Dodaj do ulubionych

GRZECH OBZARSTWA

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.01, 21:20
Wlasnie skonczylem dzisiejsze obzarstwo. Przez caly dzien szyneczka, schabik
karkowy pieczony, śledziki w oleju, śledziki w lekkim occie, śledziki
rolmopsy, grzyby smazone w ciescie, rydze marynowane, coronka z limonka (chyba
razy 3), boczus pieczony, pierogi z kapusta i prawdziwkami (sam zbieralem),
pierogi z miesem lekko majerankowym, karpik w galarecie, lin smazony, sardynki
swieze smazone, Chivas na humorek (z jedna kostka lodu), salateczka 1,2,3,
rybka po grecku, kompocik z owocow, kutia, resztka zupki grzybowej z
łazankami……
no a na kolacyjke..miodzio..:
Kaczka pieczona z jabłkami (Bojken) + pieczone ziemniaki + buteleczka
czerwonego Les Brunelles, Appelation Crozes-Hermitage, Chateauneuf du Pape
1999r.
No !! I za to kocham swieta!!!! I z miłością popełniam tzw. Grzech Obżarstwa.
A co tam u Was moi drodzy forumowicze???
Obserwuj wątek
    • Gość: HHH Re: GRZECH OBZARSTWA IP: 159.107.89.* 28.12.01, 10:36
      Gość portalu: emem napisał(a):

      > Wlasnie skonczylem dzisiejsze obzarstwo.

      No to teraz na silownie albo na aerobik !
      • Gość: el-Hakim Re: GRZECH OBZARSTWA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 10:40
        Nie ma mowy, co to ameryka ?

        Bedziem tera lezec brzuchem do goru i popijac pifko :)

        a choc dzien niezbyt swiateczny, nieszkodzi, przecie łykend siem zbliza

        __
        el
    • Gość: Andrzej Re: Oto Twoja pokuta Synu ... IP: 195.27.162.* 28.12.01, 11:52
      Gość portalu: emem napisał(a):

      > Wlasnie skonczylem dzisiejsze obzarstwo. Przez caly dzien szyneczka, schabik
      > karkowy pieczony, śledziki w oleju, śledziki w lekkim occie, śledziki
      > rolmopsy, grzyby smazone w ciescie, rydze marynowane, coronka z limonka (chyba
      > razy 3), boczus pieczony, pierogi z kapusta i prawdziwkami (sam zbieralem),
      > pierogi z miesem lekko majerankowym, karpik w galarecie, lin smazony, sardynki
      > swieze smazone, Chivas na humorek (z jedna kostka lodu), salateczka 1,2,3,
      > rybka po grecku, kompocik z owocow, kutia, resztka zupki grzybowej z
      > łazankami……
      > no a na kolacyjke..miodzio..:
      > Kaczka pieczona z jabłkami (Bojken) + pieczone ziemniaki + buteleczka
      > czerwonego Les Brunelles, Appelation Crozes-Hermitage, Chateauneuf du Pape
      > 1999r.
      > No !! I za to kocham swieta!!!! I z miłością popełniam tzw. Grzech Obżarstwa.
      > A co tam u Was moi drodzy forumowicze???

      Synu nie widze tu wiekszych szans na szybkie udzielenie rozgrzeszenia - twoj czyn
      byl faktycznie grzechem ciezkim ;-). W ramach przyszlej pokuty pomysl czasem o
      innych, ktorzy nie maja takich mozliwosci ... i kliknij w brzuszek pajacyka i
      pomoz nakarmić głodne dzieci
      www.pajacyk.pl
      Pozdr.
    • Gość: GMR Re: GRZECH OBZARSTWA IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 28.12.01, 12:16
      Oj gdyby twój tekst zobaczył Oszołom z RM to by ci zarzucił że dla ciebie
      święta mają wymiar wył konsumpcyjny i że kompletnie są one oderwane od sfery
      ducha że są one odreligijnione, ze nie wiesz dlaczego są one
      obchodzone...pewnie by cię wyzwał od prymitywów itp... Ja ci proponuję tylko
      byś tylko pomyślał dlaczego są obchodzone i czego te świeta w ogóle dotyczą....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka