Dodaj do ulubionych

Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU

31.05.07, 01:47
Oscylator wiecznie żywy :)
Obserwuj wątek
    • Gość: wara CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klientów... IP: *.atol.com.pl 31.05.07, 08:06
      jak się okazuje.
      • Gość: manhu Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:08
        Aaaach straszne CU oszukało złodzieja, olaboga!

        To będzie tu pasowało:
        "Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo WYZYSKANIA błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."
        Dać biednemu złodziejowi 8 lat (bo chodzi o ogromną kwotę-straty) i zmądrzeje.
        • Gość: gość.portalu "wyzyskania błędu" - bo pęknę ze śmiechu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:17
          Biedne, naiwne CU, które nie umie pisać własnych regulaminów. Bardzo dobrze
          zrobił. Należy mu się cała ta kasa i jeszcze jakaś nagroda za
          przedsiębiorczość! Śmierć frajerom!
          • Gość: Zatem... ... smierc Twojej starej? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 15:26
            jw
            • Gość: Czytelnik Re: ... smierc Twojej starej? IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 16:15
              Widzę że ludziom z CU puszczają nerwy.. hahaha
              • tetlian Re: ... smierc Twojej starej? 01.06.07, 22:33
                Według mnie jeśli wszystko było zgodne z regulaminem (a wychodzi na to, że
                było), to facet powinien dostać te pieniądze.
        • Gość: Elle Jakie wyzyskanie błędu? IP: *.171.85.210.crowley.pl 31.05.07, 15:42
          CU przecież w trosce o dobro klientów, zostawiło im możliwość wycofania się z
          niekorzystnej dla nich decyzji. Trudno przecież domniemywać, ze taka instytucja
          jest niezdolna do należytego pojmowania przedsiębranego działania.
        • rafvonthorn Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient 31.05.07, 16:04
          Według tego powinni siedzieć wszyscy posłowie głosujący za przymusowym ZUSem...
        • Gość: maja Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.asta-net.com.pl 31.05.07, 23:49
          niewiem
        • Gość: r39 Re: CU osiągnęło dno oszukują agentów no i klient IP: *.ifpan.edu.pl 01.06.07, 20:51
          Bardzo słusznie, niech CU przyzna publicznie, że jest niezdolne do należytego
          pojmowania przedsiębranego działania.
          Za samo coś takiego warto odpalić nawet połowę kasy, bo przecież ta "osoba"
          to osoba prawna i pewnie przytoczony przepis się do niej nie stosuje.
    • Gość: Grazynsia Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.wfd95.dsl.pol.co.uk 31.05.07, 08:30
      "Nosił wilk razy kilka... ponieśli i wilka"
      czego życzymy wszystkim instytucjom finansowym :P
    • borisa Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 09:02
      Jaka "Luka w regulaminie"? Regulamin mówi wyraźnie:dyspozycję wyślij Faxem a
      potwierdź listownie. I tego się trzymaj.
      • Gość: Krzysztof Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 09:52
        Regulamin mówił wyślij faksem a później potwierdz listownie - ale w tekście tej
        dodatkowej usługi jest napisane: w przypadku nie dostarczenia oryginału
        dyspozycji operacja zostanie anulowana. Przez długi czas CU potwierdzało w ten
        sposób realizowane dyspozycje, a teraz znusza klientów do walczenia o swoje na
        drodze Sądowej.
        Ciekawe jakie pozostałe osoby korzystały z tej usługi?? Może też ktoś z CU?
        • the_cause Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 11:41
          Kolega z Ministerstwa Środowiska niech się lepiej zajmie CO2, bo, zdaje się, to
          już ostatnie lata, kiedy rządy będą decydowały/proponowały wysokości limitów.
          Wczoraj w Brukseli osiągnięto wstępne porozumienie co do kształtu EU ETS na lata
          po 2012 roku i to Unia ma decydować o wszystkich limitach, przy rządach
          pozostanie jedynie kwestia rozdziału uprawnień między poszczególne gałęzie
          przemysłu.
      • Gość: Lan Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 14:52
        Fax nie jest żadnym dokumentem! Można go doskonale spreparować łącznie z datą
        godziną i numerem nadawcy. Taka "luka" była komuś na rękę, ktoś "swój" z tego
        korzystał, ale znaleźli się ludzie spoza kliki, a ich postępowanie jest już
        niemoralne. Oto skrócony kurs etyki biznesu w polskim wydaniu i równości wobec
        prawa.
        • hecer Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C 31.05.07, 16:45
          niewykluczone i calkiem mozliwe...
    • Gość: eh ten kraj Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 09:06
      Była luka ? Popełnił przestępstwo ? To mu się należy i już . KONIEC i kropka . Po tym artykule będę omijał tą firmę .
      • Gość: Greg Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: 213.227.114.* 31.05.07, 09:16
        Ja ją już dawno omijam szeokim łukiem. Agentka, która prowadziła moją polisę
        była głupia jak kilo gwoździ, do tego bezczelna. Jakos w Nationale Ned.
        potrafią dbać o to, by agenci byli na poziomie...
        • Gość: mmm Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 11:06
          Na poziomie?
          Dobrze że się nie narzucają i niech tak zostanie. To jest poziom dla mnie.
          Niech siedzą cicho i jak ja poproszę to wtedzy mogą mi opowiadać o jakimś
          rodzaju polisy, a nie na siłę znim dobrze wejde do biura.
        • Gość: Hannibal 4 Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.adsl.wanadoo.nl 31.05.07, 13:24
          Oj radziłbym ci uważać na Nationale Nederlanden to są zawodowi oszuści,we
          własnym kraju największych przekrętów Europy czyli Holandii przekręcili ludzi
          na 1.5 miliarda euro,więc ostrożnie z tą oceną co do ich uczciwości.A tak
          naprawdę to radziłbym unikać wszelkich firm Holenderskich ,bo można potem płakać
          ale będzie już za póżno.
        • Gość: Ewa Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 10:06
          Mnie oszukała agentka z NN
      • Gość: Krzysztof Re: Znowu bankowcy na poziomie Pana Kazia. n/t IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 11:08
        Nie było żadnej luki!! O luce mówiłbym gdyby firma w tekście usługi czegoś nie
        przewidziała. Tutaj ewidentnie sprawa jest jasna.
        Tekst usługi wyglądał mniej więcej tak:
        Dyspozycję przeliczenia jednostek pomiędzy funduszami wysyła się faksem. Klient
        musi dostarczyć oryginał dyspozycji przesłanej faksem w ciągu 7 dni. W
        przypadku nie dostarczenia tego oryginału operacja zostanie anulowana.
        Efekt: codziennie wysyłane były dyspozycje, a dostarczane oryginały tylko tych
        które okazują się zyskowne dla klienta.
        Luki nie ma, po prostu albo umyślne działanie firmy albo nieudolność
        pracowników.
        • Gość: XXX Szczegóły mechanizmu IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 12:11
          Dokładniej opisano mechanizm na stronie:

          www.bankier.pl/wiadomosc/Swiety-Graal-inwestowania-w-Commercial-Union-1590887.html
    • Gość: v Co nie jest zabronione jest dozwolone- proste IP: 80.51.192.* 31.05.07, 09:08
      v
    • stasi1 to jednak Polak potrafi! 31.05.07, 09:11
    • Gość: oracz Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 09:37
      Jak ja lubię takich Gści co w rogi walą pazerniaków piszących regulaminy
      drobnym druczkiem. Na kolana a nie do sądu!!! I Gościa przeprosić i walizeczkę
      wręczyć, a nie ośmieszać się publicznie. Załatwić sprawę tak jak się należy z
      klasą i zgodnie z reputacją firmy. A nie jak szczeniaki " Co prawda my
      napisaliśmy ale..." - żenada.
      • Gość: Krecik Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: 69.37.85.* 31.05.07, 09:48
        Jak my zmieniamy tabele oplat i prowizji bez poinformowania klienta listownie,
        tylko wieszajac gdzies w gablotce w szarym rogu informacje, lupiac go do czasu
        zanim sie zorientuje i odrzucajac reklamacje to cacy, a jak klient
        wykorzystujac nasze kruczki i wlasne regulaminy zarabia pieniadze to be...
        Ech ta mentalnosc Kalego...
    • Gość: Nikoś Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 09:48
      Dlaczego to zawsze banki i instytucje mają wygrywać? Jesli klient się pomyli
      (np. na 40-to stronicowej umowie, napisanej bełkotem prawnym nie zauważy
      jakiegoś paragrafu)i coś tam podpisze, to nie ma zmiłuj się. Przed sądem krótko:
      podpisałeś?- to płać. A jak coś odwrotnie - to już niezgodnie z regulaminem,
      jakiś kodeks cywilny etc. Sprawa prosta: CU obraca pieniędzmi, więc podlega tym
      samym prawom co reszta - może wygrać (zarobić), a może przegrać. Ciekawe, czy
      jeśli dobrze inwestuje na giełdzie i zarabia duuużo więcej, to czy dzwoni do
      swoich klientów i im oświadcza: zarobiliśmy duuużo, duuużo więcej, więc się z
      Wami podzielimy tą nadwyzką. :-)
      • Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 10:12
        >Ciekawe, czy
        > jeśli dobrze inwestuje na giełdzie i zarabia duuużo więcej, to czy dzwoni do
        > swoich klientów i im oświadcza: zarobiliśmy duuużo, duuużo więcej, więc się z
        > Wami podzielimy tą nadwyzką. :-)

        A to jest super!!! Sikam ze śmiechu!!! Bank zadzwoni jak kienta trzeba ogolić,
        a nie jak klientowi wypłacić.
        A tak zupełnie poważnie. Firma powinna ponieść konsekwencję i przyznając się do
        błędu uratuje swoją reputację. Idąc w zaparte zniechęca do siebie. Ja klientem
        CU już napewno nie będę. Chyba że z gościem sprawę załatwi jak przystało na
        klasę i powagę instytucji. Pomyłki są wybaczalne, ale bezczelność NIE!!!



    • tewie60 Było, jest i będzie ... 31.05.07, 10:22
      Awantura wybuchła, gdy okazało się, że to co miało być znane tylko nielicznym
      wtajemniczonym, przez nieuwagę twórców stało się dostępne osobom postronnym,
      dokładnie czytajacym regulamin. Tak było jest i będzie w instytucjach
      obracających pieniędzmi swoich klientów dopóki polskie prawo nie będzie w tym
      zakresie jednoznaczne, a kary za takie wtyczki dla wtajemniczonych nie zaczną
      odstraszać.
      Zadanie dla prokuratury jest jasne - czy oprócz kilku spostrzegawczych klientów
      z luki nie skorzystali przypadkiem wyżej postawieni pracownicy CU jednocześnie
      będący klientami tej instytucji oraz członkowie ich rodzin.
      Należy mieć nadzieję, że sąd zleci takie dochodzenie i doprowadzi do pełnego
      wyjaśnienia sprawy.
      • Gość: oracz Re: Było, jest i będzie ... IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 10:40
        "Należy mieć nadzieję, że sąd zleci takie dochodzenie i doprowadzi do pełnego
        wyjaśnienia sprawy."

        Ot jaki Naiwny. To to akurat Firma - jak to kidyś się mawiało - zatuszuje, a
        sąd? Jak mawiał Pawlak "sąd aądem ale sprawiedliwość po naszej stronie"



        • Gość: qp CU wstyd! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 11:38
          Kompromitacja CU!!!

          O takich rzeczach nie powinnismy nic wiedziec, to sie
          zalatwia po cichu!

          Jako klinet CU jestem zdegustowany!

          BANDA NIEUDACZNIKOW. Piekny czarny PR sobie robicie.
          • Gość: natasza Re: CU wstyd! IP: *.asta-net.com.pl 31.05.07, 23:56
            ja uważam,że CU ma rację. Dało nam możliwość szybkiej zmiany sposobu
            inwestowania, ale oczywiście musiał się znaleźć ktoś mądrzejszy kto o
            uczciwości nie ma pojęcia. Dać mu palecto zaraz chapnie całą resztę - uważam,żę
            to jest oszust
    • Gość: ulka Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: 167.127.24.* 31.05.07, 11:38
      Jesli klient nie zlamal regulaminu to juz niech to pozostanie problemem tworcow
      tego regulaminu. Dlaczego tak jest, ze instytucje finansowe oglupiaja ludzi
      przepisami, ktore sobie naginaja nia niekorzysc klienta, jak im sie podoba, a
      jesli 1 osoba wykorzysta luke w regulaminie to jest traktowana jak zlodziej i
      oszust?
      Oby tak dalej, ja nie uwazam,ze ktos tu zostal oszukany,. Gdybym ja w umowie
      sprzedazy auta zapomniala jedno zero dodac, to moglabym winic tylko siebie. Tak
      samo CU czy inne instytucje - macie kiepski regulamin, ktory w jednym miejscu
      jest na niekorzysc, to WASZA STRATA i wasz problem.
    • Gość: gedon Za błędy trzeba płacić... IP: 212.160.172.* 31.05.07, 11:40
      ...CU powinno wywalić z pracy osobę, która to wymyśliła, a Panu, który to
      wykorzystał powinni wypłacić kasę bez gadania.
      • Gość: oracz Re: Za błędy trzeba płacić... IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 12:22
        Czy aby nie przesadzasz? "CU powinno wywalić z pracy osobę, która to wymyśliła,
        a Panu, który to
        wykorzystał powinni wypłacić kasę bez gadania."

        Robił co kazali, a Ty sugerujesz, że Cygan zawinił konia powiesili - wstyd...

        • Gość: fw Re: Za błędy trzeba płacić... IP: *.acn.waw.pl 31.05.07, 16:11
          ale przeciez to jest oczywiste - skoro zgodnie z zasadami CU mozna bylo tak
          robic to w czym problem??chcieli przyciagac klientow, przesadzili i sa kase w
          plecy, w sadzie nie maja szans.
        • pynky Re: Za błędy trzeba płacić... 01.06.07, 11:40
          kolego nie medrkuj przyslowiami bo nawet ich nie znasz

          Robił co kazali, a Ty sugerujesz, że Cygan zawinił konia powiesili - wstyd...
          >

          wieszali kowala za grzechy cygana
    • sniperslaststand Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU 31.05.07, 12:23
      > Pan Krzysztof, przekonany, że postępował zgodnie z prawem i regulaminem CU,
      > postanowił wycofać zgromadzone pieniądze. Ubezpieczyciel odmówił. Twierdzi,
      > że zachowanie kilku sprytnych klientów było niezgodne z szeregiem artykułów
      > kodeksu cywilnego, który stoi ponad regulaminami.

      A jakieś konkrety? Skoro artykułów jest aż "szereg", ich wymienienie nie powinno sprawić trudności.



      > Szefowie CU nie chcą powiedzieć ani potwierdzić, o jakie kwoty toczy się
      > spór. - Z punktu widzenia pojedynczej osoby chodzi o dużą sumę. Dla nas jest
      > nieznacząca. Nasze kapitały własne przekraczają 1 mld zł, a w ubiegłym roku
      > zarobiliśmy 420 mln zł.

      Cieszymy się wszyscy, że korporacja tak dobrze zarabia. Będzie miała z czego podzielić się ze sprytniejszymi od siebie.


      Wnioski:
      - zbyt długie i skomplikowane regulaminy nie zawsze służą tylko usługodawcom
      - czytanie regulaminów popłaca
      - nigdy do commercial union, choćby nawet po najmniejszą usługę
      • Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 13:44
        Ot naiwny człowiek " Cieszymy się wszyscy, że korporacja tak dobrze zarabia.
        Będzie miała z czego podzielić się ze sprytniejszymi od siebie.

        TY (sorki za tykanie) masz wpłacać, a jak cos tam z dużo to, Ci smarkną. I tyle
        na temat.
      • Gość: miobeb Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: 83.240.154.* 31.05.07, 13:53
        Ja to w ogóle tego nie rozumiem, CU wykonywało te operacje, czy nie? Zarobiło te
        pieniądze czy nie? Oni chcieliby żeby stan konta tego pana był taki jakby w
        ogóle żadnych operacji nie zlecał, czy taki jakby wszystkie zlecił i nie zostały
        wycfane. TO się przecież kupy nie trzyma.
        • Gość: Krzysztof Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.mos.gov.pl 31.05.07, 14:34
          Dyspozycje były wysyłane faksem, CU przysyłało przez rok potwierdzenia
          wykonanych operacji (oczywiście tych, których oryginały były dostarczane) a gdy
          klient zażądał swoich pieniędzy stwierdzili że stan polisy jest mniej więcej
          taki jakby nic nie zarobił! A z licznych potwierdzeń wynika że na polisie
          zarobek wynosił ok 90% wpłaconej kasy.
          I teraz - czy nie bać się wpłacania do CU pieniędzy?
          Mówią że zarobiłeś a jak chcesz kasę pobrać to pojawiają się ogromne problemy!
        • Gość: oracz Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 14:38
          to w ogóle tego nie rozumiem, CU wykonywało te operacje, czy nie? Zarobiło t
          > e

          Wpłać to zrozumiesz!!!
    • marych Skoro tak rządza moja kasą, to najwyzszy czas.... 31.05.07, 14:11
      Skoro tak rządza moją kasą, to najwyższy czas zmienić fundusz...
      • Gość: oracz Re: Skoro tak rządza moja kasą, to najwyzszy czas IP: *.bsk.vectranet.pl 31.05.07, 14:43
        > Skoro tak rządza moją kasą, to najwyższy czas zmienić fundusz...



        Zmieniaj! Zmieniaj! Ale jak wpadniesz w lepsze g...o
    • Gość: Lan Klient zarobił milion na luce w regulaminie CU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 14:39
      Oscylator ma wielką przedwojenną tradycję i nie jest przestępstwem! Bank czy
      firma ubezpieczeniowa powinny sformułować umowę zgodnie ze swoimi "intencjami".
      Widać jednak, że nadal są nieudolni i głupi jak za Baksika. Kiedy oni nabijają
      w butelkę klientów, wszysto jest w porządku, ale kiedy sami stracą, idą skarżyć
      się do sądu. Moje uszanowanie tym, którzy potrafią takie firmy wykiwać - chylę
      czoło.
    • Gość: (~.~) słusznie zarobił milion na błędnnie napisanym kon IP: *.gdynia.mm.pl 31.05.07, 15:30
      Klient postapił zgodnie z kontraktem, i ma prawo do całej sumy!

      CU podpisał prawny kontrakt z klientem, i ma obowiazek sie z niego wywiązać!

      "Zdecydowana część wpłaconej składki trafiła do funduszu kapitałowego CU Życie.
      Do wyboru było kilka funduszy o różnym stopniu ryzyka: bezpieczne (pieniężny,
      obligacji) lub agresywniejsze (inwestujące w akcje). Klienci mogli je co jakiś
      czas zamieniać. Jeśli uznali, że sytuacja na parkiecie jest bezpieczna i mogą na
      tym więcej zarobić - zamieniali fundusz obligacyjny na akcyjny. Z czasem
      ubezpieczyciel, idąc klientom na rękę, wprowadził możliwość błyskawicznej
      zmiany, by mogli reagować na szybkie zmiany nastrojów na rynku finansowym.
      Wystarczyło przesłać faks z dyspozycją i w ciągu kilku kolejnych dni potwierdzić
      chęć zmiany funduszu pocztą. "

      Nie ma tu zadnej nieprawidłowosci!

      "Brak listownego potwierdzenia oznaczał, że klient zrezygnował z operacji."

      To jest prawny kontrakt!

      "Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zamiana funduszy kapitałowych
      następowała w dniu wysłania faksu, a nie dostarczenia listu pocztą. - Takie
      rozwiązanie miało służyć klientom tylko jako dodatkowe zabezpieczenie -
      powiedział "Gazecie" wiceprezes TUnŻ Commercial Union Maciej Jankowski."

      Taki jest zawarty kontrakt!

      "Klienci szybko znaleźli tę lukę, która pozwalała osiągnąć wysokie zyski bez
      żadnego ryzyka.

      1. Wysyłali faks z dyspozycją zakupu jednostek funduszu akcyjnego.
      2. Po kilku dniach, jeśli giełda pięła się w górę, potwierdzali transakcję
      listownie.
      3. Jeśli indeksy na parkiecie spadły - nie wysyłali listów.
      4. CU z automatu anulował operację. Zamianę można było wielokrotnie powtarzać."

      Podpisany kontrakt jest prawnym kontraktem!

      Brawo panie Krzysztofie!

      Tak własnie powinno się robić pieniadze na takich złodziejach jak ubezpieczenia,
      i tym podobne!

      Sad powinien przyznac klientowi sume zgodnie z kontraktem, tu nie było żadnego
      naduzycia!

      Oczywiscie zgodnie z podpisanym prawnym kontraktem, CU w tym przypadku nie ma
      racji!

      CU czas najwyzszy aby natychmiast PŁACIĆ!
      • Gość: J.B. CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.462zł IP: *.icpnet.pl 31.05.07, 15:55
        kanciarze
        • Gość: qwerty1 Re: CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.46 IP: *.lublin.enterpol.pl 31.05.07, 16:08
          Kolejny geniusz - inwestor. Takie wypłaty są oczywiste w każdej firmie
          ubezpieczeniowej przy wykupie polisy na życie. W zależności od profilu (wys.
          sumy w ramach składki) koszt ryzyka konsumuje większą lub mniejszą część
          składki. Kapitał rośnie ale nie dynamicznie w pierwszych , najdroższych latach
          polisy. Firmy UBEZPIECZENIOWE to nie fundacje charytatywne ubezpieczające za
          darmo. Wpłacasz 100 zł, następnego dnia wypadek i wypłato rodzinie np 100 000
          zł. To są koszty ryzyka. Więc nie kanciarze tylko jak chciałes inwestowac to TFI
          itp a nie polisa!!!! Polisa jest podstawą do zabezpieczenia i inwestowania w
          długim terminie. Nie ma to jak laik się poskarży. A co do tej sytuacji to CU
          powinno załatwić sprawę po cichu bo "dali ciała" i szczerze liczę, ze klient
          dostanie całą kasę a firma publicznie to skomentuje
          • Gość: J.B. Re: CU? wpłata 11.498 zł, po 8.latach wypata 5.46 IP: *.icpnet.pl 31.05.07, 21:33
            nie jestem specjalistą od inwestowania. Zaufałem firmie. Ubezpieczyciel w momencie zawarcia umowy
            wiedział ile mam lat, więc nie można mówić, że to wyłącznie moja wina.

            Miałem pewność, że tak znakomicie prezentująca się firma, wie jak przynajmniej zabezpieczyć moje
            pieniądze przed inflacją, /która w latach 1995 ? 2003 sumarycznie wyniosła 100%/ nie mówiąc o
            lepszym możliwościach, wynikających z doświadczenia, operowania moimi pieniędzmi niż PKO...

            Ja nie muszę znać się na wszystkim. Mam za sobą 50 lat pracy w zawodzie i mój produkt jest jak dobre
            wino.... Dokumentują to międzynarodowe nagrody i wprowadzone w życie opracowania projektowe,
            którymi przez lata posługują się miliony ludzi. To zwykła zawodowa uczciwość...

            I nie w pieniądzach jest sprawa, choć trudno satysfakcjami opłacać stale rosnące koszty utrzymania.
            Zawód jest tym większy, że spotkało to mnie i moje pokolenie po latach wyzysku socjalistycznego
            przez firmę <głoszącą misję>...
    • Gość: Kotb OFE CU - Kolos na glinianych nogach! IP: *.olsztyn.mm.pl 31.05.07, 16:10
      Ponad 2 mln. ubezpieczonych. Największy OFE w Polsce. A wyniki funduszu z rankingu na ranking coraz słabsze. Aktualnie 10 miejsce na 15 funduszy. Z naprawdę niewielką przewagą nad outseiderami Bankowym i Allianzem. Wygląda na to, że ponad 2 mln. Polaków dało się nabić w butelkę.
    • Gość: iii Re: Klient zarobił milion na luce w regulaminie C IP: *.bph.pl 31.05.07, 16:27
      Ciekawe co na to inni klienci CU- na ich miejscu zastanowiłbym się chwilę z
      czyich pieniędzy ten Pan ( swoją drogą gratulacje dla myślącego inwestora)
      zarobił i za chwilę możliwie krótką już nie byłbym klientem CU. Może czas aby
      klienci CU sprawdzili czy mogą wypłacić tyle ile im się zdaje że mają?
    • wspiz128 Czy chcesz zainwestować swoje pieniądze? ? ? 01.06.07, 12:52
      www.ankietka.pl/499/czy_chcesz_zainwestowac_swoje_pieniadze.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka