mam taki problem od jakis 2 miesiecy nie moge spac .Zasypiam ok 2.00 i budze sie ok 6.00.
Juz normalnie nie wiem co mam robic liczyłam tak zwane" barany"

Siedze przed komputerem zeby mi sie oczy zmęczyły

i nic totalna maskara!
Miałyscie kiedyś tak?
może macie taki sam problem????
prosze o porady!