Dodaj do ulubionych

Czy te dwa z gornej polki tez tam beda?

31.07.09, 14:59
Czy te dwa z gornej polki tez tam beda?
:p
www.tvn24.pl/12690,1612493.1,0,1,walesa-przywitany-jak-gwiazda,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • kon.by.sie.usrnial Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 15:12
      One sie z byle hołotom nie zadajom.
      • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Po co, tam Fogga nie grajOM. 31.07.09, 15:17
        A une tylko z mamusiom "Ujrzałem pierwszy siwy włos na twojej skroni" słuchajOM.
        Myśłę, ze nawet nie wiedzą o takiej imprezie.
        • ave.duce Z TheirDearestMother 31.07.09, 17:11
          wciąż ćwiczą, bez rezultatu:

          streemo.pl/Portal/19702,Film,Drifter_Jaroslaw_solista_i_artysta_.html
          ps. a tak naprawdę, to po wiadomości, jak przywitano Wałęsę, jeden dostał dyspepsji, a drugi szczękościsku ;)

          :p
          • wanda43 Re: Z TheirDearestMother 31.07.09, 20:01
            i oby im tak zostalo! Jednemu dyspepsja, drugiemu sciskoszczęk. Amen!
            • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Z TheirDearestMother 31.07.09, 20:16
              wanda43 napisała:

              > i oby im tak zostalo! Jednemu dyspepsja, drugiemu sciskoszczęk. Amen!

              I rozkalibrowane zwieracze
      • sas125 Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 15:21
        nie będą ,bo som ze tej gornej polki,w szmacianko na podworku nie grajom

        moje mozliwosci intelktualne są ograniczone -powiedzial do dziennikarzy Donald
        Tusk i pobiegl na podworko
    • l.george.l Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 19:58
      Z imprez masowych to one wybierjaom bazar na Jasnej Górze i reklamujom telefony.
      • wanda43 Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:03
        do kompletu brakuje im tylko dico polo i np. Mandaryny.
        • ave.duce Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:11
          Albo mandarynki:

          forumogrodnicze.info/up/mandarynka.jpg
          :p
          • pies_na_czarnych.o Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 31.07.09, 20:34
            No, ale gdyby ktos ich zaprosi?
            :p
            • ave.duce Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 01.08.09, 15:20
              Wierzysz w duchy? ;)

              :p
    • pies_na_czarnych.o Re: Czy te dwa z gornej polki tez tam beda? 01.08.09, 15:08
      www.tvn24.pl/12690,1612706,0,1,za-czesto-cierpimy,wiadomosc.html

      :o))
      Serca festiwalowiczów zdobył odpowiadając na pytanie "czy podoba mu
      się obecna Polska?". - Tak, a najbardziej Przystanek Woodstock. Bo to
      dowód naszej wolności - podkreślił ku uciesze tłumu.
      • pies_na_czarnych.o Nie zaprosza ich :o 03.08.09, 20:58
        "Prezydenta nie zaproszę, nie przyciągnie młodych"

        http://www.tvn24.pl/0,1613020.1,0,1,prezydenta-nie-zaprosze--nie-
        przyciagnie-mlodych,wiadomosc.html

        - Za rok zaprosimy Billa Clintona. Bo dlaczego nie? – deklarował w
        „Faktach po Faktach” TVN24 Jurek Owsiak. Jak dodał, Przystanek
        Woodstock ma zasadę, że czynnych polityków nie zaprasza. A nawet
        gdyby, to „Lech Kaczyński chyba nie ma w sobie tyle magnesu, żeby
        przyciągnąć młodych ludzi”.
        Na tegoroczny Przystanek Woodstock przyjechało prawie pół miliona
        osób. Byli też goście honorowi – podczas Akademii Sztuk Przepięknych
        z młodzieżą rozmawiali m.in. Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Janusz
        Kochanowski, Michael Lang, Leszek Możdżer, Bohdan Łazuka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka