Dodaj do ulubionych

To może Bydgoszcz?!?!

17.10.09, 22:04
Ile osób jest Bydgoszczy?
Czy wg. takie są? ; )kisskisskisskisskiss


(Ps. sory że w takim temacie xDDD)
Obserwuj wątek
    • mileyka1 Re: To może Bydgoszcz?!?! 17.10.09, 22:07
      Haloooł, na Kotku Bydgoszczaninie w ogóle istnieją? (oprócz mnie xd)

      A wg. super, że organizujemy te zlotysmirk
      • pauuli ;( 17.10.09, 22:38
        Ja nie crying( , mieszkam w Gdańsku xD . big_grin

        Maszzz GG.?
        • mileyka1 ; ) 17.10.09, 22:49
          Maaaam . Chceeesz ? ; )tongue_outtongue_outbig_grin
          • korni1996 Re: ; ) 17.10.09, 23:19
            Ja tam nie mieszkam ale Bydgoszcz jest spoko wink
          • pauuli Nomm. 17.10.09, 23:20
            Możesz Podać ;DD .
            Ale napisałabym dopiero jutro . smile
            • rozowy_miso Re: Nomm. 17.10.09, 23:25
              A ja miszkam w Elblągu!!!!

              Też pytanie ktos z tąd jest???tongue_out
        • xxewelkaxx Jaa ;p 08.11.09, 13:08
          Ja jestem z Bydgoszczy ;xx
          serce
    • leyla Re: To może Bydgoszcz?!?! 18.10.09, 15:48
      ja nie mieszkam w Bydgoszczy ale mieszka tam moja siostra. a ogólnie to kocham
      Bydgoszcz,lubię tam przyjeżdżać
      • sweetgirly Re: To może Bydgoszcz?!?! 18.10.09, 15:53
        A ja z Białegostoku wink
        • mileyka1 Re: To może Bydgoszcz?!?! 18.10.09, 17:26
          Moje GG 10060858 !!!
          • ocean.bez_dna Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 20:53
            ave , ave ; dd
            ja jestem c Bydzii . XDD

            mieskzaam na OS.LEsnym ;P
            wiecej nie powiem . XDD
            • mileyka1 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:22
              Omg, ja też na Os. Leśnym !!!!! ; )tongue_outtongue_outbig_grin
              • diamond_girl12 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:37
                Heh, mieszkacie blisko siebie.
                Ja mieszkam daleko od bydgoszczy.
                Mieszkam blisko Rakowa, Kielc, w województwie świętokrzyskim.
                • diamond_girl12 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:38
                  Przepraszam *Bydgoszczy.

                  ___
                  • nikt. Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 14:32
                    ja jestem z Bydgoszczy. < 3

                    siema. ; D
                    • ocean.bez_dna Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 15:44
                      mileyka1
                      to mozee sie
                      znaamy , alee
                      nie mamy o tym
                      pojeciaa . xdd
    • sweetxrabbit Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 15:52
      Ja nie jestem z Bydgoszczy ale mieszkam nie daleko w małym mieście Inowrocławsmile
      • duuumi Trń. 08.11.09, 16:03
        a ja bardzo blisko . ;p;p



        Mam pytanie .
        Czy Kibicujesz Polonii BydgoszcZ ? XD
    • koolorova16 Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 16:08
      a jest ktoś z Torunia??
      pzdr bydgoszczanki wink
    • samotnymotyl Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 16:40
      daleko mam do Bydgoszy.. sad
      jak wszędzie ! sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka