cuski 22.04.06, 03:55 Stan Georgia staje sie coraz bardziej nieprzyjazny dla nielegalnych. Policjanci w cywilnych ciuchach, podczas kontroli drogowych, sprawdzaja zielone karty kierowcom. No to sie porobilo ! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dj_sly Re: Nieprzyjazny stan 27.06.06, 13:59 Tak tylko na marginesie dodam ze prawo stanowe w Georgi zezwala na zawarcie zwiazku malzenskiego koibietom ( a raczej dziewczynkom ) po ukonczeniu 12-tego roku zycia... z kolei inne prawo w tym stanie zabrania uprawiania seksu ( z czym sie w 100% zgadzam) z "kobieta" jezeli nie ukonczyla wieku 16-tu lat ... Wiec ja sie pytam jaki idiota wymyslil prawo zezwalajace na zawarcie zwiazku? no coz stany zjednoczone to bardzo dziwny kraj i codziennie uczymy sie czegos nowego. Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Faktycznie jedno wyklucz drugie. 27.06.06, 14:03 Ale macie zycie w tej Wasze Ameryce!!!!Porazka....chore rzady,to i chore ustawy!!! Odpowiedz Link
ania1022 Re: do zbuntowanegoaniola 27.06.06, 14:25 Jak to macie zycie ? A ty nie masz?, nie mieszkasz w Stanach ? Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Droga Aniu...:))) 27.06.06, 14:36 No tak sie sklada,ze nie mieszkam w Stanach,tylko poki co w Polsce)))) Duzo jest osob tu piszacych co sa z Polski...porponuje przeczytac ten watek:forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28897&w=37060325 PS.Widze,ze musze w wizytowce troszku zmienic...mysle,ze to jest dobry pomysl wrocic do tego co bylo przy zdjeciu...a co mi tamDzieki Aniu za pomoc w podjeciu decyzji) Odpowiedz Link
ania1022 Re: Droga Bogusiu:) 27.06.06, 14:41 Wycztralam ze masz na imie Bogusia ale nie zdradzilas skad jestes. Moze ja zgadne ? Czy jestes z poludniowego wschodu Polski ? Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol No tak zapomnialam tam podac skad jestem... 27.06.06, 14:46 ...moja wina Jestem z poludniowej Polski z ta wschodnia czescia troche nie trafione dla ulatwienia kliknij na link: ludzie.gazeta.pl/zbuntowany8aniol/0,0.html Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Tomek,ale Krakow,to poludniowa Polska,a 28.06.06, 08:10 nie poludniowo-wschodnia,wiec nie do konca bingo... Odpowiedz Link
cuski Ja tam aptekarzem nie jestem ;) 29.06.06, 02:53 Ja tam aptekarzem nie jestem - wazne, ze POLUDNIE Odpowiedz Link
cuski Zwiazki malzenskie po 12-stym roku zycia ??? 28.06.06, 03:16 Zwiazki malzenskie po 12-stym roku zycia ??? PS. Czy to kuzwa powrot do SREDNIOWIECZA ??? )) Odpowiedz Link
speranzaa Re: Zwiazki malzenskie po 12-stym roku zycia ??? 28.06.06, 05:36 Prawo w tej HAmeryce jest tak pokrecone a przepis wyklucza przepis, ze robi sie z tego cyrk. Odpowiedz Link
cuski Re: Zwiazki malzenskie po 12-stym roku zycia ??? 28.06.06, 05:54 Cyrk na kolkach Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol No wiesz w sredniowieczu bylo troszke inaczej,a 28.06.06, 08:11 teraz to swiat pedzi,tylko nie wiem do czego...?? Odpowiedz Link
dj_sly Swiat nie pedzi ku zagladzie .... 30.06.06, 08:14 Swiat nie pedzi ku zagladzie to ludzie go w tym kierunku popychaja kazdego dnia utrudniajac sobie zycie staramy sie pomoc innym i tak kolo sie zamyka chodzi o to ze... gdy wiecej ludzi stara sie pomoc utrudniajac sobie zycie sami nie jako staja sie ofiarami wlasnego utrudniania sobie zycia wiec kazdego dnia gdy ktos tylko stara sie pomoc staje sie sprawca wciagniecia kolejnej osoby w to bledne kolo... Jaki z tego wniosek? Nie liczcie na pomoc innych , pomozcie sami sobie, uchronicie innych od fatygowania sie a sami sobie zaoszczedzicie wstydu. Wiec koniec marudzenia , wszyscy razem Damy Rade!!!!! ( oklaski tysiecznego tlumu wprawily autora w blogi stan... zauroczenia...) ACP2006 Odpowiedz Link
dj_sly Jest tylko jeden malutki problem.. 30.06.06, 08:31 Zeby pomoc samemu sobie niewystarczy tylko motywacja. Potrzebne tez sa pewno sprzyjajace okolicznosci a takze stymulatory *"DR" Przy zalozeniu ze przytrafily sie nam sprzyjajace okolicznosci potrzebne nam sa jeszcze odpowiednie srodki do podtrzymania atmosfery. Jednym z najpopularniejszych srodkow jest alkohol, na drugim miejscu sa tzw miekkie narkotyki, miejsce ostatnie zajmuja tzw ciezkie "DRUGI". Ta ostatnia opcja nie jest wskazana i jezeli takie zdazenie bedzie mialo miejsce oznaczaco to bedzie ze: 1. Jestes w "zaglebistym" dole , wiekszym dole niz row Marianski 2. Jestes beznadziejny i jestes pasozytem wykorzystujacym innych 3. Nie zaslugujesz na uzywanie slowa samopomocy "Damy Rade" 4. I nie ma juz dla ciebie nadzieji koniec kropka. opcja pierwsza jak i druga (alkohol, ganja) jest przydatnym suplementem ale jest tez rownie niebezpieczna jak opcja trzecia. Nad uzywanie tych stymulatorow moze miec tragiczne w skutkach wypadki prowadzace do zboczenia z dobrej drogi do dania rady na droge beznadziejnej walki z samym soba. Wiec badzcie rozwazniu uzywajac hasla DAMY RADE. *"DR" stymulatory Dawania Rady Odpowiedz Link
tadeuszx Hehehe, podporki? A gdzie silna wola? 30.06.06, 11:47 Przyklad niejakiego Goloty pokazuje, ze nie wystarcza sila miesni i stymulatory. SLy, chlop musi miec JAJA! Inaczej to tylko model czlowieka, powloka. Odpowiedz Link
cuski Sila faceta 01.07.06, 03:22 Prawdziwa sila faceta nie tkwi w miesniach, lecz w MEZNYM SERCU Odpowiedz Link
cuski Sly 01.07.06, 03:17 Swiat to przeciez ludzie A z tym pomaganiem, to mam troszku inne zdanie Odpowiedz Link
dj_sly Re: Nieprzyjazny stan 30.06.06, 08:43 I wydaje mi sie ze ten watek nie bedzie sie tyczyl tylko stanow zjednoczonych ale takze innych stanow swiadomosci... Dziekuje Sly. Odpowiedz Link
cuski Stany swiadomosci 01.07.06, 03:23 Inne stany swiadomosci, to tez stany, he he he... Odpowiedz Link
himera24 Re: Nieprzyjazny stan 30.06.06, 15:35 cuski napisał: > Stan Georgia staje sie coraz bardziej nieprzyjazny dla nielegalnych. > > Policjanci w cywilnych ciuchach, podczas kontroli drogowych, > sprawdzaja zielone karty kierowcom. > > No to sie porobilo ! > no kurna, tak jakby kazdy nosil przy sobie zielona karte, no dajcie wy spokoj. Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Kasia,wiedzialam,ze wrocisz:D 30.06.06, 15:57 Fajnie,ale kurna spokojnie...ten watek jest stary i nie ma co sie tak goraczkowac Odpowiedz Link
himera24 Re: Kasia,wiedzialam,ze wrocisz:D 30.06.06, 16:29 zbuntowany8aniol napisała: > Fajnie,ale kurna spokojnie...ten watek jest stary i nie ma co sie tak > goraczkowac o, co? hmm... Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Re: Kasia,wiedzialam,ze wrocisz:D 01.07.06, 12:33 )))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link