IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 22:34
W najbliższym czasie (luty, marzec, kwiecień...) zostanie zmniejszona
częstotliwość kursowania linii 182 w dni wolne od pracy (na 99%). Powód:
Biuro Komunikacji swoją decyzję tłumaczy tym, że "tam nie jeździ prawie
nikt". Po zmianie rozkładu na linię 182 w dni wolne od pracy zostaną
skierowane autobusy największej pojemności. Sądzę, że jest to
nieporozumienie: większość linii autobusowych (głównie linie zwykłe) powinny
jeździć jak najczęściej i być obsługiwane pojazdami najmniejszymi (nie na
odwrót).
Proszę o wasze opinie dotyczące powyższego.

-----> b.komunikacji@warszawa.um.gov.pl <-----
-----> www.bip.warszawa.pl/informacja.asp?in_id=2020&mn_id=967 <-----
Obserwuj wątek
    • bebiak Re: Linia 182 27.01.06, 12:44
      Zupełnie nie wiem na czym polega problem tej linii (182) ale fakt: on jest
      jakoś zawsze niezapełniony kiedy tylko z niego korzystam (a mieszkam przy
      Ostrobramskiej). Ostatnio w niedzielę wracałam nim z Trasy Ł (spod
      Marszałkowskiej), bo akurat on podjechał. Było po 19-tej i w autobusie raptem
      dwie osoby + ja. A przesiadłam się z 515 (chyba taki numer? albo 514?), którym
      doprawdy sporo osób jechało (taki do Rembertowa przez Wiatraczną).
      Ech, dodam jeszcze, że był to ikarus z pozamarzanymi od wewnątrz szybami i
      zmarzłam jak licho ale to już inna historia.
      Pozdrowienia. B.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka