IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 21:03
Gdzie można poćwiczyć na tarchominie??podajcie jakieś namiary, ceny:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: ona Re: Aerobik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.05, 15:33
      witam, znam 2 miejsca, ale wiem ze ejst wiecej:
      1. Markus - siłownia i aerobic kolo tzw. starego bazaru przy Porajów, jest ok,
      karnet zA 2 razy w tyg. w dowolne dni kosztuje 85 zl, od dowolnego dnia w tyg.
      2. w szkole z basenem, szkola przy Mysliborskiej, tylko chyba od pocz. tyg.
      2razy w tyg. 73 zł, nie wiem jak hjest chodze na aerobic do Marcusa,a w lecie
      rower.
      Pozdrwiam i ew. do zobaczenia na sali.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka