Gość: Barbara
IP: *.tymbark.sdi.tpnet.pl
05.06.03, 08:14
To co Państwo piszecie w sprawie upadających polis,jest
prawdą.Sama spotkałam agenta naciągacza ,który roztaczał
piękne wizje na moją przyszłość emerytalną.
Po trzech latach oszczędzania zorientowłam się ,że
towarzystwo Wintertour to zwykli oszuści i naciągacze,
obecie przekształcili sie w Credit Suisse.
Dlatego przestrzegam każdego przed tą nieuczciwą firmą.
Na moje pytanie,dlaczego agent ubezpieczeniowy
przedstawił mi inną propozycję ,a po trzech latach oni mówią co
innego odpowiedzieli:że nie odpowiadają za chwyty reklamowe
swioch przedstawicieli.