Dodaj do ulubionych

do kierowców 190

IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.11, 21:11
zastanawiam sie czy kierowcy 190 maja odrobine mozgu czy ogrzewanie,ktore wlaczaja na full przy dodatnich temperaturach,calkiem zniszczyly im resztki zwojów.
sami włożcie łby do rogrzanych piekarnikow to pogadamy,debile.
okna zaparowane,para sie skrapla na szybach,ludzie nie maja czym oddychać,a idiot jeden z drugum na full dmuchawe,ze polowa mdleje.
oj chyba trzeba powtorzyc list do ztmu.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/2029020,34903,8818687.html
snakr.waw.pl/wordpress/autobus-190-walka-o-przezycie-czyli-komunikacja-miejska-w-warszawie/
Obserwuj wątek
      • Gość: jelonek Re: do kierowców 190 IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.11, 14:48
        Czasami myślę że kierowcy MZA mają ciche udziały w sprzedaży leków na przeziębienie, a tak poważnie to warto byłoby chyba zlikwidować kabiny dla kierowców a ogrzewanie zsynchronizować z tym nawiewem u nich i po sprawie, dodam tylko że zsynchronizowanie ogrzewanie i klimatyzacja w kabinie pasażera i u kierowcy funkcjonuje od wielu wielu lat w pojazdach komunikacji w wielu krajach bo okazywało się że kierowcy byli złośliwi (tak jak u nas) w lato właczali ogrzewanie w zimę zaś klimatyzację na chłodzenie. Swoją drogą to proponuję aby przemyśleć i wdrożyć : zemdlejesz w pojeździe komunikacji, poczekaj na karetkę, spiszcie protokół , kilku świadków wystarczy i o 100 tysiaków odszkodowania od przewoźnika. W anglii zadziałało:)
      • Gość: arekk Na 190 jeżdżą nowe MAN-y Lion's City IP: 212.160.172.* 07.12.11, 06:09
        a kierowca w nich ma taki wpływ na klimę i ogrzewanie jak my na pogodę . Problem jest w tym , że ktoś zaprogramował komputer w tych wozach tak , że ogrzewanie funkcjonuje przy temperaturach na zewnątrz poniżej 8 st.c , ale dlaczego grzeje na max to nie wiem , powinno okresowo się wyłączać jak w tramwajach , niemiecka technika ustawiona przez jakiegoś tępaka z zaplecza technicznego MZA i to do MZA jako przewoźnika a nie do ZTM powinno się to reklamować.

Dlatego tęsknię za Ikarusami . Tam temperaturka jest optymalna , jak mi zimno to zawsze siadam na foteliku za drugimi drzwiami gdzie jest webasto i jest cieplutko , ale nie duszno jak w saunie !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka