Dodaj do ulubionych

Przewóz osób

28.09.11, 23:14
Witam wszystkich.
Rozważam różne pomysły na własną działalność gospodarczą i doszedłem do wniosku, że mógłbym zabrać się za tworzenie firmy zajmującej się przewozem osób. Czy do takiego rodzaju działalności potrzebne są jakieś specjalne zezwolenia czy dokumenty? Jak otworzyć taką firmę?
Drugą sprawą są dotacje. Słyszałem, że tego typu firmy nie mogą dostać dotacje na auta. To prawda czy plotka?<br />
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • ciszewskee Re: Przewóz osób 03.10.11, 13:03
      Musisz mieć zaświadczenia zarówno dla kierowców, jak i na auta, którymi będziesz przewoził osoby.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka