IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.12, 12:04
Kogo chwalić, komu dziękować za Armię w Parku Krasińskiego w ostatnią niedzielę? Dzielnica się przyczyniła, czy to całkowita prywata?
Co prawda okoliczność okołopowstańcza trochę ;) naciągana a i promocja żadna (musiałem szukać w internecie skąd znam tę linię basu, którą słyszę przez okno ;)), ale koncert w dechę!
Obserwuj wątek
    • wilson05 Re: Armia 02.08.12, 12:10
      Organizatorem był Urząd Dzielnicy:
      www.zoliborz.org.pl/page/file.php?id=1033
    • Gość: gosc Re: Armia IP: 89.174.63.* 02.08.12, 12:32
      Armia była w parku Żeromskiego
      • Gość: wój Re: Armia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.12, 14:19
        Tfu, Żeromskiego oczywiście, upał mi się na głowę rzuca.

        W takim razie ukłony i podziękowania dla Urzędu :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka