Dodaj do ulubionych

Prezes ARiMR będzie w poniedziałek

IP: 217.96.23.* 04.07.03, 22:01
W Kraju "burdel na kolkach", afera goni afere, a towarzystwo
rzadowe bawi za granicami.
To sa dopiero "dobrzy gospodarze"!!
Co za czasy...
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja no IP: *.visp.energis.pl 04.07.03, 22:22
      Dobrze, że znowu nie ktoś z zewnątrz, bo zanim by połapał się o
      co chodzi to byli byśmy już w Unii i było by po dopłatch.
    • Gość: marek Sebastian Florek IP: *.acn.waw.pl 04.07.03, 23:48
      Moze kolejnego mlodego dynamicznego? Tez sie zna na rolnictwie a
      i medialnie juz obtrzaskany jest, kamer sie nie boi, da sobie
      rade
    • Gość: Tom SLD...tylko jedno slowo na mysli spierd...cie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.03, 00:18
    • Gość: fifek Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.lublin.mm.pl 05.07.03, 08:19
      SLD na Kubę !!!
      • bartoo Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek 05.07.03, 12:20
        Świeżawski to stary aparatczyk PZPR i on ma wprowadzić ARiMR do UE - to już nie
        jest śmieszne, to żałosne...
    • Gość: shake Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.acn.waw.pl 05.07.03, 17:34
      Nie lubię SLD, ale zapewniam Was, że w porównaniu z Millerem
      Jerzym to jest to FACHOWIEC. J. Miller to była cyber idiota,
      który o rolnictwie wiedział tylko tyle, że coś takiego jest.
      Najzabawniejsze jest to, że wielu dało się nabrać np. media i
      uważają, że ten to się znał. Ale z "wolnymi" mediami - także
      prywatnymi to już robota Don Arturo czyli posła Balazsa. To On
      kręci Millerem i Kwaśniewskim. Teraz ten by zaczął obsadzać
      stanowiska fachowcami - tyle, że Balazsowcami. Już zresztą
      zaczął. Panowie Miller (Jerzy) i Balazs (Artur) planowali przy
      udziale Hewlet Packard sprywatyzować część obsługującą IACS
      (dopłaty). Zgadnijcie kto by te firmy kontrolował...?;-)
      • Gość: J23 Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.03, 23:39
        PRAWDA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka