pies_na_czarnych.o 31.07.09, 14:59 Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? :p www.tvn24.pl/12690,1612493.1,0,1,walesa-przywitany-jak-gwiazda,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kon.by.sie.usrnial Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 15:12 One sie z byle hołotom nie zadajom. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Po co, tam Fogga nie grajOM. 31.07.09, 15:17 A une tylko z mamusiom "Ujrzałem pierwszy siwy włos na twojej skroni" słuchajOM. Myśłę, ze nawet nie wiedzą o takiej imprezie. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Z TheirDearestMother 31.07.09, 17:11 wciąż ćwiczą, bez rezultatu: streemo.pl/Portal/19702,Film,Drifter_Jaroslaw_solista_i_artysta_.html ps. a tak naprawdę, to po wiadomości, jak przywitano Wałęsę, jeden dostał dyspepsji, a drugi szczękościsku ;) :p Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Z TheirDearestMother 31.07.09, 20:01 i oby im tak zostalo! Jednemu dyspepsja, drugiemu sciskoszczęk. Amen! Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Z TheirDearestMother 31.07.09, 20:16 wanda43 napisała: > i oby im tak zostalo! Jednemu dyspepsja, drugiemu sciskoszczęk. Amen! I rozkalibrowane zwieracze Odpowiedz Link Zgłoś
sas125 Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 15:21 nie będą ,bo som ze tej gornej polki,w szmacianko na podworku nie grajom moje mozliwosci intelktualne są ograniczone -powiedzial do dziennikarzy Donald Tusk i pobiegl na podworko Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 19:58 Z imprez masowych to one wybierjaom bazar na Jasnej Górze i reklamujom telefony. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:03 do kompletu brakuje im tylko dico polo i np. Mandaryny. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:11 Albo mandarynki: forumogrodnicze.info/up/mandarynka.jpg :p Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:34 No, ale gdyby ktos ich zaprosi? :p Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 01.08.09, 15:20 Wierzysz w duchy? ;) :p Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 01.08.09, 15:08 www.tvn24.pl/12690,1612706,0,1,za-czesto-cierpimy,wiadomosc.html :o)) Serca festiwalowiczów zdobył odpowiadając na pytanie "czy podoba mu się obecna Polska?". - Tak, a najbardziej Przystanek Woodstock. Bo to dowód naszej wolności - podkreślił ku uciesze tłumu. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Nie zaprosza ich :o 03.08.09, 20:58 "Prezydenta nie zaproszę, nie przyciągnie młodych" http://www.tvn24.pl/0,1613020.1,0,1,prezydenta-nie-zaprosze--nie- przyciagnie-mlodych,wiadomosc.html - Za rok zaprosimy Billa Clintona. Bo dlaczego nie? – deklarował w „Faktach po Faktach” TVN24 Jurek Owsiak. Jak dodał, Przystanek Woodstock ma zasadę, że czynnych polityków nie zaprasza. A nawet gdyby, to „Lech Kaczyński chyba nie ma w sobie tyle magnesu, żeby przyciągnąć młodych ludzi”. Na tegoroczny Przystanek Woodstock przyjechało prawie pół miliona osób. Byli też goście honorowi – podczas Akademii Sztuk Przepięknych z młodzieżą rozmawiali m.in. Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Janusz Kochanowski, Michael Lang, Leszek Możdżer, Bohdan Łazuka. Odpowiedz Link Zgłoś