Gość: Mat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:15 To przez emerytury dla górników nierobów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tt Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: 82.160.117.* 22.04.09, 22:19 z połowa krajów UE ma deficyt większy niż 3%. Nie ma co płakać, że KE nam grozi ale raczej z tego powodu, że się głupio zadłużamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk W Polsce kryzysu nie ma, ale deficyt jest taki... IP: *.fbx.proxad.net 22.04.09, 23:24 Oficjalnie w Polsce kryzysu nie ma, ale deficyt jest taki jak w panstwach ogarnietych najwiekszym kryzysem. Odpowiedz Link Zgłoś
kretynofil "Sklamalo Brukseli"?! 23.04.09, 08:28 No do ch*ja pana, nawet nie probowalem tego czytac... Gazeta.pl zatrudnia teraz gimnazjalistow?! Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Mirosław Gronicki Ministrem Finansów? 22.04.09, 22:25 na stanowisku Ministra Finansów potrzeba w czasie recesji apolitycznego nieco technokratycznego fachowca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:30 Vyncynty, wstydziłbyś się. Nie dość, że kradniesz, to jescze kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gero Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.icpnet.pl 22.04.09, 22:36 ciekawe rzeczy można się dowiedzieć.... Rozumiem że nadal jest to wina PIS-u. Fundusze z UE "leżą", przepłacamy za autostrady -źródło oszczędności i szykują się podwyżki podatków w ramach.... WALKI Z KRYZYSEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mek Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:54 Gość portalu: gero napisał(a): > > ciekawe rzeczy można się dowiedzieć.... Rozumiem że nadal jest to wina PIS-u. oczywiście, że tak. każdy młody, wykształcony z dużego miasta, mieszkaniec osiedla apartamentowców to wie. a ty masz jeszcze wątpliwości? włącz tvn i szkło kontaktowe. wybiją ci te wątpliwości z głowy jak przystało na współczesne radio erewań. Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 03:23 Należy dodać że to jest też sprawka czarnych klechów,Vatykanu i oczywiście Ojca Dyrektora ! Odpowiedz Link Zgłoś
babaqba Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 08.07.09, 15:41 A żebyś wiedział. To czarni propagują tezę, że należy siedzieć cicho na swej wioseczce, żyć z lewej rentki i bać się całego świata ("cywilizacja im śmierdzi"). I są efekty. Ponad połowa społeczeństwa siedzi na zasiłkach, żre i nic nie robi. To jak toto ma się utrzymać? Trzeba bez litości łupić tych, co to jeszcze tu pracują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LastBoyScout Pomylka ?! :) :) :) Chyba ... rozowa !!! :) IP: *.nycmny.fios.verizon.net 22.04.09, 23:09 Wszystko wedlug scenariusza ... BUM!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Brawo kumpel belcha, trzeba sie zaktywizowac IP: 96.237.119.* 22.04.09, 23:20 czekamy na wypowiedz tygrysa kolatki. A swoja droga to niemozliwe, zeby wincenty klamal a nawet sie mylil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pavol Ależ wyskoczył nam deficyt IP: 87.205.6.* 22.04.09, 23:29 Nareszcie dobre wieści :) Oby się potwierdziło i nie dało się EUR w Polsce w szybkim terminie wprowadzić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krz Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.117.102.128.wireless.dyn.drei.com 23.04.09, 02:29 ysio ci............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwww Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 23:45 proszę, proszę, jak rządziła SO i wicepremierem był Lepper to deficyt był 1,9 % jak do żłoba dorwali się "specjaliści" z dawnej UW, czyli frakcji PO POPiSu, wszystko poszło w ch...... tacy to i "fachowcy" ... banda złodziei... Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Ależ wyskoczył nam deficyt 22.04.09, 23:47 Wg artykulu to wina PiS, ktory obnizyl podatki. Na szczescie teraz liberaly z PO podnosza podatki i juz bedzie wszystko super. Wracam ogladac TVN. smok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.acn.waw.pl 23.04.09, 00:09 To ewidentna sprawka PIS-u.Fałszowali rzeczywistość 2 lata temu, fałszują skrycie i teraz.Kiedy prokuratura weźmie się za ich machlojki i posadzi co 2-go PIS-iora ? Wtedy dopiero kraj odżyje jak większość z ich przywódcą nie bedzie mogła manipulować rzeczywistością. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 00:28 Mam nadzieję, że to sarkazm, bo jeśli nie... chopie! Na takich jak Ty budowano totalitaryzmy. PS. Nie - nie jestem zwolennikiem PiSu. PO zresztą też nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtz Alez naturalnie IP: *.fbx.proxad.net 23.04.09, 00:44 Walesa Japonie, Tusk Irlandie, kto lepszy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awe nieudaczne Misiaki - 2 lata rządów i Polsce IP: *.chello.pl 23.04.09, 00:34 bliżej do Białorsi. co to będzie po ich 4 latach rządów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: speed Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.chello.pl 23.04.09, 01:15 Platforma Oszustów chce teraz oszukać cały świat. Przez Tuska to będziemy mieli euro jak sobie w domu namalujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietek Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.sub-70-212-83.myvzw.com 23.04.09, 01:36 kolejny nieudany cud Tuska, ale tym razem z pożytkiem dla nas, bo euro to nam tak potrzebne jak dziura w moście. Odpowiedz Link Zgłoś
mirage75 Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 01:45 Przeciez to jest normalne.Calkiem jak za czasow GIERKA.Plomienne przemowienia,obietnice i lud polski Bozy to kupuje.Zreszta nie ma alternatywy.Pis nie ma zadnego innego pomyslu.Jeszcze jak Tusk szybkim manewrem przejmie obecne media publiczne,wtedy caly czas beda nam trabic jak to w Polsce jest dobrze,a w reszcie krajow E.U zle.Prezydentem powinien zostac na zlosc Tuskowi i jego stronnikom ktos calkiem niezalezny.Chociaz raz dobrze byloby przetestowac te opcje. Na przyklad...... Odpowiedz Link Zgłoś
liberpal Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 03:53 .Prezydentem powinien zostac na zlosc Tuskowi i jego stronnikom > ktos calkiem niezalezny. Gdyby tak się stało mogłoby dojść do zamieszek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadziwiona Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 01:46 Obniżenie skladki emerytalnej czy ulga na dziecko to pikuś, dowali obniżeniem podatku Pit i podnoszeniem progow tychże dla najbogatszych. Ale o tym ciszo sza bo sami poslowie i senatorowie są w tej grupie, ktora najwiecej zyskała. A ludek ciemny, jak to Kurski mówił, z krótką pamięcia to wodę z mozgu da sobie zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 02:26 O ile dobrze pamiętam to panowie posłowie i senatorowie w ogóle nie płacą podatku dochodowego. Bo to nie są pensje lecz "diety poselskie". Poza tym fascynuje mnie myślenie niektórych ludzi - z jednej strony "nie można obniżać podatków dla najbogatszych, bo to najbiedniejsi płacą najwięcej", a z drugiej "obniżenie podatków dla najbogatszych spowoduje, że zabraknie pieniędzy". I nie widzą w tych dwóch zdaniach sprzeczności. I droga zadziwiona - podatki zostały obniżone od tego roku. W 2008 najbogatsi płacili tak jak za PiSu - 40%. Jak na razie to wygląda, że Kurski to miał na myśli Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.t-mobile.co.uk 23.04.09, 02:47 Wielka Brytania (5,5 proc.) Akurat Wielką Brytanię, to UE może pocałować w Kanał... Angielski ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gtpress Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.cable.mindspring.com 23.04.09, 03:13 a ile jest 2 + 2 ? Odpowiedz Link Zgłoś
olias Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 05:09 to super że nie będziemy mogli wejść do strefy euro! będziemy mogli zaczekać czy druk miliardów pustego pieniądza nie spowoduje inflacji. jeśli tak - my będziemy na zewnątrz piekła. oberwiemy - to jasne, ale tylko oberwiemy. ci w środku będą mieli jazdę po brzytwie bez trzymanki i leków uspakajających. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnago Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.cust.tele2.pl 23.04.09, 06:48 Bruksela może nam teraz pogrozić palcem, a nawet objąć procedurą nadmiernego deficytu. Wtedy na lata możemy zapomnieć o euro. W ministerstwie finansów kryje się głupiec lub szczery patriota Odpowiedz Link Zgłoś
swist8 Tak, to dobra wiadomość ze złej 23.04.09, 07:40 ale paradoksalnie może nam ona przynieść więcej korzyści. Oby! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.miechow.com 23.04.09, 06:46 Tak rzadzą złodzieje z PO-mamy największe dlugi w historii Polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy Zwiększyc apanaze prezydentów ,starostów ,wojtów i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 06:52 całej tej samorządowej władzy rozbudowanej do absurdu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obsuwa Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.bcc.com.pl 23.04.09, 07:50 "...tłumaczył tę obsuwę...." litości, co za język z magla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosmyk Kochane PiSuje IP: *.111.173.134.static.crowley.pl 23.04.09, 08:22 nawet na forum międzynarodowym muszą pokazać jak nasz rząd się myli. Kiedyś byłaby to zdrada, wg. PiS nazywa się to troską o państwo. Jak zwykle ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: didi Ależ wyskoczył nam deficyt, a Ministerstwo Fina... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:45 A co ta "Wyborcza" tak promuje tego Gronickiego? Nowy góru ekonomii się znalazł. W dodatku wpisuje się doskonale w nakręcaną przez "GW" atmosferę zagrożenia i strachu. Spójrzcie na dzisiejszą czołówkę: "Recesja i nas dopadnie". A może by tak przynajmniej znak zapytania, co!? Czy Agora ma jakiś interes w tym sianiu gospodarczej paniki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Ależ wyskoczył nam deficyt, a Ministerstwo Fina... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:47 no to do tego "cudotwórcy" od Vincenta niech dodadzą te 5 mld nie zapłaconych rachunków za zeszły rok przez MON, czyli zamiecionych na ten rok, a przypuszczalnie jeszcze kilka ministerstw to zrobiło - no to deficycik nam się w tym roku zbliży do sławetnej "dziury" takiego jednego "gieniusia" ekonomii o nazwisku Bauc. Odpowiedz Link Zgłoś