Gość: Longislander
IP: *.dsl.invision.com
06.10.05, 19:33
Za Gierka nazywalo sie to "O dalsze doskonalenie gospodarki socjalistycznej"
dla PiS-u jest to "Budowa IV Rzeczpospolitej" (na trupie tej nienajgorzej sie
rozwijajacej III-ciej). Pustoslowie i fanfaronada.