Gość: mała IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 21:03 Gdzie można poćwiczyć na tarchominie??podajcie jakieś namiary, ceny:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ona Re: Aerobik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.05, 15:33 witam, znam 2 miejsca, ale wiem ze ejst wiecej: 1. Markus - siłownia i aerobic kolo tzw. starego bazaru przy Porajów, jest ok, karnet zA 2 razy w tyg. w dowolne dni kosztuje 85 zl, od dowolnego dnia w tyg. 2. w szkole z basenem, szkola przy Mysliborskiej, tylko chyba od pocz. tyg. 2razy w tyg. 73 zł, nie wiem jak hjest chodze na aerobic do Marcusa,a w lecie rower. Pozdrwiam i ew. do zobaczenia na sali. Odpowiedz Link Zgłoś