kreskator 11.12.03, 10:24 czy aby ktoś tu zagląda spośród absolwenów?????? ciekaw jestem kto jest dyrkiem , czyli czy p. Janowska jeszcze pełni funkcję w zastepstwie za uczciwego cżłeka który przyjdzie.....;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xrrrr Re: XXII L.O. im. Jose Marti 12.12.03, 23:35 ++] tez tego nie wiem.. trzeba bedzie w koncu skoczyc do jose. Odpowiedz Link Zgłoś
ommen Re: XXII L.O. im. Jose Marti 17.12.03, 09:31 kreskator napisał: > czy aby ktoś tu zagląda spośród absolwenów?????? > ciekaw jestem kto jest dyrkiem , czyli czy p. Janowska jeszcze pełni funkcję > w zastepstwie za uczciwego cżłeka który przyjdzie.....;) moze zajrzyj na Zoliborz, Bielany - tam ludziska Jose klikaja czasem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAT Re: XXII L.O. im. Jose Marti IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.04, 07:49 Cześć - jestem zupełniw przypadkiem - jak znajdziecie forum to dajcie znać Odpowiedz Link Zgłoś