Dodaj do ulubionych

Ustawa o radiofonii i telewizji: zaczną od sześ...

IP: *.acn.pl / 10.71.4.* 05.09.03, 19:26
Świetny pomysł! Brawo, panie ministrze! Wierzę, że wesprze pana
w tej sprawie pan prezydent i pani przewodnicząca KRRiT. Mam
nadzieję, że będzie to debata naprawdę publiczna i że wezmą w
niej udział nie tylko TVP i PR, lecz również - a może przede
wszystkim? - media prywatne ("Gazeta Wyborcza",
TVN, "Rzeczpospolita", najważniejsze tygodniki i radia).

Ja bym dodała jeszcze jeden szalenie ważny temat: "Rola środków
masowego przekazu jako nowej kategorii władzy".

Moim zdaniem, czwarta władza w ostatnich latach przynajmniej
dorównała swą potęgą trzem odwiecznym władzom monteskiuszowskim:
prawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. To jest zupełnie nowe i
zarazem ogromnie ważne zjawisko w całej naszej współczesnej
historii, również w aspekcie globalnym. Ono zasadniczo zmienia
dotychczasowy klasyczny model demokracji.
Obserwuj wątek
    • Gość: luter king Re: Ustawa o radiofonii i telewizji: zaczną od sz IP: *.kielce.msk.pl 06.09.03, 00:00
      jakies jaja robia z polakow
      najpierw wprowadzaja bariery, a potem deliberuja, jak przez nie
      przejsc
      clowni
      • Gość: Jagnieszka Potrzeba debaty IP: *.acn.pl / 10.71.4.* 06.09.03, 00:52
        Czy, Pana zdaniem, proponowana debata jest niepotrzebna?
        • Gość: luter king Re: Potrzeba debaty IP: *.kielce.msk.pl 06.09.03, 01:57
          moim zdaniem to zenujace panstwo jest do niczego potrzebne
          rozmowa powinna byc z KIMS
          pomiedzy cynicznyymi klaunami sa tylko proby oszustwa

          media powinny byc wolne bez koncesji dla polakow
          jak sie przody nalozy kaganiec , to potem mozna debatowac o
          poluzowanie kazdej 1 dziurki
          • Gość: Jagnieszka Kaganiec dla przestępców? IP: *.acn.pl / 10.71.4.* 06.09.03, 04:28
            Czy kaganiec dla przestępców zwany kodeksem karnym też jest
            zbędny? Przecież ludzie powinni być wolni...
            Zdaje się, że wynikiem debaty ma być projekt ustawy. Coś, co
            dopiero powstanie i ureguluje różne nie uregulowane lub źle
            uregulowane sprawy. Takiej ustawy domagali się wielkim głosem
            wszyscy przedstawiciele mediów prywatnych. O jaki kaganiec zatem
            Panu chodzi?
    • Gość: Jagnieszka Czemu taki brak zainteresowania? IP: *.acn.pl / 10.71.4.* 07.09.03, 04:01
      Co jest przyczyną znamiennego milczenia w tej sprawie forumowych
      ekspertów od Kwiatkowskiego, Czarzastego i Jakubowskiej? Czyżby
      jeszcze nie otrzymali instrukcji? Przecież chodzi o nowelizację
      sławetnej ustawy - tej samej, której projekt zmian tak
      krytykowano w aspekcie wiadomej afery, że aż został wycofany.
      Nikt się nie cieszy z zapowiedzi ministra? Przecież w całej
      aferze poszło - przypominam - właśnie o kształ tej ustawy.

      To czemu teraz Państwo Eksperci nos w sos i nogi w pierogi?
      Gdzie są takie forumowe Tuzy i Drogowskazy, jak
      kataryna.kataryna, minderbinder, aryan, basia.basia,
      pokrzywa.pokrzywa, wielki czarownik albo bratek 4, nie mówiąc
      już o samej pralince??? Przecież jesteście niezależnymi
      fachowcami (skoro w tej sprawie zabieraliście głos dosłownie
      setki razy - patrz: statystyka Forum). Czemu Was tak zatkało?

      Aby Was "odetkać", uprzejmie informuję, że "już można", bo o
      ministerialnej propozycji debaty i gotowości wzięcia w niej
      udziału wypowiedziała się w superlatywach sama Agora ustami swej
      rzeczniczki, pani Anny Borys-Karwackiej. A także pani Waniek,
      więc jakby sam pan prezydent, a to już oznaczałoby rzecz
      najważniejszą: zapalenie zielonego światła przez samego pana
      wiceprezydenta. Więc nie bójcie się, Mili Moi, i ustawcie od
      razu debatę w jedynie właściwych ramach. Na pewno macie, jak
      zwykle, MNÓSTWO bezcennych krytycznych uwag na temat...
      • Gość: niech wyłuszczy czerwone do góry IP: *.biaman.pl 07.09.03, 11:04
        "Aby Was "odetkać", uprzejmie informuję, że "już można", bo o
        ministerialnej propozycji debaty i gotowości wzięcia w niej
        udziału "

        Jaki dokładnie problem został tu sformułowany, pani jagniesko?
        Taki bardzo wart dyskusji - bo my ciemniaki jesteśmy i nawet
        dyrektywa wice, a nawet samej Waniek, nam nie wystarcza. Proszę
        wyłuszczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka