Dodaj do ulubionych

Kawa, herbata

    • al.anna Re: Kawa, herbata 02.03.17, 12:44
      Ja bardzo lubię kawę Dominikana Organic Jarabacoa, ona ma taki delikatny smak. Zamawiałam kawę przez internet w sklepie onemorecup.pl/kawa-plantacyjna/ . Mój dzień zaczyna się od bardzo smacznej kawusi smile
    • margoo1985 Re: Kawa, herbata 30.03.17, 19:03
      Ja pije yerba mate, w bardzo dobrej cenie znalazłam ostatnio na od-natury.pl/
    • wieczornica Re: Kawa, herbata 01.09.17, 13:00
      Najbardziej lubię kawę mrożoną z cukrem, lodami i bitą śmietaną, chociaż stosunkowo rzadko pozwalam sobie na taki rarytas. Lubię kawę zbożową Inkę, zaś z kaw rozpuszczalnych piję Nescafe Gold. Ponadto uwielbiam cukierki Kopiko smile
      Herbata to mój ulubiony napój, więc przykuwam do niej szczególną uwagę. Piję przede wszystkim herbaty czarne, choć czasami skuszę się po ziołową bądź zieloną. Zazwyczaj kupuję Tetley Golden lub klasyczną Lipton.
    • lego_k Re: Kawa, herbata 26.11.20, 11:29
      Kawa to jest najlepszy napój jaki wgl istniej. czaskawy.pl/product-pol-968-Riposso-Crema-Blend-1kg-Kawa-ziarnista.html ta kawa jest najlepsza jaką wgl piłam. Ten kremowy smak jest idealny nie tylko do kawy ale również do typowej włoskiej kawy.
    • milosniczka_zakupow Re: Kawa, herbata 02.06.21, 13:57
      Ja Cafe Prima i zwykła herbata zielona
    • morska-ton Re: Kawa, herbata 07.09.22, 11:10
      Polecicie sklep z sypaną herbatą? Ale taki żeby nie był pierońsko drogi?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka