Gość: shgirl IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 23.04.02, 18:56 jest was na pradze generalnie sporo, odezwijcie sie!!! trzymajmy sie razem!!! ps>chetnie nawiaze kontakt z innymi skinheads i skingirls:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grzchur Re: skinheads 23.04.02, 18:57 na Waszyngtona jest taki ladny napis: strefa szybkich glanow Odpowiedz Link Zgłoś
jolajola1 Re: skinheads 23.04.02, 19:51 grzchur napisał(a): > na Waszyngtona jest taki ladny napis: strefa szybkich glanow A gdzie indziej "strefa łysych mózgów"... Fałdki im się wyprostowały ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 23.04.02, 20:12 a jeszcze w jednym miejscu za rondem waszyngtona "bylismy, jestesmy, bedziemy" ......wiec mam nadzieje ze naprawde jestescie i sie odezwiecie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sh Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 24.04.02, 20:43 no cos Ty w zyciu!!! hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Thorgal Re: skinheads IP: 217.67.195.* 26.04.02, 09:51 A ja tam mam nadzieje, ze was w koncu porzadni ludzie wytepia. Bo nie ma u nas miejsca dla faszystowskiego motlochu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 26.04.02, 12:54 widze ze malo wiesz na temat tego ruchu:)))nie kazdy skinhead to faszysta, np ja faszystka nie jestem:)jest wiele odlamow tego ruchu wiedz radze Ci sie poorientowac troszke a nastepnie wypowiadac:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 26.05.02, 15:52 witaj! czego sluchasz konkretniej??? Odpowiedz Link Zgłoś