Dodaj do ulubionych

Szukam milosci:)Ale zart!

12.10.05, 20:38
Czesc!!Mozesz mnie pare dni przekimac?Nie mam gdzie mieszkac,nikt mnie nie
lubi.Potrzebuje przyjaciela,szukam milosci.................Osama Bin Laden

PS.Nie przeczytalam do konca smsa i dzwonie do kolezanki z zapytaniem co sie
stalo?A ja biedna juz uwierzylam i lokum chcialam udostepnic,a to byl zart
heheheheh
Obserwuj wątek
    • cuski No to niezle... 12.10.05, 20:42
      No to niezle kumpela wystrychnela Cie na dudka, he he he...

      PS. Ale po przeczytaniu pierwszych dwoch, trzech zdan,
      tez o malo sie nie nabralem smile))
      • mysza_81 Re: No to niezle... 12.10.05, 20:48
        Ladnie mnie tu urzadzilasmile))))I co przygarnalbys taka owieczke hehehehhe
        • cuski Napewno... 12.10.05, 20:53
          Napewno znalazlbym Ci jakas stajenke, he he he...
          • mysza_81 Re: Napewno... 12.10.05, 20:54
            Byle zeby jakies lozko wygodne bylo hheeheheh
            • cuski A po co lozko ? 12.10.05, 20:57
              A po co lozko ? Troche slomy, troche siana i full wypas, he he he...
              • mysza_81 Re: A po co lozko ? 12.10.05, 20:59
                No to ja wole karimate i zimno podloge podczas pielgrzymkismileE tam sloma i
                sianosmile))))))))))
                • cuski Re: A po co lozko ? 12.10.05, 21:01
                  A co maja zwierzeta w stanjni pod nogami ?
                  Slome ! He he he...
                  • mysza_81 Re: A po co lozko ? 12.10.05, 21:04
                    No Cuski!A ja co?Zwierze jestem no ladne rzeczy!Ja krucha istota hehehehe
                    • cuski Sama przeciez napisalas: 12.10.05, 21:07
                      Sama przeciez napisalas:
                      - "I co Cuski, przygarnalbys taka owieczke ?" He he he...
                      • mysza_81 Re: Sama przeciez napisalas: 12.10.05, 21:08
                        No tak ,ale ja nie mialam na mysli siebie hehehehehe
                        • cuski Re: Sama przeciez napisalas: 12.10.05, 21:11
                          Tylko jakas zblakana osobke, wydajaca z siebie jakis sexi beeek ?
                          • mysza_81 Re: Sama przeciez napisalas: 12.10.05, 21:13
                            No to Ty sobie to pomyslales to a nie ja hehheehe
                            • cuski :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 12.10.05, 21:14
                              smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                              • mysza_81 Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 12.10.05, 21:14
                                Heheheheheheheheehehehheehheeeeeeeeeeeeeeeeeee
                                • cuski Bogusia 12.10.05, 21:16
                                  Bogusia, prawdziwe Myszy powinny smiac sie tak:
                                  hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

                                  smile))
                                  • mysza_81 Re: Bogusia 12.10.05, 21:17
                                    No to jest dowod,ze ja mmusza nie jestem hheheehheehe
                                    • cuski Chyba, ze... 12.10.05, 21:22
                                      Chyba, ze te koscielne (myszy) smieja sie inaczej, he he he...
                                      • mysza_81 Re: Chyba, ze... 12.10.05, 21:25
                                        No tak sie smieja!Heeehhehehehheeeehe,
                                        hihhihihiihiiiiiiiiiiiiii,hahaahahahahahahahsmile))
    • mysza_81 Apropo Bin Ladena 12.10.05, 21:02
      Pamietam jak na drugim roku studiow,na mikrobiologii to prof.Barabasz na
      pierwszy wyklad przyniosl, a raczej wyswietlil fotografie Bin Ladena,ale byla
      wtedy rozmowa oj o wagliku i wogole,a ja to troche mialam pietra hheehehe
      • cuski Prof. Barabasz powiadasz ! :) 12.10.05, 21:05
        Prof. Barabasz powiadasz ! smile

        PS. Ten, ktory zostal uwolniony przez Pilata ? smile
        • mysza_81 Re: Prof. Barabasz powiadasz ! :) 12.10.05, 21:07
          Nie!Tzn,tam ten byl dawno uwolniony.A Ten prof.faktycznie ma tak na nazwisko.No
          tez bylam zaskoczonasmile
          • cuski A mi... 12.10.05, 21:09
            A mi, pewnie galy wyszlyby na orbity, jakbym uslyszal jego nazwisko, he he he...
            • mysza_81 Re: A mi... 12.10.05, 21:11
              Mnie to wyszly jak bin Ladena zobaczylam z bliskasmileTo byl szok!Jakby se do
              Polski przyjechalsmile
              • aga309 SMS.. 13.10.05, 00:23
                A tak odnośnie SMS-ów , to nieźle mogą zrobić człowieka w konia.
                Dostałam kiedyś taki: Wygrałaś wycieczkę do Stanów! ( Tak naprawdę,fajnie by
                było,mogłabym się z Wami zobaczyćsmile)) ). Szybciutko zadzwoniłam pod wskazany
                adres i co się okazało, że jeżeli chcę ją otrzymać muszę spełnić kilka warunków.
                Jeden z nich był nie do pokonania, zakupić ich produkt , nie powiem co , bo
                lepiej nie robić reklamy smile)), który przewyższał wartość wycieczki o wiele.
                Ps. A tak się ucieszyłam ! Ale jak mówią "nadzieja matką głupich" smile))))
                • cuski Nadzieja matka glupich ! 13.10.05, 05:57
                  "Nadzieja matka glupich", a jak wiadomo, kazda matka kocha swoje dzieci smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka