bouncezoe96 10.01.10, 12:46 podoba wam sie nowe logo nk ? wd mnie z czasem NK robi sie jak fotka a nawet gorzej ! za wszystko trzeba płacić ! żal , nawet za emotikony ; / co myślicie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niebieskaa Re: NK 10.01.10, 13:05 na początku NK było fajne , ale teraz...-.- pff.. chcą wiecej zarobic , ale przez to pewnie stracą duzo urzytkowników ; x Odpowiedz Link Zgłoś
fano__x Re: NK 10.01.10, 13:07 mi też nowa nk się nie podoba, te logo jest okropne. Odpowiedz Link Zgłoś
techno14 Re: NK 10.01.10, 13:09 logo badziewne a prezenty mnie nie obchdza gowno mnie to obchodzi Odpowiedz Link Zgłoś
pola16 NK 10.01.10, 13:12 ja tam nawet nie mam konta(dziwne,że nie), bo to było do przewidzenia, że się zmieni z czasem Odpowiedz Link Zgłoś
msthic Re: NK 10.01.10, 13:08 zgodzę się! nk schodzi na fotkę xd ja tam już prawie w ogóle nie włażę ... Odpowiedz Link Zgłoś
anahirbd Re: NK 10.01.10, 13:11 miejsce spotkań hehehe niedługo będzie agencja towarzyska i za dodanie zdięcia będziemy placic Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: NK 10.01.10, 13:10 NK to zuo od samego początku istnienia. Mam tam konto, ale wchodzę może raz na miesiąc. A te nowe logo jest dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
oleska940 Re: NK 10.01.10, 13:18 ja mam konto na an ale nie wchodzę tylko jak mam jakąś sprawę a tak to sie nie fatyguje bo to jest nudne Odpowiedz Link Zgłoś
emo_laska Re: NK 10.01.10, 13:37 Całkowicie się zgadzam!!! Nk schodzi na psy. Za wszystko musimy płacić! Nawet za głupie emotki... Kiedyś portal był fajny, nie to co teraz... Odpowiedz Link Zgłoś
nonamed Re: NK 10.01.10, 13:43 aha, ja nie widziałam, nawet nie pamiętam hasła na moją nk. bo to się robi żałosne, nie chce oglądać wyścigów moich przyjaciół o ilość znajomych i komentarzy pod zdjęciami -,- Odpowiedz Link Zgłoś
vanessax3 Re: NK 10.01.10, 13:48 a ja b.b.b.b.b lubie NK XDDD , ale poprzednie logo było lepsze , a jak wam sie coś nie podoba to usuncie konto i bd git x dd Odpowiedz Link Zgłoś
bieberkaxdd Re: NK 10.01.10, 13:44 zgadzam sie z toobą . . ; / NK . schodzi na psy -.- Odpowiedz Link Zgłoś
tosia2233 Re: NK 10.01.10, 13:44 Bez tych wszystkich ulepszeń nk było lepsze .. Teraz to jest wyzysk .. za wszystko płać .. teraz na nk admin chce nas zrobić w ch.ja , za naszą kasę .. I dupa .. mnie to jush na prawdę nie za bardzo bawi .. nie korzystam z płatnych funkcji to ci blokną .. bezsens .. Odpowiedz Link Zgłoś
tosia2233 Re: NK 10.01.10, 13:55 bieberkaxdd napisał(a): > ma ktoś fikcje na NK .? ; dd Oczywiście .. miałam 2 , ale jedno usunęłam .. mam Zoe Kimball/Chelsea Staub ,ale imię Duśka <,3 Kiedyś miałam Miley Cyrus Odpowiedz Link Zgłoś
nikki_x Re: NK 10.01.10, 13:48 Ja wolałam nk któro było na początku, z resztą oni chcą tylko kasy na tym ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
agull Re: NK 10.01.10, 13:47 Już dawno przestałam odwiedzać ten portal. Wchodzę od czasu do czasu, skomentuje zdjęcia znajomym i kończy się mój pobyt na nk. Nasza-klasa zrobiła się nudna i to nawet bardzo!! Odpowiedz Link Zgłoś
nani ;) 10.01.10, 14:03 ja tam lubie zmiany mi to pasi, musieli wkoncu cos zmienic co nie? było by nudno jak by było tak samo jak wczensiej;] myslcie pozytywnie;X Odpowiedz Link Zgłoś
mikemulder Re: ;) 11.01.10, 12:01 nie trzeba płacić, ale nic dziwnego, że elementy płatne wprowadzili: założono go po to by zarabiać nie było misji, nie było ukrytego sensu, od początku cel był czysto komercyjny swoją droga, jak macie chwile czasu, obejrzyjcie sobie stronę z wirtualnym zoo: bardzo ładne zdjęcia zwierzaków i ciekawa rozrywka w ciągu dnia na 15 minut przy zarządzaniu ogrodem zoologicznym Mulder.mondozoo.com Odpowiedz Link Zgłoś
sw33t_girl xD 11.01.10, 12:17 Ja tam teraz na nk wchodze po to by zobaczyć poczte i tyle bo strasznie nudne się zrobiło Odpowiedz Link Zgłoś
aandziulaa Re: NK 11.01.10, 13:38 mnie lekko mówiąc NK wk*****!!! ja wyłączyłam te wszystkie funkcje dodatkowe bo nie mam zamiaru mieć fotki NK dobrze myślisz z tą fotką Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: NK 11.01.10, 14:00 Ja wchodzę na n-k tylko po to żeby pooglądać foty moich znajomych. Nie korzystam z tych nowych funkcji, bo nie są mi potrzebne : pp Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_123 Re: NK 11.01.10, 14:08 ja ma kilka kont fikcyjnych na nk ale nie potrzebne mi prezenty ani emotikony ale denerwuje mnie że trzeba płacić za to aby widzieć kto oglądał twój profil to przesada! a co do loga to mi się wydaje takie sportowe Odpowiedz Link Zgłoś
ehem Re: NK 11.01.10, 14:15 przy.ebanie te emotikony są dziadowe a ten śledzik o wee a to nowe logo jest słabe niepodoba mi sie ono Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: NK 11.01.10, 14:33 Ja tam nigdy NK nie lubiłam;D I nie zamierzam polubić. A logo rzeczywiście do duupy. Odpowiedz Link Zgłoś
girl_x33 Re: NK 11.01.10, 14:40 z nk robi się chłam wg mnie. mi to przypomina epulsa x dd Odpowiedz Link Zgłoś
dominisiaa_ Re: NK 11.01.10, 14:45 Noo tamto było lepsze, ale ja i tak jak już wejdę na nk to tylko po to żeby dodać znajomych tych co mnie zaprosili. Odpowiedz Link Zgłoś