Gość: Skruszony Jagular IP: 168.143.113.* 11.11.03, 10:28 No dobrze, pojąłem ohydę swojego występku. Zamiast narzekać przyłączam się do giniego - dziękuję Ci, Gazeto, za przepiekny artykuł o Święcie Niepodległości. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj