17lipiec1976 29.07.09, 20:54 [img]https://www.lechocolat.pl/img/prod/b1509.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 20:57 mozesz:) mam jeszcze tego troche:) [img]https://i224.photobucket.com/albums/dd190/monikazapert/rafaello.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
stukam_kopytkami Re: częstuję 29.07.09, 20:59 kokosem się ostatnio przejadłam, to podziękuję :-) Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:04 ble, mam dosc, zemdliło mnie od tych słodkosci:( Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:14 Faktycznie juz końcówka,ale za rok znowu wróci :) Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:21 ale to nie moje, ja sie tak nie maluje:D [img]https://c1.wrzuta.pl/wm19539/0fd358b200026a38477eeb8b/ca%C5%82us[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:31 słodki całus wyglada tak: [img]https://www.ekartki.pl/cards_files/0/879_normal_slodkie-pieski.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:40 no widzisz, od razu lepiej:) a nie usta i takie tam. :D Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: takie tam... 29.07.09, 21:47 [IMG]http://i26.tinypic.com/29y2w3l.jpg[/IMG] Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:48 no!! takie tam to tam! takie tam, rozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:53 Mori ja to ten kudłaty czy ten co mu kudłaty dzioba obgryzł ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: częstuję 29.07.09, 21:55 ja tam nie widziałam by mu coś obgryzł :P Jak na moje oko to bardzo soczysty buziak :P bardzo :D Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: A z jakiej okazji? 29.07.09, 21:55 Ale 22-go? Teraz się Wedel chyba nazywa. Czy tam Cadburry. :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:44 Jak miło... pewnie wszystko pożarli jak te rekiny? :DD Spóźniłam się. Odpowiedz Link Zgłoś
evva78 Re: częstuję 29.07.09, 22:44 ja najwyraźniej też ale o tej porze to już wino i śpiew ;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:46 Hej Evvo! Brakowało Ciebie... cieszę się :) Odpowiedz Link Zgłoś
evva78 Re: częstuję 29.07.09, 22:56 :) wyrwałam się na dni kilka ... pokręciłam się po Gdańsku i Sopocie! Ale już jestem i melduje pełną gotowość ;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:58 Fajnie! Mialaś chociaż jakąś normalną pogodę tam? :) Chewing też jest nad morzem :D Odpowiedz Link Zgłoś
evva78 Re: częstuję 29.07.09, 23:03 normalną - czyli trochę słońca, trochę deszczu. ale wiatr złapałam :))) tylko ta droga - zecydowanie zniechęca!! Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 23:14 To dobrze, zawsze inne powietrze :) Ta, to sobie akurat wyobrażam ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: częstuję 29.07.09, 22:46 > Jak miło... pewnie wszystko pożarli jak te rekiny? :DD Nie wiem, jak inni, ale ja, jak zwykle, przymarudziłem. :D Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 22:47 herbata zostala [img]https://www.mojeprzepisy.pl/pliki/przepisy/przepisy/herbata_z_cytryna.gif[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: częstuję 29.07.09, 22:54 > herbata zostala O, to poproszę. Tylko bez kwasiora. :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:57 > Nie wiem, jak inni, ale ja, jak zwykle, przymarudziłem. :D Nowy tydzień, nowy marudzik ;))) słodko widzieć, że jesteś tym wspaniałym sobą :D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: częstuję 30.07.09, 08:57 Właścicielka forum chyba nie będzie zachwycona. W końcu sławne belgijskie pralinki nie są twarde :) Odpowiedz Link Zgłoś