Dodaj do ulubionych

Czy Religę też trzeba potępiać?

24.10.07, 22:40
Parę dni temu jeden z forumowych zwolenników PiS czepiał się tutaj
Kazimierza Kutza, że niby taki niegodny sejmu, bo kolaborował z
komuną (?).
Jak w takim wypadku uzasadnić wybór na marszałka-seniora Z. Religi,
który był w PRON (w przeciwieństwie do Kutza) i startował w 1989
roku po stronie rządowej?
Jaka jest oficjalna wykładnia władz PiS na ten temat, bo już się
trochę gubię (a nie mogę się dowiedzieć na stronach partii)...
Może ktoś z forum pomoże, bo też życiorysy są takie skomplikowane.
Obserwuj wątek
    • kacza.republika.bananowa Kaczyńscy chcieli zrobić przyjemność Jaruzelskiemu 24.10.07, 22:59

      z medalem nie wyszło, to chociaż niech kumple z PRON i pochodów obrady otwierają
      • freemason No właśnie, będzie dwóch panów z PRON otwierać. 24.10.07, 23:11
        Jeszcze mogliby Karskiego z Jasińskim zaangażować - jako
        pomocników...
        • niezapowiedziany Kaczynscy po prostu pluja ludziom w twarz i tyle 24.10.07, 23:16

    • l.george.l Re: Czy Religę też trzeba potępiać? 24.10.07, 23:17
      Ja bym aż tak daleko w przeszłość nie sięgał, a ocenił jego
      bezużyteczność na ministerialnym stołku w ostatnich latach. Paraliż
      służby zdrowia, przyzwolenie na rozpieprzenie transplantologii i
      poniewieranie lekarzami, brak pomysłów na reforę służby zdrowia poza
      propozycją podwyżki składki. Jakby nie patrzeć nie jest to osoba
      godna funkcji marszałka seniora.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka