Dodaj do ulubionych

Taylor L. kontra Robert P

    • rosalie Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 20:01
      są tak beznadziejni, że ani to, ani to.
      DNO.!
    • midnight_sun Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 20:05
      Ja kocham i Roberta i Taylora. Obaj są ładni i uzdolnieni. Nie chcę wybirać ;p
    • esti Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:28
      znowu podobne pytaniee..ale i tak sie wypowiem na ten temat..wiec robcia
      uwielbiam ale jescze bardziej taylorka..za co?? za to że są fajnii, dobrze
      graja..a taylor jest pieknyyy i brechowysmilesmile
      • diamond_girl12 Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:30
        Taylor oczywiścieserce.smile;^^
    • mandy_jonas Re: Taylor L. kontra Robert P// TAYLOR!! 23.10.09, 21:30
      Ja Taylora! Mimo że jeśli chodzi o sagę zmierzchu to w książce bardziej lubiłam
      Edwardabig_grin Ale Taylor jest po pierwsze przystojniejszy a po drugie jakoś tak
      sprawia wrażenie bardziej naturalnego i spontanicznego kolesiatongue_out
    • paulis... Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:32
      ja wole Taylora jest przystojniejszy od Roba i słodszy kiss
    • muszelka Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:40
      ja taylora . ! łu . no po jeden jest neiziemsko piękny ,a po dwa wg mnie oczywiscie gra
      lepiej od robercikaa . ((;
    • xxxassiaxxx Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:52
      Rob <333 serce
    • shili Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:31
      Oczywiście, że Rob <33 cool
      Dlaczego? ... Hm...no bo to Rob xD, a tak serio to może dlatego, że jako
      Edward w filmie był boski, a prywatnie wydaje się być fajnym chłopakiem, tzn.
      skromny, miły i ma poczucie humoru...noo i jak nie kochać R. Pattza big_grin.
    • demi2917 Re: Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:43
      Zdecydowanie Taylorserce Rob tez jest fajny ale zawsze wygląda jakby miał
      kacasmirksmirk
      • 07tofik Re: Taylor L. kontra Robert P 25.10.09, 19:38
        Dzięki za komentarze oczywiście każdy ma swoje zdanie i nikt kto lubi bardziej
        Roba nie powinien obrażać się na tego kto lubi Taylora itd. mam nadzieje, że się
        ze mną zgadzaciekiss
    • kalunia Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:51
      oczywiście ze Rob!!! Taylora nienawidzę bo ma świński ryj!!!
    • lolcia15 Re: Taylor L. kontra Robert P 25.10.09, 19:44
      07tofik napisał(a):

      > hej chciałabym się was zapytać kogo wolicie Taylora czy Roba
      > ja osobiście o niebo bardziej Robaserce, a wy i dlaczegosmile

      Ja wolę Taylora. Ogólnie jakis taki fajny smile
    • truflowa Re: Taylor L. kontra Robert P 25.10.09, 19:44
      Taylor'a ^^
      • domi17 Re: Taylor L. kontra Robert P 23.12.09, 11:54
        obydwu winkwinkwiem ze mam wybrac jednego ale niemogę ;p
    • lady_voldemort Re: Taylor L. kontra Robert P 23.12.09, 12:16
      Robert <3 bo jest śliczny i nie wygląda jakby mu traktor przejechał po twarzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka