Dodaj do ulubionych

jaskinia solna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 17:40
witam,
odkryłam właśnie nową jaskinię na naszym terenie ;-)
www.republika.pl/jaskinia_solna/
czy ktoś ją już może eksplorował?
Obserwuj wątek
      • kosztelka Świetny relaks 29.12.04, 20:13
        Od czasu do czasu jaskinia solna przy Targowej ma karnety po promocyjnej
        cenie. Już dwa razy kupiłam sobie taki tańszy karnet (promocyjne ceny były
        przed świętami). Dla mnie godzinka w jaskini (trochę mniej - 50 minut) to świet-
        ny relaks i doskonałe powietrze dla moich płucek. Podobno taka godzina to jak
        trzy dni nad morzem. Polecam!!!
        • Gość: www Re: Świetny relaks IP: *.acn.waw.pl 29.12.04, 21:26
          Korzystalam z przyjemnościa w róznych kurortach. Nawet byłam obejrzeć
          osobiście. dziewcze tam siedzące na konkretne pytanie o koszt, dopiero za
          trzecim razem odpowiedzialo konkretniej, ale i tak bym musiala przeliczać.
          Skonfudowana pytaniem, czy jestem rencistka czy emerytką straciłam ochotę na
          blizsze poznanie przybytku. Na stronie www zobaczylam zdjecia z dziećmi, ale
          żadnej informacji o oddzielnych seansach dla nich. Nie wyobrażam sobie relaksu
          razem z maluchami.
          Czemu nie ma promocji na poczatek i na okreslone pory, niezależnie od statusu
          czy wieku?
          • Gość: Alicja&Monika Re: Świetny relaks IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.04, 17:57
            Dziękujemy za wszelkie opinie.Pozytywne są miłą nagrodą za nasze starania,
            negatywne zaś motywują nas do ciągłego udoskonalania naszej jaskini.Przykro nam
            z powodu niezbyt grzecznego zachowania naszej pracownicy,przepraszamy.To młoda
            i jeszcze niedoświadczona osoba,ale oczywiście popracujemy i nad tym :-)
            Dzięki Waszym uwagom będziemy mogły pracować nad ulepszaniem naszej
            oferty.Jesteśmy młodą firmą i zapewne nie da się uniknąć małych "wpadek",ale
            zrobimy wszystko by zasłużyć na jak najlepsze opinie.Zależy nam na komforcie i
            zadowoleniu naszych klientów-dlatego będziemy dostosowywać się w miarę
            możliwości do Waszych sugestii.Promocje już są i będą pojawiać się
            nowe.Specjalnych seansów tylko dla dzieci jeszcze nie ma,ale postaramy się
            wprowadzić je w najbliższym czasie.Mamy nadzieję,że nasza jaskinia jest i
            będzie dla Was miłym i przyjaznym miejscem,w którym można się
            zrelaksować,odstresować,przyjemnie spędzić czas z korzyścią dla
            zdrowia.Pozdrawiamy i czekamy na Wasze sugestie. Alicja i Monika.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka