Dodaj do ulubionych

ul. Księżycowa

IP: 217.96.10.* 09.10.03, 18:39
co sądzicie o tym miejscu? być może niedługo tam zamieszkam (nowe bloki przy
Kwitnącej) i chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o tej ulicy i okolicy.
czy bardzo przeszkadza bliskość lotniska? czy jest bezpiecznie - osiedle
strzeżone, ale od przystanku trzeba przejść kawałek - można po zmroku bez
strachu? są jakieś osiedlowe sklepy czynne do późna? najbliższy market to
chyba Leclerc, a może bliżej do Carrefour? czy są ścieżki rowerowe? czy Park
Leśny Bemowo jest przyjemnym i bezpiecznym miejscem? jak z internetem w tej
okolicy? a jak z telefonami - czy Sferia ma tam zasięg?
poproszę o jak najwięcej info.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: ul. Księżycowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.03, 21:33
      Mieszkam na Maszewskiej, na oś Rodziny Połanieckich, jest spokojnie, lotnisko
      mi nie przeszkadza, jest cicho, z dala od ciągów komunikacyjnych. Trochę daleko
      do szkoły, jeśli masz dzieci. Leclerc jest, ale w Globi też można dużo kupić i
      jest nawet tańszy. Jak chcesz to możemy się spotkać i pogadać. Ja mam 31 lat, 2
      dzieci: 8 i 9 lat i jednego męża. Podam Ci adres: forbidden@interia.pl. Ewa.
      • Gość: aga Re: ul. Księżycowa IP: 217.96.10.* 10.10.03, 15:49
        dzięki Ewa,
        największe zastrzeżenia mam w związku z lotniskiem, ale jeśli mówisz, że nie
        jest tak źle...
        dzieci jeszcze nie mamy, więc szkoła nas nie interesuje.
        jeśli zdecydujemy się na to mieszkanie, to na pewno skontaktuje się z Przyszłą
        Sąsiadką ;)
      • Gość: Pio Re: ul. Księżycowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.03, 23:46
        Z tym spokojem to bym nie przesadzał, proszę iść do dzielnicy do Architektury
        to zobaczycie nową piękną trasę N-S biegnącą 20 metrów od nowych bloków przy
        ul. Rodziny Połanieckich.
        • Gość: kot_filemon Re: ul. Księżycowa IP: *.acn.pl 17.10.03, 13:57
          No tak; to są na razie tylko plany; a autostrada w tym miejscu ma przebiegać
          (podobno) w tunelu i tym samym nie naprzykrzać się za bardzo okolicznym
          mieszkańcom;
    • Gość: kot_filemon Re: ul. Księżycowa IP: *.acn.pl 09.10.03, 22:19
      Ogólnie - okolica w miarę sensowna: dużo zieleni, cisza, bliskość lasu, mimo
      pewnej odległości do przystanków dobre dojazd na Chomiczówkę komunikacją
      miejską; samoloty latają coraz rzadziej (możliwe, że w przyszłości ich w ogóle
      nie będzie, w okolicy lotniska były plany przeprowadzenia obwodnicy
      warszawskiej); co do poziomu bezpieczeństwa, to generalnie też jest OK, ul.
      Kwitnąca na całej swej długosci jest chyba oświetlona, choć czasami wałęsają
      sie po niej podejrzane typki z pobliskich wiezowców (ale to chyba wszędzie);
      co do internetu, to w starszych blokach na pewno jest Aster City, UPC, etc, o
      nowych nie mam informacji, ale to pewnie zależy od zapotrzebowania
      mieszkańców - wiadomo, to się teraz firmom opłaca; aha - lasek na Bemowie w
      ciągu dnia pewnie w miarę bezpieczny (choć różnie bywało w przeszłości), po
      zmroku bym nie ryzykował; poza tym jego podstawową wadą jest ogromne
      zaśmiecenie i zanieczyszczenie... :( w aspekcie aprowizacyjnym osiedle jest
      dosyć dobrze zorganizowane - umiarkowana bliskość dużych marketów i sporo
      osiedlowych sklepików' no to tyle.... myślę, że warto wziac te okolice pod
      uwagę przy wyborze mieszkania; a z ciekawości mam pytanie - w jakim mniej
      więcej przedziale kształtują się ceny nowych mieszkań w tej okolicy??? i jakie
      społdzielnie badz developerzy tam budują?
      POzdr.
      • Gość: aga Re: ul. Księżycowa IP: 217.96.10.* 10.10.03, 15:53
        nie wiem, w jakiej cenie są mieszkania, gdyż my na razie będziemy wynajmować,
        natomiast zamierzamy kupić w niedalekiej przyszłości po sąsiedzku - nowe
        osiedla za Centrum Handlowym Bemowo - tam jest to ok. 3500zl/m

        dzięki za dobre rady ;)
        • Gość: maxx Re: ul. Księżycowa IP: *.chomiczowka.net.pl 11.10.03, 13:21
          Ja też miałem kupić mieszkanie w tym osiedlu za Carrefourem,
          zrezygnowałem,
          bo są plany,że będzie
          tam przebiegała autostrada, aż do Połanieckich.
          Lepiej sprawdź plany na przyszłe inwestycje w urzędzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka