havia 06.07.07, 22:59 Organizuje wycieczki objazdowe do Izraela i nie tylko.Wybieram się z tym BP do Izraela w dniach 11-25.08.Czy ktoś już korzystał z ich usług. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
benibe Re: BP Sigma Travel 08.07.07, 17:42 Byłam z nimi w Turcji i południowych Włoszech, niestety z czasem biuro to coraz gorzej traktuje klienta. Hotele daleko od miast, na zwiedzanie Rzymu dojeżdżaliśmy w jedną stronę 2,5 godziny, a hotel w którym mieszkaliśmy nie był przez biuro wcześniej sprawdzony (było bardzo brudno)Do tego 12 godzin przed odlotem pilotka nas zostawiła samych sobie, bo przyleciała następna grupa. Odpowiedz Link