mysza_81
12.10.05, 20:38
Czesc!!Mozesz mnie pare dni przekimac?Nie mam gdzie mieszkac,nikt mnie nie
lubi.Potrzebuje przyjaciela,szukam milosci.................Osama Bin Laden
PS.Nie przeczytalam do konca smsa i dzwonie do kolezanki z zapytaniem co sie
stalo?A ja biedna juz uwierzylam i lokum chcialam udostepnic,a to byl zart
heheheheh