Gość: Grisza
IP: *.bb.online.no
12.02.06, 15:34
bo nie wszedzie wypada zartowac, a nieraz az prosi sie napisac lub przeczytac
cos smiesznego.Wiec taki watek moglby byc miejscem, gdzie kazdy i na kazdy
temat moglby zartowac.Np. o maluchach i starszakach i lezakowaniu.Mozna tez
napisac, ze Pani od Rytmiki jest blondynka.Albo ,ze nocniki nie chca slizgac
sie po PCV.