Dodaj do ulubionych

EXIM TOURS OSZUKUJE

19.01.08, 19:41
Właśnie wróciliśmy z wycieczki na Kubę.
Exim tours skrócił nasz 10- dniowy pobyt o 2 dni już w trakcie
trwania imprezy. W połowie naszego wymarzonego wyjazdu
dowiedzieliśmy się, że za trzy dni musimy wracać. Żadnych wyjaśnień(
wymięta kartka wrzucona pod drzwi), żadnych przeprosin, głuche
telefony w biurze, totalna ignorancja i cynzim ze strony pracowników
( także w biurze po powrocie). Przestrzegamy przed tym biurem!
Zaszantażowani musieliśmy wraz z innymi ponad 200 osobami wrócić
wcześniej do kraju. Nie pozwólcie, by exim tours zniszczył także
Wasze wakacje marzeń. Nie dajcie się oszukać!
Ps.
Ponadto kilku godzinne opóznienia na lotnisku (w obie strony) oraz
nie przydzielone miejsca w samolocie= awantury na pokładzie.
Obserwuj wątek
  • ochris1 Re: EXIM TOURS OSZUKUJE 23.01.08, 01:16
   lecimy z Exim tours na dominikanę 15.02.2008. Podejrzewam, że Wasze problemy z 2 dni krótszym urlopem związane były ze zmianą przewoźnika współpracującego z Exim Tours z Prima Charter na Air ItalyPolska. Nas też poinformowano, że termin naszego urlopu przesunął się z 17.02 na 15.02, czyli dwa dni wcześniej, jak oferuje nowy przewoźnik. Najgorsze jest zachowanie Exim Tours, bo jak podejrzewam nie chce Wam zwrócić części kosztów za urlop i ma wszystko gdzieś. Jak nie lecisz z jakimś prawnikiem, to pewnie nic nie uda Ci się załatwić w Sądzie... Z Twoich informacji wynika również, że walka o miejsca i przepychanki nie będą nam obce i po miłym urlopie może nas czekać to samo przy powrocie... No cóż, trzeba będzie odpocząć po przelocie do Polski.
   • ochris1 Re: EXIM TOURS OSZUKUJE 23.01.08, 01:22
    Zapomniałem dodać, że Air Italy Polska lata na Dominikanę na lotnisko w La Romana, więc na miejscu czeka przejazd do Punta Cana ok. 100 km niezbyt wygodnymi drogami, ciekawe jakie podstawią busy... Strach się bać. Trzeba więc doliczyć na miejcu transfer na i z lotniska po ok. 2-3 godziny. Prima Charter latała na lotnisko w Punta Cana, parę kilometrów od hoteli... Trochę żal.
  • fart.gdansk Re: EXIM TOURS OSZUKUJE 24.01.08, 11:14
   byłem z dzieckiem razem z tobą na kubie-mogę tylko dodać że to był beznadziejny
   urlop....żenada właśnie mój radca prawny wysłał do nich reklamację i żądanie
   zwrotu 100%kasy
  • andrewitstyle Re: EXIM TOURS OSZUKUJE 17.08.21, 22:49
   Oszuści z Exim Tours !
   Zamówiłem wyjazd all inclusive na Majorkę. wylot miał być w poniedziałek 9 sierpnia. Dzień przed dostałem maila ze biuro podróży Exim Tours zmieniło hotel (ponieważ się nie otwiera) i miejscowość z Magaluf (miejscowość mega imprezowa) na Sa Coma (miejscowość spokojna dla osób starszych i rodzin z dziećmi). Nie było nikogo dostępnego pod telefonem aby zmienić hotel na inny w Magaluf. Rozumiem że hotel może się nie otworzy w obecnych warunkach pandemicznych, ale trzeba było się skontaktować z klientem i zaproponować inny hotel w tej samej miejscowości albo miejscowości o podobnych charakterze. Od początku zastrzegłam w mailu że wyjazd ma charakter mega imprezowy i żadna zmiana na "spokojny" nie wchodzi w rachubę. Na Majorkę jeżdżą ludzie na mega turbo imprezy, chciałem każdy wieczór spędzać w klubach i wracać do hotelu nad ranem (jest to możliwe w Magaluf), natomiast w Sa Coma nie jest to możliwe (o 21.00 nie ma ludzi na ulicach). Firma Exim Tours to oszuści. Zapłaciłem za wyjazd turbo mega imprezowy, a nie otrzymałem tego za co zaplacilem. Firma Exim Tours nie poczuwa się do odpowiedzialności.
   Przed wyjazdem na Majorkę sprawdzałem informacje na brytyjskich stronach oraz ogólnie informacje gdzie można imprezowac w brytyjskim stylu, dlatego wybrałem Majorkę.
   Zamiast do Magaluf trafiłem do Sa Coma. o 21.00 nie ma żywego ducha na ulicach, ani jednego klubu.
   Exim Tours to straszni oszuści. od początku zastrzegalem że interesuje mnie imprezowanie w międzynarodowym towarzystwie i brytyjskim stylu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka