Dodaj do ulubionych

Ile upada polis

IP: *.tymbark.sdi.tpnet.pl 05.06.03, 08:14
To co Państwo piszecie w sprawie upadających polis,jest
prawdą.Sama spotkałam agenta naciągacza ,który roztaczał
piękne wizje na moją przyszłość emerytalną.
Po trzech latach oszczędzania zorientowłam się ,że
towarzystwo Wintertour to zwykli oszuści i naciągacze,
obecie przekształcili sie w Credit Suisse.
Dlatego przestrzegam każdego przed tą nieuczciwą firmą.
Na moje pytanie,dlaczego agent ubezpieczeniowy
przedstawił mi inną propozycję ,a po trzech latach oni mówią co
innego odpowiedzieli:że nie odpowiadają za chwyty reklamowe
swioch przedstawicieli.
Obserwuj wątek
    • Gość: ekostawek Re: Ile upada polis IP: *.unitron.com.pl 01.07.03, 12:18
      nic nowego zawsze tak było. Otwierają się nam oczka jak małym
      dzieciom po dobrym śnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka