Gość: kulka IP: *.toya.net.pl 07.01.09, 22:52 do boju Panie Morawski, do boju! cała Łódź Panu kibicuje! będziemy sięza Pana modlić :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ness Re: Morawski chce odzyskać Sfinksa IP: *.acn.waw.pl 08.01.09, 07:22 Jakim sposobem OFE Commercial Union (12 proc. akcji) moze miec taka ilosc akcji? To juz nie obowiązuje limit 5%? Odpowiedz Link Zgłoś