Dodaj do ulubionych

XXII L.O. im. Jose Marti

11.12.03, 10:24
czy aby ktoś tu zagląda spośród absolwenów??????
ciekaw jestem kto jest dyrkiem , czyli czy p. Janowska jeszcze pełni funkcję
w zastepstwie za uczciwego cżłeka który przyjdzie.....;)
Obserwuj wątek
    • xrrrr Re: XXII L.O. im. Jose Marti 12.12.03, 23:35
      ++]

      tez tego nie wiem..
      trzeba bedzie w koncu skoczyc do jose.
    • ommen Re: XXII L.O. im. Jose Marti 17.12.03, 09:31
      kreskator napisał:

      > czy aby ktoś tu zagląda spośród absolwenów??????
      > ciekaw jestem kto jest dyrkiem , czyli czy p. Janowska jeszcze pełni funkcję
      > w zastepstwie za uczciwego cżłeka który przyjdzie.....;)

      moze zajrzyj na Zoliborz, Bielany - tam ludziska Jose klikaja czasem
      • Gość: KAT Re: XXII L.O. im. Jose Marti IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 07:49
        Cześć - jestem zupełniw przypadkiem - jak znajdziecie forum to dajcie znać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka