Dodaj do ulubionych

` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ???

    • trufla Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 17.06.10, 21:44
      Kasabian, Owl City, Helenę Bohnam - Carter, Tima Burtona, Johnny'ego Deppa i wiele
      innych...
    • marina_10 Selena Gomez!!! 17.06.10, 21:44
    • karola_483_th Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 17.06.10, 23:22
      Billa. ;*** i resztę bandy z Tokio Hotel. xD Sterlinga Knighta, Demi lovato,
      Justina Biebera ...
      • kejtii Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 17.06.10, 23:30
        Amy Lee z Evanescence . ♥
    • hipiska.xd Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 17.06.10, 23:28
      Anahi, Green Day, Demi Lovato.. itd ;D
    • pinkax3 Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 29.06.10, 21:13
      Justin Bieber . Mój kochany , najlepszy . <3
    • primas Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 29.06.10, 21:19
      Nie mam jednej konkretnie ulubionej gwiazdy.
      Podziwiam Miley Cyrus, Rihannę, Nickelback, Train i Michaela Jacksona. A z aktorów to Leonardo DiCaprio.
    • avril993 Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 29.06.10, 21:26
      Avril Lavigneserce
      Wszystkich aktorów ze Zmierzchuserce
      System Of A Downserce
      Metallicaserce
      Nirvanaserce
      The Offspringserce
      The Cranberriesserce
      Green Dayserce
      Museserce
      Paramoreserce
    • dulcee17 Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 29.06.10, 21:30
      Dulce Maria serce
    • dona94 Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 30.06.10, 09:19
      Justina Biebera < 33333333333333 FOREVER . <3 ; - *
      Miley Cyrus . < 3smile
      serce
    • leesh Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 30.06.10, 09:29
      Y lubie dużo ale najbardziej:

      RBD.!- rozpadło się ale i tak kocham<3
      Maite Perroni
      Anahi
      Vanessa Hudgens
      Selena Gomez
      Emma Watson
    • selenasfun Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 01.07.10, 15:39
      kristen stewart taylor lautner ashley greene i wogule wszystkie ze zmierzchu sterling knight
      demi lovato
    • tarja_jean Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 01.07.10, 17:55
      Michael'a Jacksona
    • light Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 01.07.10, 18:00
      Hero aka Kim Jaejoong. Mój Boże, jak można być aż tak seksownym i jednocześnie
      utalentowanym?
      U-know aka Jung Yunho.
      I oczywiście Mamoru Miyano.
    • coldprincess xd 01.07.10, 20:40
      1. Linkin Park
      2. Ian Somerhalder <3
      3. Katy Perry
      4. Lady Gaga
      5. Paramore
      • heartbeats Re: xd 01.07.10, 20:54
        PODPISUJĘ SIĘ POD TYM CO NAPISAŁA LIGHT, LOWE kiss

        Hero Jaejoong. nic więcej nie mam dodania, oprócz tego, że jest idealny, ma cudowny głos i
        w ogóle.
        tak jestem fangirlem.
    • kcjb Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 01.07.10, 20:53
      jUSTINA BIEBERA!serceserceserce
    • kjadja. Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 02.07.10, 01:49
      Bill Kaulitz.<3
      stanowczo.; )
      • iga18 . . . 26.07.10, 08:49
        Jeszcze Green Day, John Ritter [*], Paul Weasley, Forever The Sickest Kid, Lady
        GaGa, Beyonce cool cool cool
    • made_in_italia Avril Lavigne 26.07.10, 08:37
    • biedronka983 Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 27.07.10, 13:58
      Miley Cyrus ;Dsmile
    • ilovvbeyonce Re: ` Jaką gwiazdę lubicie najbardziej ??? 28.07.10, 17:57
      Beyonce!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka