Gość: wój
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.08.12, 12:04
Kogo chwalić, komu dziękować za Armię w Parku Krasińskiego w ostatnią niedzielę? Dzielnica się przyczyniła, czy to całkowita prywata?
Co prawda okoliczność okołopowstańcza trochę ;) naciągana a i promocja żadna (musiałem szukać w internecie skąd znam tę linię basu, którą słyszę przez okno ;)), ale koncert w dechę!