IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 23.04.02, 18:56
jest was na pradze generalnie sporo, odezwijcie sie!!! trzymajmy sie razem!!!
ps>chetnie nawiaze kontakt z innymi skinheads i skingirls:)))
Obserwuj wątek
    • grzchur Re: skinheads 23.04.02, 18:57
      na Waszyngtona jest taki ladny napis: strefa szybkich glanow
      • jolajola1 Re: skinheads 23.04.02, 19:51
        grzchur napisał(a):
        > na Waszyngtona jest taki ladny napis: strefa szybkich glanow

        A gdzie indziej "strefa łysych mózgów"...
        Fałdki im się wyprostowały ?
      • Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 23.04.02, 20:12
        a jeszcze w jednym miejscu za rondem waszyngtona "bylismy, jestesmy, bedziemy"
        ......wiec mam nadzieje ze naprawde jestescie i sie odezwiecie!!!
    • grzchur Re: skinheads 23.04.02, 20:17
      ale wczoraj czytalem, ze sobie poszli
      • Gość: sh Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 24.04.02, 20:43
        no cos Ty w zyciu!!! hehe
        • Gość: Thorgal Re: skinheads IP: 217.67.195.* 26.04.02, 09:51
          A ja tam mam nadzieje, ze was w koncu porzadni ludzie wytepia. Bo nie ma u nas
          miejsca dla faszystowskiego motlochu!
          • Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 26.04.02, 12:54
            widze ze malo wiesz na temat tego ruchu:)))nie kazdy skinhead to faszysta, np
            ja faszystka nie jestem:)jest wiele odlamow tego ruchu wiedz radze Ci sie
            poorientowac troszke a nastepnie wypowiadac:)
    • loly Re: skinheads 10.05.02, 16:14
      odpowiadam
      • Gość: shgirl Re: skinheads IP: *.acn.pl / 10.133.128.* 26.05.02, 15:52
        witaj! czego sluchasz konkretniej???
        • Gość: Niech Re: skinheads IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.02, 17:15
          Oi?
          • qubacz Re: skinheads 27.05.02, 09:58
            konkwista 88 :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka