Dodaj do ulubionych

Morawski chce odzyskać Sfinksa

IP: *.toya.net.pl 07.01.09, 22:52
do boju Panie Morawski, do boju! cała Łódź Panu kibicuje! będziemy
sięza Pana modlić :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ness Re: Morawski chce odzyskać Sfinksa IP: *.acn.waw.pl 08.01.09, 07:22
      Jakim sposobem OFE Commercial Union (12 proc. akcji) moze miec taka ilosc akcji? To juz nie obowiązuje limit 5%?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka