22.11.04, 23:20
to liceum jest gdzieś przy polibudzie prawda? napiszcie o nim coś ciekawego!
szukam absolwentów...
Obserwuj wątek
    • Gość: Pablo Kimono Re: sorbona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 22:23
      To jest liceum?

      To jest wysypisko śmieci!!! Działające na zasadzie przyjmujemy wszystkich,
      którzy mają jeszcze jakąkolwiek szansę na skończenie szkoły. Wiekszość jej nie
      kończy.
      Reazlizuje się tam bardzo oryginalny program, jak na poslkie realia, dwie klasy
      w jednym roku szkolnym. Nie wiem co tam się wyprawia, ale osoby są mało zdolne,
      a robią cały materiał tak szybko. Poza tym chodzi się tam 3 razy w tygodniu, o
      ile się nie mylę.
      • blue_me Re: sorbona 26.12.04, 22:29
        hm...ale wiesz to z autopsji z plotek? Bo ja w sumie poznałam osoby które tą
        szkołe kończyły i były całkiem inteligentne, ale może mało...pracowite,
        lekko "problemowe". Możesz napisać coś więcej...? Mają tam na przykład jakieś
        spotkania absolwentów albo coś tym guście? jakieś info o uczniach? Dzięki za
        ewentualną pomoc
        • wieslawa-siemiankowska Re: sorbona 28.12.04, 22:22
          To żadne liceum jak napisał mój poprzednik, trafiają tam odpady ze wszystkich
          innych szkół warszawskich i zbuntowane dzieci gwiazd jak swego czasu
          Olbrychski, Sadowska czy Bartek Opania. Poziom żaden, nauka faktycznie trzy
          razy czy dwa razy w tygodniu, wstyd,ze w czymś takim daja matury.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka