Gość: uoRP IP: 217.96.23.* 04.07.03, 22:01 W Kraju "burdel na kolkach", afera goni afere, a towarzystwo rzadowe bawi za granicami. To sa dopiero "dobrzy gospodarze"!! Co za czasy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ja no IP: *.visp.energis.pl 04.07.03, 22:22 Dobrze, że znowu nie ktoś z zewnątrz, bo zanim by połapał się o co chodzi to byli byśmy już w Unii i było by po dopłatch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Sebastian Florek IP: *.acn.waw.pl 04.07.03, 23:48 Moze kolejnego mlodego dynamicznego? Tez sie zna na rolnictwie a i medialnie juz obtrzaskany jest, kamer sie nie boi, da sobie rade Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom SLD...tylko jedno slowo na mysli spierd...cie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.03, 00:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fifek Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.lublin.mm.pl 05.07.03, 08:19 SLD na Kubę !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bartoo Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek 05.07.03, 12:20 Świeżawski to stary aparatczyk PZPR i on ma wprowadzić ARiMR do UE - to już nie jest śmieszne, to żałosne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shake Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.acn.waw.pl 05.07.03, 17:34 Nie lubię SLD, ale zapewniam Was, że w porównaniu z Millerem Jerzym to jest to FACHOWIEC. J. Miller to była cyber idiota, który o rolnictwie wiedział tylko tyle, że coś takiego jest. Najzabawniejsze jest to, że wielu dało się nabrać np. media i uważają, że ten to się znał. Ale z "wolnymi" mediami - także prywatnymi to już robota Don Arturo czyli posła Balazsa. To On kręci Millerem i Kwaśniewskim. Teraz ten by zaczął obsadzać stanowiska fachowcami - tyle, że Balazsowcami. Już zresztą zaczął. Panowie Miller (Jerzy) i Balazs (Artur) planowali przy udziale Hewlet Packard sprywatyzować część obsługującą IACS (dopłaty). Zgadnijcie kto by te firmy kontrolował...?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J23 Re: Prezes ARiMR będzie w poniedziałek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.03, 23:39 PRAWDA Odpowiedz Link Zgłoś