haen1950
26.07.09, 16:00
www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/newsweek_polska/pan-waldek-sie-nie-boi,41734,1
Ja Waldusia lubię. Ale on nigdy nie wytłumaczył dlaczego chciał
wspólnie z Fedakową storpedować reformę emerytur pomostowych. Od
tamtej świni podłożonej Tuskowi love story PO i PSL skończyła się
jak brzytwą urżnąć.
Więc jak są pretensje do platfusów, to może też warto sobie na
brudne rączki popatrzyć. Akurat wyborcy PSL z pomostówkami mało mają
do czynienia.