rydzyk_fizyk 31.05.07, 01:47 Oscylator wiecznie żywy :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wara CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klientów... IP: *.atol.com.pl 31.05.07, 08:06 jak się okazuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manhu Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:08 Aaaach straszne CU oszukało złodzieja, olaboga! To będzie tu pasowało: "Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo WYZYSKANIA błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8." Dać biednemu złodziejowi 8 lat (bo chodzi o ogromną kwotę-straty) i zmądrzeje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość.portalu "wyzyskania błędu" - bo pęknę ze śmiechu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:17 Biedne, naiwne CU, które nie umie pisać własnych regulaminów. Bardzo dobrze zrobił. Należy mu się cała ta kasa i jeszcze jakaś nagroda za przedsiębiorczość! Śmierć frajerom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zatem... ... smierc Twojej starej? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:26 jw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik Re: ... smierc Twojej starej? IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 16:15 Widzę że ludziom z CU puszczają nerwy.. hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: ... smierc Twojej starej? 01.06.07, 22:33 Według mnie jeśli wszystko było zgodne z regulaminem (a wychodzi na to, że było), to facet powinien dostać te pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elle Jakie wyzyskanie błędu? IP: *.171.85.210.crowley.pl 31.05.07, 15:42 CU przecież w trosce o dobro klientów, zostawiło im możliwość wycofania się z niekorzystnej dla nich decyzji. Trudno przecież domniemywać, ze taka instytucja jest niezdolna do należytego pojmowania przedsiębranego działania. Odpowiedz Link Zgłoś
rafvonthorn Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient 31.05.07, 16:04 Według tego powinni siedzieć wszyscy posłowie głosujący za przymusowym ZUSem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.asta-net.com.pl 31.05.07, 23:49 niewiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r39 Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.ifpan.edu.pl 01.06.07, 20:51 Bardzo słusznie, niech CU przyzna publicznie, że jest niezdolne do należytego pojmowania przedsiębranego działania. Za samo coś takiego warto odpalić nawet połowę kasy, bo przecież ta "osoba" to osoba prawna i pewnie przytoczony przepis się do niej nie stosuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grazynsia Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.wfd95.dsl.pol.co.uk 31.05.07, 08:30 "Nosił wilk razy kilka... ponieśli i wilka" czego życzymy wszystkim instytucjom finansowym :P Odpowiedz Link Zgłoś
borisa Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 09:02 Jaka "Luka w regulaminie"? Regulamin mówi wyraźnie:dyspozycję wyślij Faxem a potwierdź listownie. I tego się trzymaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 09:52 Regulamin mówił wyślij faksem a później potwierdz listownie - ale w tekście tej dodatkowej usługi jest napisane: w przypadku nie dostarczenia oryginału dyspozycji operacja zostanie anulowana. Przez długi czas CU potwierdzało w ten sposób realizowane dyspozycje, a teraz znusza klientów do walczenia o swoje na drodze Sądowej. Ciekawe jakie pozostałe osoby korzystały z tej usługi?? Może też ktoś z CU? Odpowiedz Link Zgłoś
the_cause Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 11:41 Kolega z Ministerstwa Środowiska niech się lepiej zajmie CO2, bo, zdaje się, to już ostatnie lata, kiedy rządy będą decydowały/proponowały wysokości limitów. Wczoraj w Brukseli osiągnięto wstępne porozumienie co do kształtu EU ETS na lata po 2012 roku i to Unia ma decydować o wszystkich limitach, przy rządach pozostanie jedynie kwestia rozdziału uprawnień między poszczególne gałęzie przemysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lan Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 14:52 Fax nie jest żadnym dokumentem! Można go doskonale spreparować łącznie z datą godziną i numerem nadawcy. Taka "luka" była komuś na rękę, ktoś "swój" z tego korzystał, ale znaleźli się ludzie spoza kliki, a ich postępowanie jest już niemoralne. Oto skrócony kurs etyki biznesu w polskim wydaniu i równości wobec prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
hecer Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 16:45 niewykluczone i calkiem mozliwe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eh ten kraj Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 09:06 Była luka ? Popełnił przestępstwo ? To mu się należy i już . KONIEC i kropka . Po tym artykule będę omijał tą firmę . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: 213.227.114.* 31.05.07, 09:16 Ja ją już dawno omijam szeokim łukiem. Agentka, która prowadziła moją polisę była głupia jak kilo gwoździ, do tego bezczelna. Jakos w Nationale Ned. potrafią dbać o to, by agenci byli na poziomie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 11:06 Na poziomie? Dobrze że się nie narzucają i niech tak zostanie. To jest poziom dla mnie. Niech siedzą cicho i jak ja poproszę to wtedzy mogą mi opowiadać o jakimś rodzaju polisy, a nie na siłę znim dobrze wejde do biura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hannibal 4 Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.adsl.wanadoo.nl 31.05.07, 13:24 Oj radziłbym ci uważać na Nationale Nederlanden to są zawodowi oszuści,we własnym kraju największych przekrętów Europy czyli Holandii przekręcili ludzi na 1.5 miliarda euro,więc ostrożnie z tą oceną co do ich uczciwości.A tak naprawdę to radziłbym unikać wszelkich firm Holenderskich ,bo można potem płakać ale będzie już za póżno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 10:06 Mnie oszukała agentka z NN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 11:08 Nie było żadnej luki!! O luce mówiłbym gdyby firma w tekście usługi czegoś nie przewidziała. Tutaj ewidentnie sprawa jest jasna. Tekst usługi wyglądał mniej więcej tak: Dyspozycję przeliczenia jednostek pomiędzy funduszami wysyła się faksem. Klient musi dostarczyć oryginał dyspozycji przesłanej faksem w ciągu 7 dni. W przypadku nie dostarczenia tego oryginału operacja zostanie anulowana. Efekt: codziennie wysyłane były dyspozycje, a dostarczane oryginały tylko tych które okazują się zyskowne dla klienta. Luki nie ma, po prostu albo umyślne działanie firmy albo nieudolność pracowników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Szczegóły mechanizmu IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 12:11 Dokładniej opisano mechanizm na stronie: www.bankier.pl/wiadomosc/Swiety-Graal-inwestowania-w-Commercial-Union-1590887.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v Co nie jest zabronione jest dozwolone- proste IP: 80.51.192.* 31.05.07, 09:08 v Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 09:37 Jak ja lubię takich Gści co w rogi walą pazerniaków piszących regulaminy drobnym druczkiem. Na kolana a nie do sądu!!! I Gościa przeprosić i walizeczkę wręczyć, a nie ośmieszać się publicznie. Załatwić sprawę tak jak się należy z klasą i zgodnie z reputacją firmy. A nie jak szczeniaki " Co prawda my napisaliśmy ale..." - żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krecik Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: 69.37.85.* 31.05.07, 09:48 Jak my zmieniamy tabele oplat i prowizji bez poinformowania klienta listownie, tylko wieszajac gdzies w gablotce w szarym rogu informacje, lupiac go do czasu zanim sie zorientuje i odrzucajac reklamacje to cacy, a jak klient wykorzystujac nasze kruczki i wlasne regulaminy zarabia pieniadze to be... Ech ta mentalnosc Kalego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nikoś Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 09:48 Dlaczego to zawsze banki i instytucje mają wygrywać? Jesli klient się pomyli (np. na 40-to stronicowej umowie, napisanej bełkotem prawnym nie zauważy jakiegoś paragrafu)i coś tam podpisze, to nie ma zmiłuj się. Przed sądem krótko: podpisałeś?- to płać. A jak coś odwrotnie - to już niezgodnie z regulaminem, jakiś kodeks cywilny etc. Sprawa prosta: CU obraca pieniędzmi, więc podlega tym samym prawom co reszta - może wygrać (zarobić), a może przegrać. Ciekawe, czy jeśli dobrze inwestuje na giełdzie i zarabia duuużo więcej, to czy dzwoni do swoich klientów i im oświadcza: zarobiliśmy duuużo, duuużo więcej, więc się z Wami podzielimy tą nadwyzką. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 10:12 >Ciekawe, czy > jeśli dobrze inwestuje na giełdzie i zarabia duuużo więcej, to czy dzwoni do > swoich klientów i im oświadcza: zarobiliśmy duuużo, duuużo więcej, więc się z > Wami podzielimy tą nadwyzką. :-) A to jest super!!! Sikam ze śmiechu!!! Bank zadzwoni jak kienta trzeba ogolić, a nie jak klientowi wypłacić. A tak zupełnie poważnie. Firma powinna ponieść konsekwencję i przyznając się do błędu uratuje swoją reputację. Idąc w zaparte zniechęca do siebie. Ja klientem CU już napewno nie będę. Chyba że z gościem sprawę załatwi jak przystało na klasę i powagę instytucji. Pomyłki są wybaczalne, ale bezczelność NIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tewie60 Było, jest i będzie ... 31.05.07, 10:22 Awantura wybuchła, gdy okazało się, że to co miało być znane tylko nielicznym wtajemniczonym, przez nieuwagę twórców stało się dostępne osobom postronnym, dokładnie czytajacym regulamin. Tak było jest i będzie w instytucjach obracających pieniędzmi swoich klientów dopóki polskie prawo nie będzie w tym zakresie jednoznaczne, a kary za takie wtyczki dla wtajemniczonych nie zaczną odstraszać. Zadanie dla prokuratury jest jasne - czy oprócz kilku spostrzegawczych klientów z luki nie skorzystali przypadkiem wyżej postawieni pracownicy CU jednocześnie będący klientami tej instytucji oraz członkowie ich rodzin. Należy mieć nadzieję, że sąd zleci takie dochodzenie i doprowadzi do pełnego wyjaśnienia sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Było, jest i będzie ... IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 10:40 "Należy mieć nadzieję, że sąd zleci takie dochodzenie i doprowadzi do pełnego wyjaśnienia sprawy." Ot jaki Naiwny. To to akurat Firma - jak to kidyś się mawiało - zatuszuje, a sąd? Jak mawiał Pawlak "sąd aądem ale sprawiedliwość po naszej stronie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qp CU wstyd! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 11:38 Kompromitacja CU!!! O takich rzeczach nie powinnismy nic wiedziec, to sie zalatwia po cichu! Jako klinet CU jestem zdegustowany! BANDA NIEUDACZNIKOW. Piekny czarny PR sobie robicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natasza Re: CU wstyd! IP: *.asta-net.com.pl 31.05.07, 23:56 ja uważam,że CU ma rację. Dało nam możliwość szybkiej zmiany sposobu inwestowania, ale oczywiście musiał się znaleźć ktoś mądrzejszy kto o uczciwości nie ma pojęcia. Dać mu palecto zaraz chapnie całą resztę - uważam,żę to jest oszust Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulka Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: 167.127.24.* 31.05.07, 11:38 Jesli klient nie zlamal regulaminu to juz niech to pozostanie problemem tworcow tego regulaminu. Dlaczego tak jest, ze instytucje finansowe oglupiaja ludzi przepisami, ktore sobie naginaja nia niekorzysc klienta, jak im sie podoba, a jesli 1 osoba wykorzysta luke w regulaminie to jest traktowana jak zlodziej i oszust? Oby tak dalej, ja nie uwazam,ze ktos tu zostal oszukany,. Gdybym ja w umowie sprzedazy auta zapomniala jedno zero dodac, to moglabym winic tylko siebie. Tak samo CU czy inne instytucje - macie kiepski regulamin, ktory w jednym miejscu jest na niekorzysc, to WASZA STRATA i wasz problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gedon Za błędy trzeba płacić... IP: 212.160.172.* 31.05.07, 11:40 ...CU powinno wywalić z pracy osobę, która to wymyśliła, a Panu, który to wykorzystał powinni wypłacić kasę bez gadania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Za błędy trzeba płacić... IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 12:22 Czy aby nie przesadzasz? "CU powinno wywalić z pracy osobę, która to wymyśliła, a Panu, który to wykorzystał powinni wypłacić kasę bez gadania." Robił co kazali, a Ty sugerujesz, że Cygan zawinił konia powiesili - wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fw Re: Za błędy trzeba płacić... IP: *.acn.waw.pl 31.05.07, 16:11 ale przeciez to jest oczywiste - skoro zgodnie z zasadami CU mozna bylo tak robic to w czym problem??chcieli przyciagac klientow, przesadzili i sa kase w plecy, w sadzie nie maja szans. Odpowiedz Link Zgłoś
pynky Re: Za błędy trzeba płacić... 01.06.07, 11:40 kolego nie medrkuj przyslowiami bo nawet ich nie znasz Robił co kazali, a Ty sugerujesz, że Cygan zawinił konia powiesili - wstyd... > wieszali kowala za grzechy cygana Odpowiedz Link Zgłoś
sniperslaststand Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU 31.05.07, 12:23 > Pan Krzysztof, przekonany, że postępował zgodnie z prawem i regulaminem CU, > postanowił wycofać zgromadzone pieniądze. Ubezpieczyciel odmówił. Twierdzi, > że zachowanie kilku sprytnych klientów było niezgodne z szeregiem artykułów > kodeksu cywilnego, który stoi ponad regulaminami. A jakieś konkrety? Skoro artykułów jest aż "szereg", ich wymienienie nie powinno sprawić trudności. > Szefowie CU nie chcą powiedzieć ani potwierdzić, o jakie kwoty toczy się > spór. - Z punktu widzenia pojedynczej osoby chodzi o dużą sumę. Dla nas jest > nieznacząca. Nasze kapitały własne przekraczają 1 mld zł, a w ubiegłym roku > zarobiliśmy 420 mln zł. Cieszymy się wszyscy, że korporacja tak dobrze zarabia. Będzie miała z czego podzielić się ze sprytniejszymi od siebie. Wnioski: - zbyt długie i skomplikowane regulaminy nie zawsze służą tylko usługodawcom - czytanie regulaminów popłaca - nigdy do commercial union, choćby nawet po najmniejszą usługę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 13:44 Ot naiwny człowiek " Cieszymy się wszyscy, że korporacja tak dobrze zarabia. Będzie miała z czego podzielić się ze sprytniejszymi od siebie. TY (sorki za tykanie) masz wpłacać, a jak cos tam z dużo to, Ci smarkną. I tyle na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miobeb Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: 83.240.154.* 31.05.07, 13:53 Ja to w ogóle tego nie rozumiem, CU wykonywało te operacje, czy nie? Zarobiło te pieniądze czy nie? Oni chcieliby żeby stan konta tego pana był taki jakby w ogóle żadnych operacji nie zlecał, czy taki jakby wszystkie zlecił i nie zostały wycfane. TO się przecież kupy nie trzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 14:34 Dyspozycje były wysyłane faksem, CU przysyłało przez rok potwierdzenia wykonanych operacji (oczywiście tych, których oryginały były dostarczane) a gdy klient zażądał swoich pieniędzy stwierdzili że stan polisy jest mniej więcej taki jakby nic nie zarobił! A z licznych potwierdzeń wynika że na polisie zarobek wynosił ok 90% wpłaconej kasy. I teraz - czy nie bać się wpłacania do CU pieniędzy? Mówią że zarobiłeś a jak chcesz kasę pobrać to pojawiają się ogromne problemy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 14:38 to w ogóle tego nie rozumiem, CU wykonywało te operacje, czy nie? Zarobiło t > e Wpłać to zrozumiesz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marych Skoro tak rządza moja kasą, to najwyzszy czas.... 31.05.07, 14:11 Skoro tak rządza moją kasą, to najwyższy czas zmienić fundusz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracz Re: Skoro tak rządza moja kasą, to najwyzszy czas IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 14:43 > Skoro tak rządza moją kasą, to najwyższy czas zmienić fundusz... Zmieniaj! Zmieniaj! Ale jak wpadniesz w lepsze g...o Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lan Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 14:39 Oscylator ma wielką przedwojenną tradycję i nie jest przestępstwem! Bank czy firma ubezpieczeniowa powinny sformułować umowę zgodnie ze swoimi "intencjami". Widać jednak, że nadal są nieudolni i głupi jak za Baksika. Kiedy oni nabijają w butelkę klientów, wszysto jest w porządku, ale kiedy sami stracą, idą skarżyć się do sądu. Moje uszanowanie tym, którzy potrafią takie firmy wykiwać - chylę czoło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (~.~) słusznie zarobił milion na błędnnie napisanym kon IP: *.gdynia.mm.pl 31.05.07, 15:30 Klient postapił zgodnie z kontraktem, i ma prawo do całej sumy! CU podpisał prawny kontrakt z klientem, i ma obowiazek sie z niego wywiązać! "Zdecydowana część wpłaconej składki trafiła do funduszu kapitałowego CU Życie. Do wyboru było kilka funduszy o różnym stopniu ryzyka: bezpieczne (pieniężny, obligacji) lub agresywniejsze (inwestujące w akcje). Klienci mogli je co jakiś czas zamieniać. Jeśli uznali, że sytuacja na parkiecie jest bezpieczna i mogą na tym więcej zarobić - zamieniali fundusz obligacyjny na akcyjny. Z czasem ubezpieczyciel, idąc klientom na rękę, wprowadził możliwość błyskawicznej zmiany, by mogli reagować na szybkie zmiany nastrojów na rynku finansowym. Wystarczyło przesłać faks z dyspozycją i w ciągu kilku kolejnych dni potwierdzić chęć zmiany funduszu pocztą. " Nie ma tu zadnej nieprawidłowosci! "Brak listownego potwierdzenia oznaczał, że klient zrezygnował z operacji." To jest prawny kontrakt! "Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zamiana funduszy kapitałowych następowała w dniu wysłania faksu, a nie dostarczenia listu pocztą. - Takie rozwiązanie miało służyć klientom tylko jako dodatkowe zabezpieczenie - powiedział "Gazecie" wiceprezes TUnŻ Commercial Union Maciej Jankowski." Taki jest zawarty kontrakt! "Klienci szybko znaleźli tę lukę, która pozwalała osiągnąć wysokie zyski bez żadnego ryzyka. 1. Wysyłali faks z dyspozycją zakupu jednostek funduszu akcyjnego. 2. Po kilku dniach, jeśli giełda pięła się w górę, potwierdzali transakcję listownie. 3. Jeśli indeksy na parkiecie spadły - nie wysyłali listów. 4. CU z automatu anulował operację. Zamianę można było wielokrotnie powtarzać." Podpisany kontrakt jest prawnym kontraktem! Brawo panie Krzysztofie! Tak własnie powinno się robić pieniadze na takich złodziejach jak ubezpieczenia, i tym podobne! Sad powinien przyznac klientowi sume zgodnie z kontraktem, tu nie było żadnego naduzycia! Oczywiscie zgodnie z podpisanym prawnym kontraktem, CU w tym przypadku nie ma racji! CU czas najwyzszy aby natychmiast PŁACIĆ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.B. CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.462zł IP: *.icpnet.pl 31.05.07, 15:55 kanciarze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty1 Re: CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.46 IP: *.lublin.enterpol.pl 31.05.07, 16:08 Kolejny geniusz - inwestor. Takie wypłaty są oczywiste w każdej firmie ubezpieczeniowej przy wykupie polisy na życie. W zależności od profilu (wys. sumy w ramach składki) koszt ryzyka konsumuje większą lub mniejszą część składki. Kapitał rośnie ale nie dynamicznie w pierwszych , najdroższych latach polisy. Firmy UBEZPIECZENIOWE to nie fundacje charytatywne ubezpieczające za darmo. Wpłacasz 100 zł, następnego dnia wypadek i wypłato rodzinie np 100 000 zł. To są koszty ryzyka. Więc nie kanciarze tylko jak chciałes inwestowac to TFI itp a nie polisa!!!! Polisa jest podstawą do zabezpieczenia i inwestowania w długim terminie. Nie ma to jak laik się poskarży. A co do tej sytuacji to CU powinno załatwić sprawę po cichu bo "dali ciała" i szczerze liczę, ze klient dostanie całą kasę a firma publicznie to skomentuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.B. Re: CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.46 IP: *.icpnet.pl 31.05.07, 21:33 nie jestem specjalistą od inwestowania. Zaufałem firmie. Ubezpieczyciel w momencie zawarcia umowy wiedział ile mam lat, więc nie można mówić, że to wyłącznie moja wina. Miałem pewność, że tak znakomicie prezentująca się firma, wie jak przynajmniej zabezpieczyć moje pieniądze przed inflacją, /która w latach 1995 ? 2003 sumarycznie wyniosła 100%/ nie mówiąc o lepszym możliwościach, wynikających z doświadczenia, operowania moimi pieniędzmi niż PKO... Ja nie muszę znać się na wszystkim. Mam za sobą 50 lat pracy w zawodzie i mój produkt jest jak dobre wino.... Dokumentują to międzynarodowe nagrody i wprowadzone w życie opracowania projektowe, którymi przez lata posługują się miliony ludzi. To zwykła zawodowa uczciwość... I nie w pieniądzach jest sprawa, choć trudno satysfakcjami opłacać stale rosnące koszty utrzymania. Zawód jest tym większy, że spotkało to mnie i moje pokolenie po latach wyzysku socjalistycznego przez firmę <głoszącą misję>... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kotb OFE CU - Kolos na glinianych nogach! IP: *.olsztyn.mm.pl 31.05.07, 16:10 Ponad 2 mln. ubezpieczonych. Największy OFE w Polsce. A wyniki funduszu z rankingu na ranking coraz słabsze. Aktualnie 10 miejsce na 15 funduszy. Z naprawdę niewielką przewagą nad outseiderami Bankowym i Allianzem. Wygląda na to, że ponad 2 mln. Polaków dało się nabić w butelkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iii Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bph.pl 31.05.07, 16:27 Ciekawe co na to inni klienci CU- na ich miejscu zastanowiłbym się chwilę z czyich pieniędzy ten Pan ( swoją drogą gratulacje dla myślącego inwestora) zarobił i za chwilę możliwie krótką już nie byłbym klientem CU. Może czas aby klienci CU sprawdzili czy mogą wypłacić tyle ile im się zdaje że mają? Odpowiedz Link Zgłoś
wspiz128 Czy chcesz zainwestować swoje pieniądze? ? ? 01.06.07, 12:52 www.ankietka.pl/499/czy_chcesz_zainwestowac_swoje_pieniadze.html Odpowiedz Link Zgłoś