Dodaj do ulubionych

General Motors i Chrysler zamykają fabryki

18.02.09, 09:22
Ze ciecia przyjdą, bylo jasne.
Jest niejasne co bedzie z Europejskim Oplem, który w zasadzie dobrze
idzie, ale cały kapitał zre GM.

Kraje UE powinni się usiasc do jednego stolu, i postanowić wspólne
przejecie Opla. To sa stanowiska pracy,
które nie powinni byc cięte w GM.
Europejczycy to przecie nie glaby,
a te auta Opla nie sa takie zle.

chociaż GM tych fabryk w Europie zamknac nie może,
bo zadluzony GM, nie jest w stanie płacić odszkodowan,
dla pracowników Opla.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka