zapijaczony_ryj_12345678912345
05.06.09, 13:21
jeśli już tak mówimy?
Może ktoś młodszy bo ja dawno temu do szkół chadzałem i pewnie niewiele mi z
tego zostało, a poza tym wiele się od tamtego czasu w języku polskim i jego
gramatyce zmieniło.
Dlatego pytam jak jest prawidłowo po polsku?
Chlewu, czy chlewa?
www.tvn24.pl/12690,1603766,0,1,po-sprowadza-kampanie-do-poziomu-chlewu,wiadomosc.html