Zajrzalam na Wasza stronke,do galerii i moge powiedziec,ze ladnie
wygladacie,a z Waszych oczu mozna duzo ciekawych rzeczy wyczytac

Co do zdjecia Mava,to juz zrobil piorunujace wrazenie duzo wczesniej,jako
wariat

Kasia,taka pogodna twarz i niechce mi sie wierzyc,ze na Forum troszke dajesz
sie we znaki

Ale po wczorajszym czacie(krotkim dla mnie)zauwarzylam,ze
jestes inna osoba i da sie z Toba pogadac

Tomek mial racje mowiac,ze poza
Forum inna z Ciebie osobka

Tomek,a co do Ciebie toz cholercia...tozty nie pasujesz mi na polityka,hehehe
PS.Mysle,ze sie nie pomylilam co do Was