Dodaj do ulubionych

Ależ wyskoczył nam deficyt

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:15
To przez emerytury dla górników nierobów.
Obserwuj wątek
    • Gość: tt Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: 82.160.117.* 22.04.09, 22:19
      z połowa krajów UE ma deficyt większy niż 3%. Nie ma co płakać, że KE nam grozi
      ale raczej z tego powodu, że się głupio zadłużamy.
      • Gość: mk W Polsce kryzysu nie ma, ale deficyt jest taki... IP: *.fbx.proxad.net 22.04.09, 23:24
        Oficjalnie w Polsce kryzysu nie ma, ale deficyt jest taki jak w
        panstwach ogarnietych najwiekszym kryzysem.
        • kretynofil "Sklamalo Brukseli"?! 23.04.09, 08:28
          No do ch*ja pana, nawet nie probowalem tego czytac...

          Gazeta.pl zatrudnia teraz gimnazjalistow?!
    • wuetend Mirosław Gronicki Ministrem Finansów? 22.04.09, 22:25
      na stanowisku Ministra Finansów potrzeba w czasie recesji apolitycznego nieco
      technokratycznego fachowca.
      • 4krzych1 warto poznać fakty z życia Jana Jacka Vincent... 23.04.09, 10:25
        ...
    • Gość: podatnik Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:30
      Vyncynty, wstydziłbyś się. Nie dość, że kradniesz, to jescze
      kłamiesz.
    • Gość: gero Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.icpnet.pl 22.04.09, 22:36

      ciekawe rzeczy można się dowiedzieć.... Rozumiem że nadal jest to wina PIS-u.
      Fundusze z UE "leżą", przepłacamy za autostrady -źródło oszczędności i szykują
      się podwyżki podatków w ramach.... WALKI Z KRYZYSEM
      • Gość: mek Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:54
        Gość portalu: gero napisał(a):

        >
        > ciekawe rzeczy można się dowiedzieć.... Rozumiem że nadal jest to wina PIS-u.

        oczywiście, że tak. każdy młody, wykształcony z dużego miasta, mieszkaniec
        osiedla apartamentowców to wie. a ty masz jeszcze wątpliwości? włącz tvn i szkło
        kontaktowe. wybiją ci te wątpliwości z głowy jak przystało na współczesne radio
        erewań.
        • tychik1 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 03:23
          Należy dodać że to jest też sprawka czarnych klechów,Vatykanu
          i oczywiście Ojca Dyrektora !
          • babaqba Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 08.07.09, 15:41
            A żebyś wiedział. To czarni propagują tezę, że należy siedzieć cicho
            na swej wioseczce, żyć z lewej rentki i bać się całego świata
            ("cywilizacja im śmierdzi"). I są efekty. Ponad połowa społeczeństwa
            siedzi na zasiłkach, żre i nic nie robi. To jak toto ma się utrzymać?
            Trzeba bez litości łupić tych, co to jeszcze tu pracują.
    • sselrats Ależ wyskoczył nam deficyt 22.04.09, 22:50
      FACHOWCY
    • Gość: LastBoyScout Pomylka ?! :) :) :) Chyba ... rozowa !!! :) IP: *.nycmny.fios.verizon.net 22.04.09, 23:09

      Wszystko wedlug scenariusza ...
      BUM!!!
    • Gość: Jurek Brawo kumpel belcha, trzeba sie zaktywizowac IP: 96.237.119.* 22.04.09, 23:20
      czekamy na wypowiedz tygrysa kolatki. A swoja droga to niemozliwe, zeby
      wincenty klamal a nawet sie mylil.
    • Gość: Pavol Ależ wyskoczył nam deficyt IP: 87.205.6.* 22.04.09, 23:29
      Nareszcie dobre wieści :)
      Oby się potwierdziło i nie dało się EUR w Polsce w szybkim terminie wprowadzić :))
      • Gość: krz Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.117.102.128.wireless.dyn.drei.com 23.04.09, 02:29
        ysio ci.............
    • Gość: qwww Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 23:45
      proszę, proszę, jak rządziła SO i wicepremierem był Lepper to deficyt
      był 1,9 % jak do żłoba dorwali się "specjaliści" z dawnej UW, czyli
      frakcji PO POPiSu, wszystko poszło w ch......
      tacy to i "fachowcy" ...
      banda złodziei...
    • smok_sielski Ależ wyskoczył nam deficyt 22.04.09, 23:47
      Wg artykulu to wina PiS, ktory obnizyl podatki. Na szczescie teraz liberaly z PO
      podnosza podatki i juz bedzie wszystko super. Wracam ogladac TVN.
      smok
      • Gość: rex Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.acn.waw.pl 23.04.09, 00:09
        To ewidentna sprawka PIS-u.Fałszowali rzeczywistość 2 lata temu,
        fałszują skrycie i teraz.Kiedy prokuratura weźmie się za ich
        machlojki i posadzi co 2-go PIS-iora ? Wtedy dopiero kraj odżyje jak
        większość z ich przywódcą nie bedzie mogła manipulować
        rzeczywistością.
        • nikodem_73 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 00:28
          Mam nadzieję, że to sarkazm, bo jeśli nie... chopie! Na takich jak Ty budowano
          totalitaryzmy.

          PS. Nie - nie jestem zwolennikiem PiSu. PO zresztą też nie.
        • Gość: rtz Alez naturalnie IP: *.fbx.proxad.net 23.04.09, 00:44
          Walesa Japonie, Tusk Irlandie, kto lepszy?
    • Gość: awe nieudaczne Misiaki - 2 lata rządów i Polsce IP: *.chello.pl 23.04.09, 00:34
      bliżej do Białorsi. co to będzie po ich 4 latach rządów
    • Gość: speed Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.chello.pl 23.04.09, 01:15
      Platforma Oszustów chce teraz oszukać cały świat. Przez Tuska to będziemy mieli
      euro jak sobie w domu namalujemy.
    • Gość: mietek Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.sub-70-212-83.myvzw.com 23.04.09, 01:36
      kolejny nieudany cud Tuska, ale tym razem z pożytkiem dla nas, bo euro to nam
      tak potrzebne jak dziura w moście.
    • mirage75 Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 01:45
      Przeciez to jest normalne.Calkiem jak za czasow GIERKA.Plomienne
      przemowienia,obietnice i lud polski Bozy to kupuje.Zreszta nie ma
      alternatywy.Pis nie ma zadnego innego pomyslu.Jeszcze jak Tusk
      szybkim manewrem przejmie obecne media publiczne,wtedy caly czas
      beda nam trabic jak to w Polsce jest dobrze,a w reszcie krajow E.U
      zle.Prezydentem powinien zostac na zlosc Tuskowi i jego stronnikom
      ktos calkiem niezalezny.Chociaz raz dobrze byloby przetestowac te
      opcje.
      Na przyklad......
      • liberpal Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 03:53
        .Prezydentem powinien zostac na zlosc Tuskowi i jego stronnikom
        > ktos calkiem niezalezny.

        Gdyby tak się stało mogłoby dojść do zamieszek.
    • Gość: zadziwiona Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 01:46
      Obniżenie skladki emerytalnej czy ulga na dziecko to pikuś, dowali obniżeniem podatku Pit i podnoszeniem progow tychże dla najbogatszych. Ale o tym ciszo sza bo sami poslowie i senatorowie są w tej grupie, ktora najwiecej zyskała. A ludek ciemny, jak to Kurski mówił, z krótką pamięcia to wodę z mozgu da sobie zrobić.
      • nikodem_73 Re: Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 02:26
        O ile dobrze pamiętam to panowie posłowie i senatorowie w ogóle nie płacą
        podatku dochodowego. Bo to nie są pensje lecz "diety poselskie".

        Poza tym fascynuje mnie myślenie niektórych ludzi - z jednej strony "nie można
        obniżać podatków dla najbogatszych, bo to najbiedniejsi płacą najwięcej", a z
        drugiej "obniżenie podatków dla najbogatszych spowoduje, że zabraknie
        pieniędzy". I nie widzą w tych dwóch zdaniach sprzeczności.

        I droga zadziwiona - podatki zostały obniżone od tego roku. W 2008
        najbogatsi płacili tak jak za PiSu - 40%. Jak na razie to wygląda, że Kurski to
        miał na myśli Ciebie.
    • Gość: romek Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.t-mobile.co.uk 23.04.09, 02:47
      Wielka Brytania (5,5 proc.)

      Akurat Wielką Brytanię, to UE może pocałować w Kanał... Angielski ;-D
    • Gość: gtpress Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.cable.mindspring.com 23.04.09, 03:13
      a ile jest 2 + 2 ?
    • olias Ależ wyskoczył nam deficyt 23.04.09, 05:09
      to super że nie będziemy mogli wejść do strefy euro! będziemy mogli
      zaczekać czy druk miliardów pustego pieniądza nie spowoduje
      inflacji. jeśli tak - my będziemy na zewnątrz piekła. oberwiemy - to
      jasne, ale tylko oberwiemy. ci w środku będą mieli jazdę po brzytwie
      bez trzymanki i leków uspakajających.
      • Gość: gnago Re: Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.cust.tele2.pl 23.04.09, 06:48
        Bruksela może nam teraz pogrozić palcem, a nawet objąć procedurą nadmiernego deficytu. Wtedy na lata możemy zapomnieć o euro.
        W ministerstwie finansów kryje się głupiec lub szczery patriota
      • swist8 Tak, to dobra wiadomość ze złej 23.04.09, 07:40
        ale paradoksalnie może nam ona przynieść więcej korzyści. Oby!
    • Gość: polak Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.miechow.com 23.04.09, 06:46
      Tak rzadzą złodzieje z PO-mamy największe dlugi w historii Polski
    • Gość: xy Zwiększyc apanaze prezydentów ,starostów ,wojtów i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 06:52
      całej tej samorządowej władzy rozbudowanej do absurdu !
    • Gość: obsuwa Ależ wyskoczył nam deficyt IP: *.bcc.com.pl 23.04.09, 07:50
      "...tłumaczył tę obsuwę...." litości, co za język z magla!!!
    • Gość: kosmyk Kochane PiSuje IP: *.111.173.134.static.crowley.pl 23.04.09, 08:22
      nawet na forum międzynarodowym muszą pokazać jak nasz rząd się myli.
      Kiedyś byłaby to zdrada, wg. PiS nazywa się to troską o państwo. Jak
      zwykle ciekawe.
    • Gość: didi Ależ wyskoczył nam deficyt, a Ministerstwo Fina... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:45
      A co ta "Wyborcza" tak promuje tego Gronickiego? Nowy góru ekonomii
      się znalazł. W dodatku wpisuje się doskonale w nakręcaną przez "GW"
      atmosferę zagrożenia i strachu. Spójrzcie na dzisiejszą
      czołówkę: "Recesja i nas dopadnie". A może by tak przynajmniej znak
      zapytania, co!? Czy Agora ma jakiś interes w tym sianiu gospodarczej
      paniki?
    • Gość: misio Ależ wyskoczył nam deficyt, a Ministerstwo Fina... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:47
      no to do tego "cudotwórcy" od Vincenta niech dodadzą te 5 mld nie zapłaconych
      rachunków za zeszły rok przez MON, czyli zamiecionych na ten rok, a
      przypuszczalnie jeszcze kilka ministerstw to zrobiło - no to deficycik nam się
      w tym roku zbliży do sławetnej "dziury" takiego jednego "gieniusia" ekonomii o
      nazwisku Bauc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka