Dodaj do ulubionych

Nauka śpiewu.

20.09.09, 21:08
Hej! Nie wiem czy podobny wątek istnieje choć trochę poszperałam na forum, ale
chciałabym nauczyć się śpiewać. Czy ktoś może wie od czego zacząć lub zna
jakieś miejsce, w którym można się nauczyć?
Obserwuj wątek
      • lovecamprock Re: Nauka śpiewu. 20.09.09, 21:15
        bellinka napisał(a):

> Chyba najlepiej zrobisz kiedy się zapiszesz do szkoły muzycznej. No i też to za
        > leży od
        > Twoich umiejętności i wieku.
        chodziłam do szkoły muzycznej, podobno mam słuch muzyczny, a na chórze całkiem
        dobrze mi szło, ale nie wiem, co dalej.
    • pariska65 Re: Nauka śpiewu. 20.09.09, 21:17
      ja nie chcę łazić do szkoły muzycznej ja chce pojechać na obóz muzyczny moje
      marzenie <33 nie wiem jak Ci pomóc nie znam się na takich rzeczach...szczere xd
      • mileycyrus23 Re: Nauka śpiewu. 21.09.09, 15:13
        Wiesz co? Raczej śiewać to się nie nauczysz ; ) chyba że chodziło Ci o podszlifowanie
        głosu,ale nie wiem gdzi można się uczyć.Ja osobiścię sama się uczę,może nie jest to jakieś
        profesjonalne ale jest.
          • katsuumi_17 Re: Nauka śpiewu. 21.09.09, 17:21
            Spiewać nie da się nauczyć. Ewentualnie możesz podszkolić głos. Śpiewać umie się/ nie
            umie się od zawsze, to trzeba mieć w genach.

Popatrz np. na taką Dodę- próbowała nauczyć się śpiewać, jak beznadziejne skrzeczenie
            jej wyszło wszyscy widzimy. Tak samo Miley Cyrus. Porażka.
    • michaelmontana Re: Nauka śpiewu. 21.09.09, 21:37
      Ja śpiewam od czwartego roku życia ;p Zaczynałem od śpiewania zwykłych Polskich
      pisoenek 3 lata temu zacząłem śpiewać pisoenki Angielskie a na tych wakacjahc
      wydałem 2płyty ;p;p

Jak zacząć ?? To prostę ;p
      1. Sprawdź czy masz słuch !!! Zagraj jakiś dźwięk na pianinie i go zaśpiewaj
      potem spróbuj grać dwa dlaeko od siebie i zaspiewaj to ;p
      2. Potem możesz spróbowac z porstszymi piosenkami..... Najpier śpiewaj z mp3 z
      piosenkarką czy piosenkarzem a ptoem dobiero spróbuju podkłady Karaoke

1 - 2 lat i powinnaś być bardzo dobra i gotowa na śpieuwanie w zepsole
      • josie120 Re: Nauka śpiewu. 24.09.09, 19:23
        Oczywiście ,że śpiewać można się nauczyć! Śpiewu można się nauczyć tak samo jak
        matematyki czy polskiego. Nie każdy musi mieć talent by zacząć to robić. Każdy
        może nauczyć się bardzo dobrze śpiewać ,ale niestety faktem jest ,że jeśli ktoś
        ma to w genach to będzie śpiewał lepiej.
        Na twoim miejscu zapisałabym się na jakieś zajęcia może w domach kultury ,bo tam
        często są takie zajęcia.
        Powodzenia i pozdrawiam!
        • sysiek4444 Re: Nauka śpiewu. 24.09.09, 19:34
          Hór ,
          Schola ,
          Przedmiod muzyki .....
          nieweim co jeszcze..;d
          ja sie nauczylam tak ze puszczalam se muzyke na kompie i spiewalam na dyskotki
          chodzilam [ i chodze <lol> ]
          no nie wiem big_grin
          • nikt. Re: Nauka śpiewu. 24.09.09, 20:36
            ja np. w szkole mam chór. no dobra, chórek.
            zaczyna sie od poneidziałku, pójdę, przyjdę, opowiem co i jak. ;3

myślę, że mam całkiem niezł głos, kocham śpiewać, tylko wstydzę się śpiewać przy kimś, ewentualnie sama. nie lubię mojej nieśmiałości.. ;<
    • weleka Nauka śpiewu 28.09.09, 18:07
      Szkoła muzyczna na pewno jest jednym z najlepszych wyjść (sama chodziłam jak byłam w
      podstawówce), ale to zależy od twojego wieku no i to trochę kosztuje (książki, wpisowe itp.)

A jeśli nie, to zapisz się na jakiś chór (nawet kościelny bo tam naprawdę uczą śpiewać), i
      przede wszystkim śpiewaj w domu CODDZIENIE nawet po pare godzin. Możesz też ćwiczyć
      oddychanie staraj się wciągać powietrze "brzuchem", tak żeby nie podnowsiły ci się ramiona -
      Jeśli tak będzie tzn, że oddychasz przeponąwink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka