Gość: alex
IP: *.nagraj.pl
25.03.03, 13:51
jest tu ktos madry co mi pomoze??
sytuacja:
dostalem duplikat noty kredytowej z zagranicy, korygujacej wartosc towaru
(sad sprzed kilku miesiecy),
towar juz dawno sprzedany, nota sprzed kilku miesiecy sie zapodziala,- teraz
mam duplikat i co ja do ch..mam z nim zrobic?
w pozostale przychody??
czy magazyn i vat i korekta sadu??
po ktorym kursie wycenic? wystawienia noty czy duplikatu?
z gory dziekuje za porady