jane_blond_007
16.04.02, 20:24
Mam takie małe pytanie, czy w tym roku w majowe święta będzie zakaz jazdy tirów?
Bo ja mam taki mały "rytuał", że co roku jeżdżę rowerem na działkę(żaden wyczyn-
50km.), i zawsze jedyne co mnie martwi, to czy dojadę "tam i z powrotem", czy
też po drodze zdmuchnie mnie jakiś bestroski kierowca iluśset tonowej
ciężarówki. ;)Ot-tak, bez powodu, tylko dlatego, że nie chciało mu się troszkę
skręcić w lewo, albo bo po prostu wkurzył go żółty kolor mojej koszulki;))
A tak na marginesie, to kieruję też taką skromną prośbę do wszystkich
kierowców, osobowych też, aby (skoro na dobre zaczyna się sezon rowerowy)
wykazali się kulturą , albo chociaż dobrym sercem i nie prowokowali
niebezpiecznych sytuacji na drogach z udziałem rowerzystów. My na prawdę
jesteśmy bezbronni w zestawieniu z masą metalu Waszego samochodu.
Pozdrawiam,
Jane.