• broneknotgeld Re: Powitania 28.02.08, 17:47
      Yno terozki tukej se witom
      I ło nic wiyncy już niy zapytom.
    • broneknotgeld Re: Powitania 08.03.08, 15:29
      Przi sobocie niy chca rzykać
      Wola ździybko se poklikać.
    • madohora Re: Powitania 10.03.08, 10:40
      Dzisej witom wos tak z rana
      Boch jest bardzo zasmarkana
      Wszyscy grypa już zwalczyli
      Mie wirusy dzisiej wziyły
    • broneknotgeld Re: Powitania 10.03.08, 16:48
      Tyż sie witom przi pyńdziałku
      Niy godejcie żech jest "wałkoń".
    • broneknotgeld Re: Powitania 11.03.08, 13:15
      Sypnie we wtorek
      tu rymow worek?
    • broneknotgeld Re: Powitania 11.03.08, 13:18
      Witom, witom!
      Już żech wloz
      Dzisioj prawie
      Piyrszy roz.
    • broneknotgeld Re: Powitania 12.03.08, 15:54
      Tu sie witom - przeca w środa
      Tyż trza rymym cosik dować.
    • broneknotgeld Re: Powitania 13.03.08, 16:36
      Już po środzie momy szwortek
      Ślonske rymy cosik worte.
    • broneknotgeld Re: Powitania 15.03.08, 09:08
      Niydziela Palmowo prawie jutro bydzie
      Wielkanocny nastroj na te forum przidzie?
    • madohora Re: Powitania 15.03.08, 09:59
      Czy zaś Emma dzisiaj wieje
      Czy na Święta świat szaleje
      Ludzi wszędzie wielko kupa
      A jo se w klawisze klupia
      Emma se za łoknym chodzi
      I mie wcale niy obchodzi
      A ci ludzie co sie wzieli
      Pewno siedzom durch w Ellei
    • broneknotgeld Re: Powitania 16.03.08, 08:29
      W Palmowo Niydziela witom sie ze Wami
      Trocha pobawiymy se tukej rymami.
    • madohora Re: Powitania 18.03.08, 18:10
      Witom Bronek ci zimowo
      Zaś za łoknym daja słowo
      Śniyg dziś z rana no i wiater
      Ciepło czopka pedzioł fater
      Jo już o wiośnie marza
      A tu jeszcze w kozakach łaża
    • broneknotgeld Re: Powitania 19.03.08, 15:24
      Witom w Wielko Środa
      Z tym na forum zgoda.
    • broneknotgeld Re: Powitania 21.03.08, 15:26
      Rybka żech podjod se prawie zdrowo
      Toż wszyskich witom wiekopiontkowo.
    • broneknotgeld Re: Powitania 22.03.08, 09:56
      Witom przi Wielki Sobocie
      Jutro bydzie wiyncy pociech.
    • broneknotgeld Re: Powitania 23.03.08, 09:50
      Po śniodaniu witom
      Był zjonczek? -Pytom.
    • broneknotgeld Re: Powitania 27.03.08, 12:04
      Witom sie dzisioj bardzi wiosynnie
      Niychej już ciepli bydzie codziynnie.
    • madohora Re: Powitania 27.03.08, 16:30
      Witom piyknie dzisiej z Wiosnom
      Zamiast bazi kanary w autobusach rosnom
      Na 830 tak sie zawziyli
      Że niy odpuścili nawet niydzieli
    • broneknotgeld Re: Powitania 28.03.08, 07:23
      Niychej drugi piontek wiosny
      Jest dlo wszyskich fest radosny.
      • koza.podkuta Re: Powitania 28.03.08, 09:22
        A dzisiaj melancholia zechciała mi towarzyszyć
        i nie wiem, czy mam się z tego martwić, czy cieszyć.
    • broneknotgeld Re: Powitania 30.03.08, 09:56
      Ktoś godzina nocki skrod
      Żech ze tego niy jest rod.
    • broneknotgeld Re: Powitania 31.03.08, 17:14
      Zaś żech tukej kuknoł prawie
      Czy pyńdziałek tyn na jawie?
    • broneknotgeld Re: Powitania 03.04.08, 17:51
      Sie ze szwortkym tukej jawia
      Dyć kaj ińdzi czyńści bawia.
    • broneknotgeld Re: Powitania 04.04.08, 17:06
      Myncza sie z grypom co ponoć zowiom
      Tako dziwacznie, bo - żołodkowom
      Ledwoch przijechoł yno z roboty
      Zaroz mi bebech wyprowio psoty

      Jako? Na forum niy mom z tym blikać?
      Yno te pile i wongel łykać?
      Przeca rym ślonski remedium bywo
      Toż se tu witom! Niych wos niy dziwo!
    • broneknotgeld Re: Powitania 06.04.08, 08:51
      A dyć jest niydziela
      Z tym radości wiela.
    • broneknotgeld Re: Powitania 07.04.08, 19:48
      Zaś tydziyń nowy
      Ktosik gotowy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka