Dodaj do ulubionych

bezsennosć!!!!!!!!!!!

22.12.09, 22:26
mam taki problem od jakis 2 miesiecy nie moge spac .Zasypiam ok 2.00 i budze sie ok 6.00.
Juz normalnie nie wiem co mam robic liczyłam tak zwane" barany"smile
Siedze przed komputerem zeby mi sie oczy zmęczyłyshock i nic totalna maskara!


Miałyscie kiedyś tak?
może macie taki sam problem????
prosze o porady!
Obserwuj wątek
    • wampirzycaa.xx Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:28
      Rozumiem Cie. Też tak miałam. Na to chyba nie ma sposobów ;/
    • michelle_ Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:30
      nie wiem jak ci pomóc. najlepiej jakoś się zmusić do spania.
      • shadowa Witam w moim świecie 22.12.09, 22:34
        Wiatm w moim beznadziejnym świecie^^ Kur*W tylko ja mam gorzej! Kładę się spać o
        3.00, a wstaje o 5.00. Świetnie tylko dwie godzi spania! Jak mam nudne lekcje, to
        odsypiam. Polecam odsypianie, no. na wychowawczej?, wf? Ja tak robię. Na to chyba nie
        ma sposobów, ale jak są to dajcie! Bardzo by nam pomogły!smirk
        • fanka.twilight ;) 22.12.09, 22:47
          No to przede wszystkim nie mozesz kłaść się spać z nastawieniem, że nie zaśnisz wiem to
          jest trudne ale ja tez przez to przechodziłam. Kiedy juz sie polozysz nie wiem pograj na
          komorce, psp czy co tam jeszcze masz. Nastepnie zamknij oczy i probuj zasnąć ale nie tak
          od razy nie wiem mysl o czym kolwiek tylko nie o spaniu np. jak idziesz na randke z
          Pattinsonem czy kogo ty tam uwielbiasz i takie wymyslaj sobie rozne historyjki. Uwiez mi
          jak nie bedziesz myslala o spaiu to na 100% sen sam przyjdzie i zaśniesz za jakies 30 min
    • oliiviia Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:34
      kamilamox napisał(a):

      > Miałyscie kiedyś tak?
      Ooo tak, miałam.
      Mój sposób:
      Czytanie lektury, po 5 minutach już spałam xD
      Serio, to działa
      • kamilamox Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:38
        dziekuję z porady spróbuje wszystkiego aczkolwiek przydadzą sie tez inne sposoby jeśli znacie!
    • dream Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:37
      Ja cierpie na bezsenność z powodu nerwicy.. Może powinnaś się udać do psychiatry który
      przepisze CI jakieś leki?
    • loba Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:37
      też tak kiedyś miałam.. ale naszczęście już mi to przeszło . może kup sobie takie cukierki na
      uspokojenie wink są w aptekach i w sklepach . mi to nawet pomagało .
      prostoznatury.pl/_var/gfx/6453865a0059e3088e13f5053c1180c4.jpg
    • marcela260 Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:42
      ja tak nigdy nie miałam, może powinnas wybrac się do lekarza, albo pić jakieś
      ziółka na sen smile
      • lovedisneystars Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:50
        Nie, ale często nie umiem zasnąć i leże w łóżku nawet 2 godziny ;//

        U mnie najczęściej tak jest, kiedy za dużo myślę. Trzeba się wyczyścić i o
        niczym nie myśleć. POMAGA .wink
        • smola Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 22:58
          Ja gdy nie mogę zasnąć zaczynam czytać książkę i po pewnym czasie zasypiam wink A jak to nie pomaga to biorę jakąś małą poduszkę i kładę na głowę i po 10 min zasypiam xD lub wtulam się w kołdrę smile)
        • pola16 Bezsennosć!!! 22.12.09, 23:00
          też tak kiedyś miałam ;/ przez dwie godziny leżałam I NIC!!! wnerwiłam się i
          poszłam se czytać gazetę po 15min byłam już senna xD. Staraj się kłaść mniej
          więcej o tej samej godziny BEZ WYJĄTKÓW!!!! Sen powinien nadejść po 15min, a i
          granie na fonie pomaga, bo zmula tongue_out ja tak robię wieczór w wieczór od wakacji,
          kiedy to chodzi się różnie spać
    • aggusiiowa Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 23:01
      czasami też tak mam, masakra. ;x
      najczęściej oglądam wtedy telewizję i wsłuchuję się w głos aktorów, no i
      zasypiam. to samo możesz zrobić, wkładając do uszu słuchawki od telefonu, mp3
      czy czego tam. ;>
      a jeżeli nie działa to proponuję poczytać książkę, wtedy oczy się męczą.
    • michaelmontana Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 22.12.09, 23:10
      Mam podoby problem, ale zasypiam tak samo a budze się o szkoły o 7, i jestem
      padnięty
      • asiek25 sposób ^^ 23.12.09, 11:04
        sposób ^^
        na mnie dziala xD

        1.
        no to sprobuj zamknac oczy i w myslach sobie wyobraz jakbys szła korytarzem cały czas (wiem dziwne xD) i za nic nie otwieraj oczow
        i wtedy usniesz ;P
        ..........................
        ja wlasnie tak robie i nawet jak chce otworzyc oczy to tego nie robie, bo wiem ze tym bardzej nie bd mogla spac....
        .........................
        2.
        pewnie nie mozesz spac bo myslisz o czyms co bedzie na drugi dzien ;P
        no to nie mysl o tym, pomysl o filmie ktory ogladalas, lub najlepeij nie myśl ! xD
        i zastosuj sposob pierwszy ;P
        • morphine_ Re: sposób ^^ 24.12.09, 11:28
          Weź tabletkę nasenną;*
        • beautiful_ Re: sposób ^^ 24.12.09, 11:29
          o dokładnie ja jak nie mogę czasaami zasnąć to wtedy myślę za dużo i w pewnym
          momencie przestaję myśleć i zasypiam big_grin
    • miss_mimi094 Telefon ;p 24.12.09, 11:25
      ja jak zasnąć nie moge to bawie sie komórkątongue_out, gram w gry, odlądam zajęcia a jakos tak
      to mnir usypiawink
    • beautiful_ Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 24.12.09, 11:27
      Ja czegoś takiego nie mam po prostu cały dzień staram się spędzać aktywnie żeby
      potem np. jak idę o 10 spać bo muszę do szkoły wstawać zazwyczaj o 6.50 to
      normalnie zasypiam ;D Zmęcz się czymś nie wiem może zajęcia fizyczne big_grin
    • annex znam ten ból. 24.12.09, 11:32
      mam identyczny problem. Piję melisę, biorę proszki i nic mi nie daje. Choć już
      się przyzwyczaiłam że do 2,3 słucham muzyki, a potem próbuje zasnąć.
    • sonia321 Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 24.12.09, 11:35
      nie ja tam nie miałam i nie mam
      od razu zasypiam
    • kasiaczo123 bezsennosć!!!!!!!!!!! 24.12.09, 11:46
      ja mam tak ale zasypiam kolo 2.00 a wstaje okolo 11.00 jak nie ide do szkoly.
      a jak musze isc do szkoly to ledwo co wstaje z luzkaangryangry
    • gwiazdka_97 Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 24.12.09, 11:54
      powieedz mamiee , idź do lekarzaa . wink
    • madziula97 Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 27.12.09, 08:31
      miałam identycznie w 3 klasie (teraz chodzę do 6). <br />
      rodzice zapisali mnie nawet do psychologa ale to nic nie dało. <br />
      jak to mój tata odkrył grałam w strzelaniny i była krew.
      odinstalował grę i wszystko wróciła do normy. spróbuj może ty czytasz jakies
      horrory lub coś. nie martw się. wink
      • kitty_katy Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 27.12.09, 08:36
        Mam tak identycznie , teraz ! -.-
        Pierwsze nie mogę zasnąć , a jak zasnę to budzę się co około 20 min .
        Później budzę się już na amen ok . 5 / 6 rano .
        Chodzę strasznie nie wyspana . ; - |
        • gucik13 Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 27.12.09, 12:49
          Ja też śpię po 4 godz.
          Ale nie przez bezsenność - nieważne .
          Może poczytaj książkę ?
          Posłuchaj jakiejś relaksującej muzyki ?
          Ja tam tak nie robie , bo nie lubie obydwu xd
          Ale ci może pomoże xd
    • truflowa xxx 27.12.09, 12:43
      hmm, skąd ja to znam?
      Ja kłade się ok. 11, zasypiam po 2 ok. 3 uncertain
      Wypróbowałam już szystkie sposoby (melisę, mleko,książki itp.) I nic ...
      czekam, aż przejdzie ... ; <
    • niebieskaa Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 27.12.09, 12:50
      wes cos na sen ; )).
      tez tak mam kłade sie o 3 a wstaje o 5 albo 6. confused
      a potem wf big_grin cwicze bo kocham sport ale nie dam rady bo nie jestem wyspada tongue_out
      sciana
    • koralowa Re: bezsennosć!!!!!!!!!!! 27.12.09, 12:54
      Ja też jeszcze nie dawno cierpiałam na bezsenność.Z tym, że ja miałąm gorzej, bo szłam
      spać ok. 12 a zasypiałam ok. 3, a do szkoły szłam na 7.00 więc wstawałam o 5.00.Więc
      spałam 2 godz. i wstawałam starsznie nie wyspana, a potem w szkole nie uważałam, bo
      chciało mi się spać.W końcu o moim problemie powiedziałam mamię i poszłam do lekarza,
      po czym do apteki i zaczełąm zażywać jakieś tabletki nasenne.Teraz jest wszystko ok.Wieć
      radzę, abyś skorzystała z pomocy lekarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka