rosalie Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 20:01 są tak beznadziejni, że ani to, ani to. DNO.! Odpowiedz Link Zgłoś
midnight_sun Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 20:05 Ja kocham i Roberta i Taylora. Obaj są ładni i uzdolnieni. Nie chcę wybirać ;p Odpowiedz Link Zgłoś
esti Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:28 znowu podobne pytaniee..ale i tak sie wypowiem na ten temat..wiec robcia uwielbiam ale jescze bardziej taylorka..za co?? za to że są fajnii, dobrze graja..a taylor jest pieknyyy i brechowy Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:30 Taylor oczywiście.;^^ Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Taylor L. kontra Robert P// TAYLOR!! 23.10.09, 21:30 Ja Taylora! Mimo że jeśli chodzi o sagę zmierzchu to w książce bardziej lubiłam Edwarda Ale Taylor jest po pierwsze przystojniejszy a po drugie jakoś tak sprawia wrażenie bardziej naturalnego i spontanicznego kolesia Odpowiedz Link Zgłoś
paulis... Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:32 ja wole Taylora jest przystojniejszy od Roba i słodszy Odpowiedz Link Zgłoś
muszelka Re: Taylor L. kontra Robert P 23.10.09, 21:40 ja taylora . ! łu . no po jeden jest neiziemsko piękny ,a po dwa wg mnie oczywiscie gra lepiej od robercikaa . ((; Odpowiedz Link Zgłoś
shili Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:31 Oczywiście, że Rob <33 Dlaczego? ... Hm...no bo to Rob xD, a tak serio to może dlatego, że jako Edward w filmie był boski, a prywatnie wydaje się być fajnym chłopakiem, tzn. skromny, miły i ma poczucie humoru...noo i jak nie kochać R. Pattza . Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:43 Zdecydowanie Taylor Rob tez jest fajny ale zawsze wygląda jakby miał kaca Odpowiedz Link Zgłoś
07tofik Re: Taylor L. kontra Robert P 25.10.09, 19:38 Dzięki za komentarze oczywiście każdy ma swoje zdanie i nikt kto lubi bardziej Roba nie powinien obrażać się na tego kto lubi Taylora itd. mam nadzieje, że się ze mną zgadzacie Odpowiedz Link Zgłoś
kalunia Taylor L. kontra Robert P 24.10.09, 13:51 oczywiście ze Rob!!! Taylora nienawidzę bo ma świński ryj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia15 Re: Taylor L. kontra Robert P 25.10.09, 19:44 07tofik napisał(a): > hej chciałabym się was zapytać kogo wolicie Taylora czy Roba > ja osobiście o niebo bardziej Roba, a wy i dlaczego Ja wolę Taylora. Ogólnie jakis taki fajny Odpowiedz Link Zgłoś
domi17 Re: Taylor L. kontra Robert P 23.12.09, 11:54 obydwu wiem ze mam wybrac jednego ale niemogę ;p Odpowiedz Link Zgłoś
lady_voldemort Re: Taylor L. kontra Robert P 23.12.09, 12:16 Robert <3 bo jest śliczny i nie wygląda jakby mu traktor przejechał po twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś