Dodaj do ulubionych

Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk?

08.07.08, 12:19
Pytanie to staje sie pytaniem ważnym, ponieważ analiza
dotychczasowych czynów Donalda Tuska upoważnia do wyciągniecia
wniosków, które przeczą najistotniejszym deklaracjom szefa Platformy
Obywatelskiej.
Prezydentura Donalda Tuska to zapoczatkowanie "rządów silnej ręki"
czyli mówiąc to początek powstania w Polsce demokracji autorytarnej
analogicznej do tej z jaką mamy do czynienia w Rosji.
Nie musze dodawać,że taki rodzaj rządów uwazam dla Polski za
korzystny.
Obserwuj wątek
    • blue_city [...] 08.07.08, 12:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • haen1950 Tusk nie będzie prezydentem 08.07.08, 12:37
        Już wie, że to głupiego zajęcie. Zasmakował w realnej władzy
        premiera.

        Uważam, że platforma zrobi przed wyborami wszystko, żeby doprowadzić
        do zmiany konstytucji i wprowadzić system kanclerski. Właśnie trwa
        przygotowanie artyleryjskie dla takiej operacji.
        • scarhart Cała dotychczasowa działalnośc polityczna Tuska 08.07.08, 12:45
          nie jest niczym innym jak dążeniem do stworzenia ośrodka silnej
          władzy. Czy ten ośrodek bedzie się nazywał prezydenckim czy
          kanclerskim to rzecz drugorzedna.
          Ważne,że tylko taki ośrodek, z Tuskiem w roli głównej, bedzie mógł
          dokonać niezbednej modernizacji Kraju.
    • elwer-pancerfaust44 Re: Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk? 08.07.08, 12:48
      Prezydencki konik premiera jest już bujany na potęgę i malowany fałszywą
      pozłotką.Na rudo czyli fałszywie.
    • irma223 Słodko-lukrowanym 08.07.08, 13:20
      scarhart napisał:

      > Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk?

      Nie będzie żadnej "silnej ręki" - jako premier jest dla wszystkich
      słodko-lukrowany aż mdli.

      Jako prezydent też będzie "prezydentem wszystkich Polaków" ze
      szczególnym uwzględnieniem kaczych fanów.
      • scarhart Jego dotychczasowe czyny polityczno-personalne 08.07.08, 13:31
        swiadczą , moim zdaniem, o czyś przeciwnym niź zakładasz.

        irma223 napisała:
        Nie będzie żadnej "silnej ręki" - jako premier jest dla wszystkich
        > słodko-lukrowany aż mdli.
        >
        > Jako prezydent też będzie "prezydentem wszystkich Polaków" ze
        > szczególnym uwzględnieniem kaczych fanów.
        • irma223 Kto jest szefem TVP, CBA, IPN? 08.07.08, 13:35
          scarhart napisał:

          > Jego dotychczasowe czyny polityczno-personaln
          > swiadczą , moim zdaniem, o czyś przeciwnym niź zakładasz.

          I nieustające wizytowanie nudzącego się Kaczorka w Pałacu?

          Oddał Kartę Praw Podstawowych a i tak Kaczorek stroi sobie fochy.
    • zapijaczony_ryj Nie wiadomo, czy będzie, ale to nie ma znaczenia 08.07.08, 13:38
      najważniejsze, że reelekcja obecniego jest raczej niemozliwa, a jego druga
      połowa raczej nie będzie kandydowała.
      Żaden następny nie będzie juz takim. To pewnik

      www.youtube.com/watch?v=IZMBmnDEMXE
      • scarhart Czy musisz nadal obnosić się z rolą inteligentnego 08.07.08, 16:05
        INACZEJ, czy nie rozumiesz tematu watku?

    • homosovieticus Czy ostatnie wyczyny Tuska, odczytywane przez 17.10.08, 16:30
      niektórych komentatorów politycznych jako próby dokonania zmian w Konstytucji,
      to rzeczywiście dążenie do ustanowienia w Polsce systemu prezydenckiego( Tusk
      jako prezydent będzie chciał mieć więcej władzy żeby skutecznie współrządzić
      Krajem) czy też Kanclerskiego( wtedy władza będzie spoczywała na Premierze a
      Tusk-Prezydent będzie tylko reprezentował Polskę w szerokim Świecie)?
      Jaki system rządów chce lider Platformy w Polsce skoro dotychczasowy Mu nie
      odpowiada?
      • mak67 Re: Czy ostatnie wyczyny Tuska, odczytywane przez 17.10.08, 16:49
        Po pierwsze jest mało prawdopodobne, że Donald zostanie prezydentem.
        Jeszcze dwa lata nic nie robienia zapewne wypchnie go na margines. W
        takim przypadku największe szanse na prezydenture bedzie miał
        Cimoszewicz. PO nie zaryzykuje raczej wariantu prezydenckiego bo dla
        lenia Tuska byłoby to za męczące. Pozostaje więc wariant kanclerski
        ale czy zdołaja przekonac PIS
    • matoryc Tusk nie wygra wyborów. 17.10.08, 17:25
      To cienki bolek.
    • dr.krisk Lepszym... 17.10.08, 17:31
      .. od tego co mamy teraz.
      • kon.by.sie.usmial Re: Lepszym... 17.10.08, 17:43
        dr.krisk napisał:

        > .. od tego co mamy teraz.

        od tego co mamy teraz każdy byłby lepszy
    • woda.woda Szczuplejszym 17.10.08, 17:38
      od obecnego?
    • ossey Re: Tusk nie zostanie prezydentem 17.10.08, 17:42
      Juz nie ma na to szans....moim cichym faworytem jest Dutkiewicz obecny prezydent
      Wroclawia ale zdaje sie ze ma slabe wplywy w mediach.
      Wszystko bedzie zalezalo od pierwszej tury...jesli Dutkiewicz wejdzie do drugiej...
      • mak67 Re: Tusk nie zostanie prezydentem 17.10.08, 17:45
        Dutkiewicz jest malo znany i nie ma obecnie poparcia mediów. Jedyna
        nadzieja, że Tusk narobi sobie takich tyłów, ze opuszcza go TVN i
        Polsat.
        • lech.niedzielski Zamiana solidarucha na solidarucha ? Ale interes ! 17.10.08, 17:51
          Buahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!
    • wariant_b Re: Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk? 17.10.08, 18:42
      Co za bezsensowne postawienie problemu.
    • alfa.alfa4 Tylko kto za nim stoi? 17.10.08, 18:43

      > Prezydentura Donalda Tuska to zapoczatkowanie "rządów silnej ręki"
    • tornson ŻADNYM!! Polacy aż tak głupi nie są, by na kolejne 17.10.08, 18:51
      pięć lat zafundować sobie znowu prawoskrętnego oszołoma, a swoimi ostatnimi
      wybrykami Tusk pokazał że nie jest on nawet Kaczyńskim w wersji light, to po
      prostu tego samego kalibru oszołom, jedyna różnica że ma może trochę lepszą
      prezencję.
    • iza.bella.iza Tusk nie będzie prezydentem. 17.10.08, 20:17
      Tusk nie wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich. Może kiedyś, bliżej
      emerytury. On szykuje fotel prezydenta dla kogoś innego. Jestem tego pewna na 99,99%
    • wadera3 Normalnym? 17.10.08, 20:21
      scarhart napisał:

      Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk?




      Albo po prostu zupełnie(na szczęście)innym.
    • etta2 Re: Jakim Prezydentem będzie Premier Tusk? 17.10.08, 20:35
      Co tam prezydentem, jakim papieżem będzie Tusk, oto jest pytanie dla
      homosia....A jakim szefem ONZ? A jakim szefem Banku Światowego?
      Może lepiej byś zainteresował się jakim prezydentem jest kaczor,
      złośliwy gnom i kurdupel fizyczny, umysłowy i mentalny. I on JEST i
      będzie jeszcze 2 lata, niestety, a Tusk...licho wie, czy wogóle
      będzie kandydował.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka