mileyka1 17.10.09, 22:04 Ile osób jest Bydgoszczy? Czy wg. takie są? ; ) (Ps. sory że w takim temacie xDDD) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mileyka1 Re: To może Bydgoszcz?!?! 17.10.09, 22:07 Haloooł, na Kotku Bydgoszczaninie w ogóle istnieją? (oprócz mnie xd) A wg. super, że organizujemy te zloty Odpowiedz Link Zgłoś
rozowy_miso Re: Nomm. 17.10.09, 23:25 A ja miszkam w Elblągu!!!! Też pytanie ktos z tąd jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
leyla Re: To może Bydgoszcz?!?! 18.10.09, 15:48 ja nie mieszkam w Bydgoszczy ale mieszka tam moja siostra. a ogólnie to kocham Bydgoszcz,lubię tam przyjeżdżać Odpowiedz Link Zgłoś
ocean.bez_dna Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 20:53 ave , ave ; dd ja jestem c Bydzii . XDD mieskzaam na OS.LEsnym ;P wiecej nie powiem . XDD Odpowiedz Link Zgłoś
mileyka1 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:22 Omg, ja też na Os. Leśnym !!!!! ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:37 Heh, mieszkacie blisko siebie. Ja mieszkam daleko od bydgoszczy. Mieszkam blisko Rakowa, Kielc, w województwie świętokrzyskim. Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: To może Bydgoszcz?!?! 19.10.09, 21:38 Przepraszam *Bydgoszczy. ___ Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 14:32 ja jestem z Bydgoszczy. < 3 siema. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
ocean.bez_dna Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 15:44 mileyka1 to mozee sie znaamy , alee nie mamy o tym pojeciaa . xdd Odpowiedz Link Zgłoś
sweetxrabbit Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 15:52 Ja nie jestem z Bydgoszczy ale mieszkam nie daleko w małym mieście Inowrocław Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Trń. 08.11.09, 16:03 a ja bardzo blisko . ;p;p Mam pytanie . Czy Kibicujesz Polonii BydgoszcZ ? XD Odpowiedz Link Zgłoś
koolorova16 Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 16:08 a jest ktoś z Torunia?? pzdr bydgoszczanki Odpowiedz Link Zgłoś
samotnymotyl Re: To może Bydgoszcz?!?! 08.11.09, 16:40 daleko mam do Bydgoszy.. jak wszędzie ! Odpowiedz Link Zgłoś