Dodaj do ulubionych

częstuję

29.07.09, 20:54
[img]https://www.lechocolat.pl/img/prod/b1509.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • stukam_kopytkami Re: częstuję 29.07.09, 20:55
      mm, mogę wszystkie?
      • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 20:57
        mozesz:) mam jeszcze tego troche:)
        [img]https://i224.photobucket.com/albums/dd190/monikazapert/rafaello.jpg[/img]
        • stukam_kopytkami Re: częstuję 29.07.09, 20:59
          kokosem się ostatnio przejadłam, to podziękuję :-)
    • flisy Re: częstuję 29.07.09, 20:56
      WOW,chocolada :D Dzięki :)
      • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:04
        ble, mam dosc, zemdliło mnie od tych słodkosci:(
        • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:05
          e tam mnie nie :)
          • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:05
            chcesz jeszcze cos słodkiego??
            • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:07
              No,buziaka :)
              • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:09
                od kogo?
                ps.a buziaki sa słodkie?
                • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:10
                  Jasne że są :)

                  A z kim rozmawiam ?:)
                  • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:11
                    z Lipcem na wykonczeniu:D
                    • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:14
                      Faktycznie juz końcówka,ale za rok znowu wróci :)
                      • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:16
                        i bedzie piekniejszy:) ja to wiem:)
                        • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:18
                          Okaże się :)

                          A co z tym słodkim całusem ?:)
                          • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:21
                            ale to nie moje, ja sie tak nie maluje:D

                            [img]https://c1.wrzuta.pl/wm19539/0fd358b200026a38477eeb8b/ca%C5%82us[/img]
                            • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:24
                              Cha cha,dla mnie Twój :)
                              • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:31
                                słodki całus wyglada tak:

                                [img]https://www.ekartki.pl/cards_files/0/879_normal_slodkie-pieski.jpg[/img]
                                • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:36
                                  Cha cha,słodkie pieski :)
                                  • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:40
                                    no widzisz, od razu lepiej:)
                                    a nie usta i takie tam.
                                    :D
                                    • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:42
                                      Co to znaczy takie tam ?:)
                                      • morelka_1 Re: takie tam... 29.07.09, 21:47
                                        [IMG]http://i26.tinypic.com/29y2w3l.jpg[/IMG]
                                        • 17lipiec1976 Re: takie tam... 29.07.09, 21:48
                                          morelka to flisy??
                                          • morelka_1 Re: takie tam... 29.07.09, 21:50
                                            no na Ciebie nie wygląda :D
                                            • 17lipiec1976 Re: takie tam... 29.07.09, 21:52
                                              ale który? ten w futrze?:D
                                              • morelka_1 Re: takie tam... 29.07.09, 21:54
                                                nieeeee, ten wyliniały :D
                                      • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:48
                                        no!! takie tam to tam! takie tam, rozumiesz?
                                        • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:53
                                          Mori ja to ten kudłaty czy ten co mu kudłaty dzioba obgryzł ?:)
                                          • morelka_1 Re: częstuję 29.07.09, 21:55
                                            ja tam nie widziałam by mu coś obgryzł :P Jak na moje oko to bardzo soczysty
                                            buziak :P bardzo :D
                                            • flisy Re: częstuję 29.07.09, 21:56
                                              Z języczkiem :):):D
                                            • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 21:56
                                              haha!!!!!!!!!!!!!!
    • milleniusz A z jakiej okazji? 29.07.09, 21:46
      No i czemu przez szybkę? :]
      • 17lipiec1976 Re: A z jakiej okazji? 29.07.09, 21:47
        z okazji wykończenia Lipca.
        • milleniusz Re: A z jakiej okazji? 29.07.09, 21:55
          Ale 22-go? Teraz się Wedel chyba nazywa. Czy tam Cadburry. :D
    • twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:44
      Jak miło... pewnie wszystko pożarli jak te rekiny? :DD
      Spóźniłam się.
      • evva78 Re: częstuję 29.07.09, 22:44
        ja najwyraźniej też ale o tej porze to już wino i śpiew ;)
        • twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:46
          Hej Evvo! Brakowało Ciebie... cieszę się :)
          • evva78 Re: częstuję 29.07.09, 22:56
            :) wyrwałam się na dni kilka ... pokręciłam się po Gdańsku i
            Sopocie! Ale już jestem i melduje pełną gotowość ;)
            • twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:58
              Fajnie! Mialaś chociaż jakąś normalną pogodę tam? :) Chewing też jest nad morzem :D
              • evva78 Re: częstuję 29.07.09, 23:03
                normalną - czyli trochę słońca, trochę deszczu. ale wiatr
                złapałam :)))
                tylko ta droga - zecydowanie zniechęca!!
                • twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 23:14
                  To dobrze, zawsze inne powietrze :)

                  Ta, to sobie akurat wyobrażam ;/
      • milleniusz Re: częstuję 29.07.09, 22:46

        > Jak miło... pewnie wszystko pożarli jak te rekiny? :DD

        Nie wiem, jak inni, ale ja, jak zwykle, przymarudziłem. :D
        • 17lipiec1976 Re: częstuję 29.07.09, 22:47
          herbata zostala

          [img]https://www.mojeprzepisy.pl/pliki/przepisy/przepisy/herbata_z_cytryna.gif[/img]
          • milleniusz Re: częstuję 29.07.09, 22:54
            > herbata zostala

            O, to poproszę. Tylko bez kwasiora. :D
        • twardycukierek Re: częstuję 29.07.09, 22:57
          > Nie wiem, jak inni, ale ja, jak zwykle, przymarudziłem. :D

          Nowy tydzień, nowy marudzik ;))) słodko widzieć, że jesteś tym wspaniałym sobą :D
    • lupus76 Re: częstuję 30.07.09, 08:57
      Właścicielka forum chyba nie będzie zachwycona. W końcu sławne belgijskie
      pralinki nie są twarde :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka