10.01.10, 12:46
podoba wam sie nowe logo nk ? wd mnie z czasem NK robi sie jak fotka a nawet
gorzej ! za wszystko trzeba płacić ! żal , nawet za emotikony ; / sad co
myślicie ?
Obserwuj wątek
    • niebieskaa Re: NK 10.01.10, 13:05
      na początku NK było fajne , ale teraz...-.- pff.. chcą wiecej zarobic , ale przez to pewnie stracą duzo urzytkowników ; x
    • fano__x Re: NK 10.01.10, 13:07
      mi też nowa nk się nie podoba, te logo jest okropne.
      • techno14 Re: NK 10.01.10, 13:09
        logo badziewne a prezenty mnie nie obchdza gowno mnie to obchodzi
    • independent_ Re: NK 10.01.10, 13:08
      nasza-fotka ssie. :c
      • pola16 NK 10.01.10, 13:12
        ja tam nawet nie mam kontashock(dziwne,że nie), bo to było do przewidzenia, że się
        zmieni z czasemtongue_outsciana
    • msthic Re: NK 10.01.10, 13:08
      zgodzę się!
      nk schodzi na fotkę xd
      ja tam już prawie w ogóle nie włażę ...
      • anahirbd Re: NK 10.01.10, 13:11
        miejsce spotkań hehehe niedługo będzie agencja towarzyska i za dodanie zdięcia
        będziemy placic tongue_outtongue_out
    • karmel_ Re: NK 10.01.10, 13:09
      Nie podoba mnie się , a zresztą to bez różnicy.
    • jo. Re: NK 10.01.10, 13:10
      NK to zuo od samego początku istnienia. Mam tam konto, ale wchodzę może raz na
      miesiąc. A te nowe logo jest dziwne.
    • oleska940 Re: NK 10.01.10, 13:18
      ja mam konto na an ale nie wchodzę tylko jak mam jakąś sprawę a tak to sie nie fatyguje bo
      to jest nudne
      • selcia17 Re: NK 10.01.10, 13:21
        Nowe logo jest wieśniackie!
    • princessm Re: NK 10.01.10, 13:37
      poprzednie logo było lepsze.
    • emo_laska Re: NK 10.01.10, 13:37
      Całkowicie się zgadzam!!!

      Nk schodzi na psy. Za wszystko musimy płacić! Nawet za głupie emotki...

      Kiedyś portal był fajny, nie to co teraz...scianascianasciana
    • nonamed Re: NK 10.01.10, 13:43
      aha, ja nie widziałam, nawet nie pamiętam hasła na moją nk. bo to się robi żałosne, nie chce oglądać wyścigów moich przyjaciół o ilość znajomych i komentarzy pod zdjęciami -,-
      • vanessax3 Re: NK 10.01.10, 13:48
        a ja b.b.b.b.b lubie NK XDDD , ale poprzednie logo było lepsze , a jak wam sie coś nie
        podoba to usuncie konto i bd git x dd
    • bieberkaxdd Re: NK 10.01.10, 13:44
      zgadzam sie z toobą . . ; /
      NK . schodzi na psy -.-
    • tosia2233 Re: NK 10.01.10, 13:44
      Bez tych wszystkich ulepszeń nk było lepsze ..
      Teraz to jest wyzysk .. za wszystko płać .. teraz na nk admin chce nas zrobić w
      ch.ja , za naszą kasę ..
      I dupa .. mnie to jush na prawdę nie za bardzo bawi .. nie korzystam z płatnych
      funkcji to ci blokną .. bezsens ..
      • bieberkaxdd Re: NK 10.01.10, 13:46
        ma ktoś fikcje na NK .? ; dd
        • tosia2233 Re: NK 10.01.10, 13:55
          bieberkaxdd napisał(a):

          > ma ktoś fikcje na NK .? ; dd
          Oczywiście .. miałam 2 , ale jedno usunęłam .. mam Zoe Kimball/Chelsea Staub
          ,ale imię Duśka <,3
          Kiedyś miałam Miley Cyrus
        • bouncezoe96 Re: NK 14.01.10, 22:30
          mam ja XD
      • nikki_x Re: NK 10.01.10, 13:48
        Ja wolałam nk któro było na początku, z resztą oni chcą tylko kasy na tym ;/
    • madziusia94 Re: NK 10.01.10, 13:47
      nk kiedyś było całkiem inne.. lepsze. ; //
    • agull Re: NK 10.01.10, 13:47
      Już dawno przestałam odwiedzać ten portal. Wchodzę od czasu do czasu, skomentuje
      zdjęcia znajomym i kończy się mój pobyt na nk.

      Nasza-klasa zrobiła się nudna i to nawet bardzo!!
      • nani ;) 10.01.10, 14:03
        ja tam lubie zmiany smile mi to pasi,
        musieli wkoncu cos zmienic co nie? było by nudno jak by było tak samo jak wczensiej;]
        myslcie pozytywnie;X
        kisstongue_out
        • mikemulder Re: ;) 11.01.10, 12:01
          nie trzeba płacić, ale nic dziwnego, że elementy płatne wprowadzili: założono go
          po to by zarabiać big_grin nie było misji, nie było ukrytego sensu, od początku cel
          był czysto komercyjny


          swoją droga, jak macie chwile czasu, obejrzyjcie sobie stronę z wirtualnym zoo:
          bardzo ładne zdjęcia zwierzaków i ciekawa rozrywka w ciągu dnia na 15 minut przy
          zarządzaniu ogrodem zoologicznym big_grin Mulder.mondozoo.com
          • sw33t_girl xD 11.01.10, 12:17
            Ja tam teraz na nk wchodze po to by zobaczyć poczte i tyle bo strasznie nudne
            się zrobiłotongue_out
    • miley__xd Re: NK 11.01.10, 12:11
      Mi się nie podoba. Wolałam to stare ;D
    • aandziulaa Re: NK 11.01.10, 13:38
      mnie lekko mówiąc NK wk*****!!!
      ja wyłączyłam te wszystkie funkcje dodatkowe bo nie mam zamiaru mieć fotki NK
      dobrze myślisz z tą fotką
    • anja_ Re: NK 11.01.10, 14:00
      Ja wchodzę na n-k tylko po to żeby pooglądać foty moich znajomych. Nie korzystam z tych nowych funkcji, bo nie są mi potrzebne : pp
      • fanka_123 Re: NK 11.01.10, 14:08
        ja ma kilka kont fikcyjnych na nk
        ale nie potrzebne mi prezenty ani emotikony ale denerwuje mnie że trzeba płacić za to aby
        widzieć kto oglądał twój profil to przesada!

        a co do loga to mi się wydaje takie sportowe
    • aguluniuszka Re: NK 11.01.10, 14:05
      Nasza Klasa - Portal dla ludzi z kasą... .
    • ehem Re: NK 11.01.10, 14:15
      przy.ebanie uncertain
      te emotikony są dziadowe a ten śledzik o weeuncertain
      a to nowe logo jest słabe niepodoba mi sie ono uncertain
    • esme1 Re: NK 11.01.10, 14:16
      logo jak logo.
      a nk robi się denerwująca :c
    • mandy_jonas Re: NK 11.01.10, 14:33
      Ja tam nigdy NK nie lubiłam;D I nie zamierzam polubić.

      A logo rzeczywiście do duupy.
    • girl_x33 Re: NK 11.01.10, 14:40
      z nk robi się chłam wg mnie. mi to przypomina epulsa x dd
    • xoxoklaudynka Re: NK 11.01.10, 14:45
      no to jednak żałosne !!!
    • dominisiaa_ Re: NK 11.01.10, 14:45
      Noo tamto było lepsze, ale ja i tak jak już wejdę na nk to tylko po to żeby dodać znajomych tych co mnie zaprosili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka