Dodaj do ulubionych

Dobre jedzenie na Mokotowie?

08.09.07, 13:27
Witam:)

Szukam miejsca, gdzie mogłabym się wybrać dzisiaj na obiad:) Uczę się do egzaminu i nie bardzo mam czas i ochotę coś dzisiaj ugotować, a fast foody to też nie jest zbyt dobry pomysł. Czasami jeżdżę na obiad na Dworzec Gdański, tam jest taka fajna knajpka koło metra, z dosyć tanim i smacznym jedzeniem. Ale w soboty jest niestety zamknięte:/

Nie orientujecie się może czy na Mokotowie jest coś podobnego? Najlepiej kuchnia polska, w miarę tanio:)

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • franki8 Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 08.09.07, 15:20
      Podobno fajna nowa knajpka jest na Odolańskiej niedaleko Puławskiej.
    • Gość: student Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.swn.vectranet.pl 08.09.07, 18:28
      Dziwi mnie: z Mokotowa - Czasami jeżdżę na obiad na Dworzec Gdański;
      =czy nic nie ma w naszej dzielnicy?
      Myślę też , że po prostu ci się nudzi.A to jest najgorsze co może
      młodego człowieka spotkać.
      • iminlove Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 08.09.07, 21:20
        Nie nudzi, po prostu kiedyś mieszkałam bliżej gdańskiego, przy stacji metra. Wchodziłam do metra, jechałam dwie stacje i wysiadałam z metra na gdańskim. Jeździłam do arkadii na zakupy i tak było wygodnie.
        Czy to oznacza, że mi się nudziło? :)
    • Gość: pan trawnik Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.chello.pl 09.09.07, 18:11
      Polecam stolowke na policji na domaniewskiej, mniej wiecej
      naprzeciwko zeptera. Naprawde baaaardzo smaczne domowe obiady -
      codziennie jest zestaw 2daniowy z kompotem i surowka za jedyne 11
      pln. Mozesz takze wziac cos innego, wtedy wychodzi troche wiecej
      $$$, ale w 15 pln sie powinienes zmiescic. Naprawde jest super.
      Podobno niezle zarcie jest tez w jakims instytucje fizyki (?) gdzies
      za galeria mokotow.
      • Gość: pete Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.07, 19:39
        Banialuka na Puławskiej róg Merliniego
        • the_o.c Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 11.09.07, 22:51
          hmm
          w Banialuce jest ndosc drogo tak jakby wiec odradzam jesli nie
          hcesz wydac 50 zl na obiad
          • Gość: jacek Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.07, 13:08
            W tygodniu są zestawy lunchowe w Banialuce za mniej niż pln20.
        • iminlove Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 11.09.07, 23:25
          W banialuce bylam:) Klimat fantastyczny, chociaż rzeczywiście strasznie drogo...:))
          • nioma Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 12.09.07, 08:00
            my chodzimy do Fort Szelag - przepyszne jedzenie i wielkie porcje
            a takze do Biosfery przy ogrodku jordanowskim na al niepodleglosci -
            pyszne jedzenie wegetarianskie.
          • yavorius Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 12.09.07, 09:09
            Mówimy o "Banja Luka"? Nie chodzimy. Droga, ale za to niedobra.
            Sałatka z owoców morza była zmielona. Polecamy "Boston Port" tuż
            obok, na rogu Okolskiej i Puławskiej, ale najtaniej nie jest, ale
            żarcie jedno z najlepszych w Warszawie.
            • Gość: wiedenka Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.10.15.vie.surfer.at 13.09.07, 19:02
              polecam MOZAIKE na Pulawskiej zawsze pyszne jedzenie,swieze i nie
              drogie.Mila obsluga.Przy kazdej mojej wizycie w Polsce chetnie tam
              chodze !!! Polecam
              • Gość: Gość Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.13, 11:44
                Ostatnio wpadłam do fajnej resteuracji Sevens na Mokotowie ul. Marynarskiej 13. Powiem że mają spoko jedzenie i to w dobrej cenie. Polecam!!! :)
                • 1-buc ostatnio wszędzie widzę SPAM z knajpy Sevens 06.06.13, 12:28
                  Ohyda.
      • Gość: baska Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.eranet.pl 21.09.07, 16:25
        Do trawnika: do tej policyjnej stołówki wpuszczają wszystkich? A w
        weekendy czynne?
        • Gość: pan trawnik Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.chello.pl 23.09.07, 19:36
          wpuszczaja wszystkich. na legitymacje mswia masz chyba dodatkowa
          znizke 20% ;) W weekendy nie wiem, ale obawiam sie ze zamkniete.
          • Gość: pawcio Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: 212.76.38.* 25.09.07, 22:18
            Samira - kuchnia libańska - świetna. Na Biblioteka Narodową z
            widokiem na MPO. Lubie też Green Waya na Kruczej naprzeciw Grand
            Hotelu, placek węgierski (wegetariański), świetny jest kebab w El
            Karnak na Niepodległości. No a Banja Luka - fantastyczna, tylko, ze
            tam sie jada wszystko z grilla, bo to jest ich najlepsza rzecz.
            Polecam deskę mięs! Dobra jest pizza "Positano" na Wołoskiej
            (cieniutka, chrupiąca). Chińczyk na Postępu, dużo, ostro i niedrogo.
            Lokalna na Różanej, żeby posiedzieć, napić się wina.
            • Gość: i co Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 15:02
              I jeszcze Cafe Magiel na rogu Stępińskiej i Chełmskiej.
            • Gość: Postęp Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.chello.pl 15.10.07, 15:26
              Niestety, "Chińczyk" na Postępu już od kilku tygodni zamkniety,
              teren pod budowę...
    • Gość: vvv Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.chello.pl 17.10.07, 12:46
      www.sportandbusiness.prv.pl
      • Gość: misiek Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 16:51
        Jeśli chodzi o tanie studenckie żarcie, to polecam jeszcze 6
        lokalizacje na Mokotowie: Chełmska/Belwederskiej (Lotos i
        Wilanowski), Madalińskiego przy szpitalu (Bar u Gieni), Puławska
        blisko pl. Unii (Chochla bodajże), bar na Kwiatowej blisko
        Madalińskiego oraz stołówka-cukiernia na terenie kościoła Boboli
        (Rakowiecka/Wołoskiej)
    • Gość: Lulutek Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.13, 11:41
      Ostatnio odwiedziłam przyjemna restauracje Sevens na Mokotowie. Mają bardzo smaczne jedzenie i tak jak sobie chciałaś w przestępnej cenie. :) Warto wyskoczyc poznac cos nowego. :D
    • moniczka217 Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 25.01.16, 21:59
      Mi przypasowały do gustu dania z restauracji Prima Pasta , tanio , profesjonalna obsługa , bardzo dobre jedzenie , ogółem 10/10 polecam !
    • 1-buc Wszędzie SPAM z Ganesh 25.07.16, 10:53
      Wyjątkowo namolny SPAMER z kiepskiej knajpy
    • erhuu Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 22.12.17, 16:31
      Dobre jedzenie na mokotowie mogę polecić w restauracji Papu. mają wyśmienite pikantne żeberka ;) Gorąco polecam, tutaj masz ich stronę z dokładnym adresem restauracjapapu.pl . Z mężem wybieramy się tam na romantyczną kolację walentynkową ;)
    • jas_ko80 Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 04.01.18, 15:37
      a coś nowego na Moko?
    • donelka94 Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 12.03.18, 13:43
      Ja bardzo lubię restaurację etiopską Afrykasy, na lunch czy kolację jest jak najbardziej odpowiednie. Mają świetne jedzenie, które przyprawiają oryginalnymi przyprawami sprowadzanymi z Addis. Bardzo klimatyczne miejsce :)
      • 1-buc Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 12.03.18, 15:01
        Jeszcze, jeszcze więcej SPAMU z brudnej budki na parkingu dla śmieciarek i tirów
    • 1-buc Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 17.05.18, 17:13

      SPAM Z Akademii - jak zawsze reklama obu knajp, bo właściciel nie ma gości ani w Bubblesie anie w Akademii.
      Nie dziwię się, przy tym poziomie "gastronomii"
    • Gość: alicja Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: 46.101.78.* 26.10.18, 12:01
      Bardzo polecam Zachodni Brzeg, kuchnia izraelska. Przepyszne i duże porcje :D Uwielbiam!
    • patryk779 Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? 16.11.21, 15:56
      Ja uwielbiam amerykańską knajpę Jaffs, ale możecie zobaczyć gdzie zjeść w warszawie na portalu warsaw city znajdziecie naprawdę dobre knajpy.
    • Gość: Paweł Re: Dobre jedzenie na Mokotowie? IP: *.24.130.48.ipv4.supernova.orange.pl 02.12.21, 01:03
      Ja bardzo polecam kanjpke the bubbles, oprócz tego, że można tam smacznie i zdrowie zjeść maja również szeroka karte jeśli chodzi o wybór alkoholi także idealnie soe nada na piątkowy bądź sobotni wieczór :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka