Dodaj do ulubionych

samochody się panoszą

14.12.05, 15:45
NA mianowskiego zaobserwowałam nową praktykę. Otóż na tej ulicy mozna parkować
tylko po prawej stronie, po lewej jest absolutny zakaz. Od jakiś 2 miesięcy co
raz częściej samochody stają również po lewej stronie, na ogół w początkowej
części ulicy, ale czesem również dalej...czy u was też czaczęło kwitnąć
piractwo parkingowe?
Obserwuj wątek
    • chinique Hegemonia samochodów 14.12.05, 16:37
      Rudawską, Orzechowską, Kromera, Warszewickiego i Zimorowicza bezczelnie chadzam
      środkiem jezdnii, bo na chodniku po żadnej stronie nie staje ani przepisowego
      1.5m odstępu, ani choćby i 50cm. Kłopot w tym, że z jednej strony hegemonia
      samochodów stała się faktem, z drugiej strony - nie ma sensownego pomysłu aby te
      fury gdzieś w pobliżu postawić. Na podziemny parking pod parkiem Wielkopolskim
      jest już za późno, może pod pl. Narutowicza? ;)
    • tosia33 Re: samochody się panoszą 16.12.05, 21:57
      Ja wlasnie przymierzam sie do kupna mieszkania na Mianowskiego i kwestią
      parkowania samochodu - oczywiście zgodnie z przepisami ;-)- jestem żywotnie
      zainteresowana. Zastanawiam się czy w okolicy jest gdzieś jakiś strzeżony
      parking ?
      • rwawrzycki Re: samochody się panoszą 17.12.05, 01:41
        > Ja wlasnie przymierzam sie do kupna mieszkania na Mianowskiego i kwestią
        > parkowania samochodu - oczywiście zgodnie z przepisami ;-)- jestem żywotnie
        > zainteresowana. Zastanawiam się czy w okolicy jest gdzieś jakiś strzeżony
        > parking ?

Jest jeden zaraz za pomnikiem Lotnika, między dwiema odnogami Żwirek. Cen nie znam, bom zroweryzowany.
      • chinique Ubezpiecz samochód 17.12.05, 12:23
        A nie lepiej ubezpieczyć samochód? Na uliczkach wokół mojej kamienicy sąsiedzi
        bez żadnej paniki parkują: BMW 5, Jaguara XK oraz Lexusa RX, sądzę, że po prostu
        te furki są odpowiednio ubezpieczone - dzięki temu mogą je parkować w całej
        Warszawie.
        • tosia33 Re: Ubezpiecz samochód 17.12.05, 17:03
          samochod mam ubezpieczony, ale w ciagu ostatnich 5 lat "przydazyly" mi sie 2
          kradzieze :-( wiec wolalabym nie doswiadczyc tego po raz kolejny... Albo
          przesiade sie na rower ;-)
          • chinique Sen Felińskiego o automobilach. 17.12.05, 19:40
            No to niezłą masz Tośka brykę, że nie opłaca się jej ubezpieczyć. Otóż jest też
            parking, który wygląda na strzeżony w miejscu gdzie Łęczycka kończy się przy
            Wawelskiej, a dalej, to jeszcze chyba przy Dickensa i o czywiście EiTI PW. Poza
            tym sądzę, że można się dogadać zarówno z dowolnym hotelem jak i biurowcem na
            parkowanie w podziemnym garażu np. po 18:00 za jakiś-tam abonament. Teraz budują
            Salzburg Center, jest Focus Filtrowa, czy biurowiec Żywca przy Bitwy
            Warszawskiej 1920. Generalnie kłopot w tym, że urbaniście Felińskiemu w 1920
            nawet nie przyśniłaby się taka ilość automobili. Jak będą budować apartamentowce
            na Skrze - tam na pewno będą miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka