Dodaj do ulubionych

Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i...

17.01.06, 16:48
Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i moge powiedziec,ze ladnie
wygladacie,a z Waszych oczu mozna duzo ciekawych rzeczy wyczytacsmile
Co do zdjecia Mava,to juz zrobil piorunujace wrazenie duzo wczesniej,jako
wariatsmile
Kasia,taka pogodna twarz i niechce mi sie wierzyc,ze na Forum troszke dajesz
sie we znakismileAle po wczorajszym czacie(krotkim dla mnie)zauwarzylam,ze
jestes inna osoba i da sie z Toba pogadacsmileTomek mial racje mowiac,ze poza
Forum inna z Ciebie osobkasmile
Tomek,a co do Ciebie toz cholercia...tozty nie pasujesz mi na polityka,hehehe


PS.Mysle,ze sie nie pomylilam co do Wassmile
Obserwuj wątek
    • himera24 Re: Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i... 17.01.06, 17:07
      mysza_81 napisała:


      > Kasia,taka pogodna twarz i niechce mi sie wierzyc,ze na Forum troszke dajesz
      > sie we znakismileAle po wczorajszym czacie(krotkim dla mnie)zauwarzylam,ze
      > jestes inna osoba i da sie z Toba pogadacsmileTomek mial racje mowiac,ze poza
      > Forum inna z Ciebie osobkasmile


      akurat wybralam takie zdjecie zebyscie pomysleli o mnie jako o milej osobcesmile

      na forum, czy poza forum to nadal ja tylko troche inna, w sumie bycie takim
      samym ciagle jest nudne.

      ps. kiedy ja ciebie zobacze Bogna?
      • cuski Kasia 17.01.06, 17:13
        Kasia, nie naciskajmy na Bogusie... ja doskonale ja rozumiem... byl czas,
        ze i na mnie naciskali uzytkownicy forum, abym sie pokazal (pamietam to jak
        dzis)... wszystko musi miec swoje miejsce i czas smile
        • mysza_81 Tomek ma racje,lepiej nie mogl tego ujac:) 17.01.06, 17:18
          Tomek ma racje,lepiej nie mogl tego ujacsmile
          Choc jedna osoba mnie rozumiesmile
          • cuski Rozumiem Cie, bo... 17.01.06, 17:22
            Rozumiem Cie, bo sam kiedys przezywalem to samo... chcialem sie pokazac,
            ale cos w glebi mojej duszy podpowiadalo mi, ze jeszcze nie czas na to.
      • mysza_81 Kasia 17.01.06, 17:16
        Kasia,nie sciemniaj mi tu,ze wybralas takie zdjeciesmileMysle,ze to nie byl celowy
        wyborsmile

        PS.No coz kiedy mnie zobaczysz....nie wiem:/Wiem,ze jestem tajemnicza,ale poki
        co to tak zostanie,chyba,ze zmienie zganiesmile
        • himera24 Re: Kasia 17.01.06, 17:26
          mysza_81 napisała:

          > Kasia,nie sciemniaj mi tu,ze wybralas takie zdjeciesmileMysle,ze to nie byl
          celowy
          >
          > wyborsmile

          mozesz nie wierzyc, twoj wyborsmile
          >
          > PS.No coz kiedy mnie zobaczysz....nie wiem:/Wiem,ze jestem tajemnicza,ale
          poki
          > co to tak zostanie,chyba,ze zmienie zganiesmile

          ja nie mowie abys dawala zdjecie na galerie ale moze mi na skrzynke przeslesz?
          • mysza_81 A o to Ci chodzilo:) 17.01.06, 17:31
            A o to Ci chodzilosmile
            To nie jest dobry pomyslsmileNie ta porasmile
          • mysza_81 Re: Kasia 17.01.06, 17:36
            Kasia,ale pomysle nad tymsmile
    • cuski Bogusia 17.01.06, 17:09
      Bogusia, a nie przypominam Ci czasem starej baby
      (tak o mnie pisali co niektorzy) ??? smile))
      • mysza_81 Starej baby? 17.01.06, 17:19
        Nic mi o tym nie wiadomosmile

        PS.Stara baba to Ty bedziesz jak sie zestarzejesz przy ukochanejsmile
        • cuski :) 17.01.06, 17:23
          smile
          • m4verick Re: :) 17.01.06, 18:22
            ciesze sie ze zdjecia sie podobaja, moje szczegolnie smile hehe
            a co do mlodych i starych to jak juz kiedys pisalem:
            nazeczona moze miec nawet 19 lat, byle mlodo wygladala smile ha!
            • cuski He he he... 17.01.06, 18:23
              He he he...
            • mysza_81 Re: :) 17.01.06, 18:34
              Znam tosmile
            • speranzaa Re: :) 17.01.06, 21:22
              Mav, narzeczona przez "rz" sie piszesmile)))))))))))))))))
              • cuski :))) 17.01.06, 22:59
                smile))
    • magdeczka27 Re: Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i... 17.01.06, 21:18
      mysza_81 napisała:
      swieta racja taka milutka os na fotce ajest taka dla mnie podla
      > Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i moge powiedziec,ze ladnie
      > wygladacie,a z Waszych oczu mozna duzo ciekawych rzeczy wyczytacsmile
      > Co do zdjecia Mava,to juz zrobil piorunujace wrazenie duzo wczesniej,jako
      > wariatsmile
      > Kasia,taka pogodna twarz i niechce mi sie wierzyc,ze na Forum troszke dajesz
      > sie we znakismileAle po wczorajszym czacie(krotkim dla mnie)zauwarzylam,ze
      > jestes inna osoba i da sie z Toba pogadacsmileTomek mial racje mowiac,ze poza
      > Forum inna z Ciebie osobkasmile
      > Tomek,a co do Ciebie toz cholercia...tozty nie pasujesz mi na polityka,hehehe
      >
      >
      > PS.Mysle,ze sie nie pomylilam co do Wassmile
      • mysza_81 Magda 18.01.06, 07:55
        Magda,daj juz spokoj.Nie przejmuj sie i juzsmile
        • cuski Bogusia 18.01.06, 07:56
          Bogusia, mamy nowa osobe na forum i nowe fotki w galerii smile))
          • mysza_81 Re: Bogusia 18.01.06, 07:57
            Jeszcze tam nie doszlam,ale jak zdaze,to zajrzesmile

            PS.Za godzine wychodze na uczelniesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka