Dodaj do ulubionych

Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna.

07.08.08, 16:34
Uczciwosc wobec wyborcow wymaga, aby nie miec przed nimi tajemnic.
Rowniez tajemnic o wlasnym zdrowiu.

Amerykanie wychodzą z założenia, że im więcej wiedzą o polityku, tym
bardziej wydaje się im on uczciwy. Tak więc w myśl zasady, że tylko
ten ma tajemnice, kto ma coś na sumieniu, amerykańscy wyborcy
oczekują od swoich polityków pełnej szczerości.
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:36
      - Stany Zjednoczone i Francję. W żadnym z nich nie ma prawnego
      obowiązku publikowania raportów o zdrowiu prezydenta czy premiera,
      praktyka jednak jest zupełnie odmienna.
      www.tvn24.pl/-1,1560328,0,1,wszystkie-choroby-prezydenta,wiadomosc.html
      • zdybex Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:43
        Po sekcji raport jest potrzebny prokuratorowi. Ale i bez tego widac, ze coś ten
        obywatel IV RP ma troche inaczej.Skoro zdrowy i normalny to odlać w brazie i na
        wzorzec do SeVre, pod Paryzem
    • wanda43 Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:39
      Wystarczy popatrzec i posluchac, aby miec pewnosc, ze zdrowy to on nie jest.
      Dobry lekarz popatrzy i wie. Moze sie jakis ujawni i zdjagnozuje na podstawie
      tego, co widac, slychac i czuc.
      • wanda43 Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:40
        zdiagnozuje oczywiscie.
      • pies_na_czarnych Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:42
        wanda43 napisała:

        > Wystarczy popatrzec i posluchac, aby miec pewnosc, ze zdrowy to on
        nie jest.
        > Dobry lekarz popatrzy i wie. Moze sie jakis ujawni i zdjagnozuje
        na podstawie
        > tego, co widac, slychac i czuc.

        Czuc chyba bardzo
        www.youtube.com/watch?v=ROmzwNGrV-k
    • mmikki Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:42
      Lech nakazał, by sfałszowano wiek jego żony

      Lech nakazał, by podczas uroczystości 60. rocznicy Powstania Warszawskiego
      honorować jego matkę jak Powstańca Warszawskiego

      Lech ukrywa okoliczności i osoby, dzięki którym natychmiast po zatrzymaniu
      opuścił internowanie

      Lech udaje, że jest "starą inteligencją z Żoliborza", choć jego rodzice nawet
      warszawiakami nie są

      Lech udaje "prawdziwego Polaka" choć jego dziadkowie po rosyjsku w domu mówili

      Lech kręci o swoim pochodzeniu - wraz z mamcią i bratem sprzedawał przez lata
      kilka niespójnych, a momentami wykluczajacych się historii rodziny

      JAKIE SŁUŻBY JAKIEGO OBCEGO PAńSTWA przysłały nam rodzinę "Kaczyńskich" na
      polskich papierach?
      • zoro_wieczorowo_poro mmikki mała prośba 07.08.08, 16:50
        wpadnij do wątku bo obiecałem szaleńcom spod znaku sakiewicza że im tam dyskusje
        zorganizuje i usprawnie:D. Wpisz cos od serca bo sam już wymiękam
        niezalezna.pl/article/show/id/6090
        Reszta szanownego towarzystwa też proszona o małe conieco . Wątek pod art, :D
      • zdybex Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:51
        Kosmita i mutant. Pierwszy klon z czlowieka. Już jakby mówi ale nie wie o czym,
        jakby mysli ale nie do końca zaprogramowania. To nie na niego glosowałem. Miał
        być profesorem a to kolejarze na dojazdowce do Białegostoku tak go zartobliwie
        nazywali bo jadł jajka surowe i kanapki posmarowane a drugiej strony.Kononowicz
        nam się trafił.
    • man_sapiens Re: Tego o Lechu K. powiedziec nie mozna. 07.08.08, 16:54
      > Uczciwosc wobec wyborcow wymaga, aby nie miec przed nimi tajemnic.


      Bracia K. i uczciwość? Chyba żartujesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka