donkej
31.10.04, 23:44
Do tej pory jadąc wiaduktem nad Dworcem Gdańskim widziało się chyba w dali
kopułę kościoła św. Karola Boromeusza przy Powązkach. A teraz widać...
Czerwoni to takie rzeczy robili celowo!!!!!!!!!!
Wybudowali np. ten paskudny hotel na MDM-ie, żeby zasłonić perspektywę z
wieżami Zbawiciela w tle. I się to im - he he - nie udało.
A tu??? Szkoda gadać...