broneknotgeld Re: Powitania 28.02.08, 17:47 Yno terozki tukej se witom I ło nic wiyncy już niy zapytom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 08.03.08, 15:29 Przi sobocie niy chca rzykać Wola ździybko se poklikać. Odpowiedz Link
madohora Re: Powitania 10.03.08, 10:40 Dzisej witom wos tak z rana Boch jest bardzo zasmarkana Wszyscy grypa już zwalczyli Mie wirusy dzisiej wziyły Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 10.03.08, 16:48 Tyż sie witom przi pyńdziałku Niy godejcie żech jest "wałkoń". Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 11.03.08, 13:18 Witom, witom! Już żech wloz Dzisioj prawie Piyrszy roz. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 12.03.08, 15:54 Tu sie witom - przeca w środa Tyż trza rymym cosik dować. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 13.03.08, 16:36 Już po środzie momy szwortek Ślonske rymy cosik worte. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 15.03.08, 09:08 Niydziela Palmowo prawie jutro bydzie Wielkanocny nastroj na te forum przidzie? Odpowiedz Link
madohora Re: Powitania 15.03.08, 09:59 Czy zaś Emma dzisiaj wieje Czy na Święta świat szaleje Ludzi wszędzie wielko kupa A jo se w klawisze klupia Emma se za łoknym chodzi I mie wcale niy obchodzi A ci ludzie co sie wzieli Pewno siedzom durch w Ellei Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 16.03.08, 08:29 W Palmowo Niydziela witom sie ze Wami Trocha pobawiymy se tukej rymami. Odpowiedz Link
madohora Re: Powitania 18.03.08, 18:10 Witom Bronek ci zimowo Zaś za łoknym daja słowo Śniyg dziś z rana no i wiater Ciepło czopka pedzioł fater Jo już o wiośnie marza A tu jeszcze w kozakach łaża Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 19.03.08, 15:24 Witom w Wielko Środa Z tym na forum zgoda. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 21.03.08, 15:26 Rybka żech podjod se prawie zdrowo Toż wszyskich witom wiekopiontkowo. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 22.03.08, 09:56 Witom przi Wielki Sobocie Jutro bydzie wiyncy pociech. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 27.03.08, 12:04 Witom sie dzisioj bardzi wiosynnie Niychej już ciepli bydzie codziynnie. Odpowiedz Link
madohora Re: Powitania 27.03.08, 16:30 Witom piyknie dzisiej z Wiosnom Zamiast bazi kanary w autobusach rosnom Na 830 tak sie zawziyli Że niy odpuścili nawet niydzieli Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 28.03.08, 07:23 Niychej drugi piontek wiosny Jest dlo wszyskich fest radosny. Odpowiedz Link
koza.podkuta Re: Powitania 28.03.08, 09:22 A dzisiaj melancholia zechciała mi towarzyszyć i nie wiem, czy mam się z tego martwić, czy cieszyć. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 30.03.08, 09:56 Ktoś godzina nocki skrod Żech ze tego niy jest rod. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 31.03.08, 17:14 Zaś żech tukej kuknoł prawie Czy pyńdziałek tyn na jawie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 03.04.08, 17:51 Sie ze szwortkym tukej jawia Dyć kaj ińdzi czyńści bawia. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Powitania 04.04.08, 17:06 Myncza sie z grypom co ponoć zowiom Tako dziwacznie, bo - żołodkowom Ledwoch przijechoł yno z roboty Zaroz mi bebech wyprowio psoty Jako? Na forum niy mom z tym blikać? Yno te pile i wongel łykać? Przeca rym ślonski remedium bywo Toż se tu witom! Niych wos niy dziwo! Odpowiedz Link