broneknotgeld Re: Ślonskośc 02.01.13, 16:43 Na papiorze dali katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13129823,Kosciol_poucza_tworcow_wystawy_o_Gornym_Slasku.html Cosik se łobali? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 03.01.13, 20:17 Trza "Szpyndlika" katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,13137164,Rusza_szpyndlik_eu__przewodnik_historyczny_po_Slasku.html Trza tam klikać. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 06.01.13, 10:59 Poł miljona punktow erbła ślonsko godka Toż z niom polecymy drapci już do przodka. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 08.01.13, 17:51 Bydom "brykać", bydom klikać aże wskożom Gorzelika? www.dziennikzachodni.pl/artykul/734909,prof-jan-wojtyla-kandydatem-pis-na-marszalka-woj-slaskiego,id,t.html Bezpartyjny istny przeca I tyż ze fachmanow neca Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 08.01.13, 20:27 Zakłodajom slonzoki.org/2013/01/ruda-slaska-spotkanie-zalozycielskie-kola-sons/ Dyć niy bajom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 09.01.13, 18:10 Dyć i tako kukać idzie katowice.gazeta.pl/katowice/1,35068,13169333,Michal_Smolorz__Szalalalala__zabawa_trwa_.html Jako richtig dali bydzie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 10.01.13, 09:56 Smolorza niy ma?! www.dziennikzachodni.pl/artykul/736383,michal-smolorz-nie-zyje,id,t.html Jako spokopić? Niosła go ziymia Trza teroz tropić Ech, ślonskość na tym niy we proficie Świyczka zapolić trza - sami wiycie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 10.01.13, 16:03 Kutz ło Smolorzu www.dziennikzachodni.pl/artykul/736529,kutz-o-smolorzu-stracilismy-wybitnego-slazaka-to-straszny,id,t.html Niy na cmyntorzu. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 11.01.13, 12:08 Skomyntowoł www.dziennikzachodni.pl/artykul/736779,gacek-sekula-marszalkiem-szykuja-nam-sie-rzady-pruskiego,id,t.html Cołkym zdrowo? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 11.01.13, 21:21 Łostatnie co doł www.dziennikzachodni.pl/artykul/737463,ostatni-felieton-michala-smolorza-profesor-jan-wojtyla,id,t.html Kunszt w filerze mioł Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 12.01.13, 21:01 Ktoś niy yno jaja robi katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13188319,_Muzeum_Slaskie_postawiono_w_stan_oskarzenia__Ma_byc.html Ktoś Ślonzokom tako zgobi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 13.01.13, 13:03 Modziokowi "erda" cołkym niy sztimuje? www.nowagazetaslaska.eu/sam-jes-godane/69-komentarz-lski/1138-u-mie-tak-sie-niy-gd.html Zdo sie co "rechtorym" już som tako czuje Richtig zawodzajom kaj flugi "zeflugi"? Pierombol, łostudy czeko nos czas dugi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 13.01.13, 18:03 Trzinostego! Zrychtujymy Szpas do tego Zrymujymy Klachy czyjiś duszy solom Szpaski ślonski tyż niy smolom www.facebook.com/events/145315615620865/ Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 13.01.13, 22:59 Szurmana lica katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13192871,Ks__Tadeusz_Szurman__Katowice_jeszcze_do_najpiekniejszych.html We Katowicach. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 15.01.13, 00:35 Smolorzowi szpaska Żol kej pochowali www.dziennikzachodni.pl/artykul/739423,pogrzeb-michala-smolorza-panie-michale-slask-w-potrzebie-a,id,t.html Trza lyźć Jego sztrasom Trza ciś kara dali Ślonzoka wystraszom? Toż po darymnicy byś żył, pomar tako Kej ślonskość rozkwito nic co ktosik krako Żol co Cie już niy ma Dyć pamiyńć łostanie Szymro ślonsko ziymia -Lepszy czas nastanie Niy ślimtom już prawie - zdo sie co raduja Ty "Hexo" w galotach - Ci szpaska zrymuja! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 15.01.13, 19:27 Choć miyndzy nami już go niy momy Dyć jeszcze niyroz se poczytomy. www.dziennikzachodni.pl/artykul/738719,twarog-redaktor-smolorz-bedzie-w-dz-obecny,id,t.html Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 16.01.13, 08:39 Toż coniyco wiymy www.dziennikzachodni.pl/artykul/740243,slazakiem-jest-po-prostu-ten-kto-slazakiem-sie-czuje-wyniki,id,t.html Sie uradujymy? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 16.01.13, 17:29 Toż trza bydzie pozor dować www.dziennikzachodni.pl/artykul/740709,jan-pospieszalski-rozprawi-sie-z-muzeum-slaskim-goscie,id,t.html Za ślonskościom kibicować. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 17.01.13, 18:22 Kej tako chcieli www.dziennikzachodni.pl/artykul/625183,semik-ras-zawlaszcza-prawda-czy-falsz,id,t.html Cosik wspomnieli. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 17.01.13, 23:34 Piyńć na dwoch? Piyńć na dwoch - toż łostro było Dyć myńszości niy ubyło Ślonske słychać Czas podychać Co mo ofyn być niy kryło. www.dziennikzachodni.pl/artykul/741829,dzis-22-30-tvp-info-debata-o-muzeum-slaskim-dyskutujcie-u,id,t.html Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 18.01.13, 15:05 Co może mieć Semka do naszy ślonskości? www.dziennikzachodni.pl/artykul/742219,semka-po-debacie-o-muzeum-slaskim-dobrze-ze-byla-ale-szanse,id,t.html Zdo mi sie co psinco - szkryfna tu nojprości. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 18.01.13, 15:37 Kej djoska niy znojdzie se imaginuje? www.dziennikzachodni.pl/artykul/742253,semik-po-debacie-o-muzeum-slaskim-scenariusz-pod-dyktando,id,t.html Kej do "Rzymu" trefi kogoś uraduje? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 21.01.13, 17:19 "Flesz historii" www.tvp.pl/vod/audycje/historia/flesz-historii Dzisioj ło notgeldach idzie? Trza pokukać jako bydzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 22.01.13, 21:17 Larmo jest i jeszcze bydzie www.dziennikzachodni.pl/artykul/745169,slupik-o-debacie-na-temat-muzeum-slaskiego-watpliwe,id,t.html Niych co ślonske wiyrchym idzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Ślonskośc 22.01.13, 21:34 Poradzymy Lyżć do przodka Swoje wiymy Żyje godka Coś nazgobi przez dwa roki? www.dziennikzachodni.pl/artykul/744833,kutz-wybor-sekuly-to-katastrofa-mamy-do-czynienia-z,id,t.html Trza już pieprz mu suć we zoki? Niy pomoże Łon nacyji Dyć co może? Grać na cyji? Styknie nom ślonskości trzimać Ciś z noim wiyrchym i niy drzymać. Odpowiedz Link