nieznany.czlowiek
03.06.07, 16:11
Brawo Kaczynski za udostepnienie Prezydenckiego i Rzadowego samolotu naszym
pilkarzom i 45 min. lot Baku-Erewan.IV RP dba rzeczywiscie o pilkarzy i
obywateli IV RP! Jeszcze raz brawo!Spokojnie dalej glosuje na PiS w 2009 r.