24.11.09, 12:53
[img]https://zspu.republika.pl/plakatybhp/chron.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: BHP 24.11.09, 13:01
      Tak, tylko podczasz jakich zadań pracowych ta pani tak się zdekompletowała? :D
      • flisy Re: BHP 24.11.09, 13:08
        twardycukierek napisała:

        > Tak, tylko podczasz jakich zadań pracowych ta pani tak się zdekompletowała? :D


        SEKS:)
        • z_malej_litery Re: BHP 24.11.09, 13:22
          Flissy? - podczas seksu? straciła obie ręce...? to perwersja totalna jakaś była!
          • twardycukierek Re: BHP 24.11.09, 13:25
            Etam. Może spotkała leśniczego?

            :D
            • z_malej_litery Re: BHP 24.11.09, 13:33
              odgryzł jej? hmmmm... ( zabrzmiało niechcąco! :DDDD)
              • twardycukierek Re: BHP 24.11.09, 13:49
                Nie, odrąbał! :DDD
        • mabiwy nozycoreki jakis 25.11.09, 22:07
          flisy napisal

          SEKS:)

          z nozycorekim??
    • z_malej_litery Re: BHP 24.11.09, 13:23
      lubię patrzeć na Wenusie cycuszki i umięśniony brzuszek:)
      • woda.na.mlyn Re: BHP 24.11.09, 14:37
        Artysta rzeźbił olimpijskiego herosa... Właśnie kończył brzuch, gdy
        pewnej nocy jego niesforny uczeń dorobił posągowi cycki. Artysta tak
        się w...ł, że odrąbał rzeźbie ręce i wywalił na śmietnisko, gdzie ją
        wykopano.

        Ot, i mit odbrązowiony :DDDDDD
        • twardycukierek Re: BHP 25.11.09, 14:44
          To jakiś perfekcjonista, kruca bomba ;) I bez humoru ;DDDDDDDD
        • mabiwy Re: BHP 25.11.09, 22:17
          woda.na.mlyn napisał:

          > Artysta rzeźbił olimpijskiego herosa... Właśnie kończył brzuch, gdy
          > pewnej nocy jego niesforny uczeń dorobił posągowi cycki. Artysta tak
          > się w...ł, że odrąbał rzeźbie ręce i wywalił na śmietnisko, gdzie ją
          > wykopano.
          >
          > Ot, i mit odbrązowiony :DD

          ...... baka, a on brzadaka ;) a ja to miedzy bajki wloze.. kobitka knczynki w
          katastrofie morskiej utracia .

          i nie ma w niej nic wyjatkowego. Tyle , ze stoi w Luwrze.. nie pierwsza, nie
          ostatnia ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka