Dodaj do ulubionych

Dziękuję

IP: 168.143.113.* 11.11.03, 10:28
No dobrze, pojąłem ohydę swojego występku. Zamiast
narzekać przyłączam się do giniego - dziękuję Ci,
Gazeto, za przepiekny artykuł o Święcie
Niepodległości.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka