koteq54 18.01.10, 15:45 Znacie jakieś zabawne teksty przy których drugiej osobie opadnie szczęka ? ; dd np . jestes pociągający jak spłuczka w sedesie itp . Uwielbiam takie coś x DD Jak coś macie to piszcie , z góry dzięki . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
louise_ Re: Zabawne teksty x DD 22.01.10, 20:33 -Jaki masz fajny akcent. -To nie akcent.To wada wymowy. Odpowiedz Link Zgłoś
angel1117 Re: Zabawne teksty x DD 22.01.10, 21:34 Wygladasz jak by cie w dziecinstwie karmili z procy Masz smiech jak pisk opon na zakrecie ! Piłeś coś dzisiaj??? Nie??? Uważasz że nie masz powodu??? To popatrz w lustro... MASZ TWARZ JAK AKUMULATOR - TYLKO ŁADOWAĆ Daj mi swoje zdjecie... bo chce sobie zrobic kanapke z pasztetem!!! Jestes uuurocza poprostu uuurocza.......jak klapa od srocza. Jeśli głupota mogła by dzwonić, to nie potrzebowałbyś twojego telefonu. Bóg mnie stworzył, bo wie co to jest piękno. Ciebie, bo ma poczucie humoru. UWAGA!!! W tej chwili Twój mózg zostanie zoptymalizowany do wydajniejszej pracy!!! Proszę czekać ........................................................ Wynik operacji: Mózgu nie znaleziono! A co to za paskudna rzecz na Twojej szyi???? Aaaaaaaaaaa to tylko Twoja MORDA!!!! Slyszalem, ze jak byles maly, to byles tak brzydki, ze matka wieszala Ci kielbase na szyi, zeby chociaz psy sie z Toba bawily. Czesc! Mam prosbe. Przyslij mi swoje zdjecie. Bo moja mama nie wierzy w UFO Czesc! Słuchaj mam do ciebie prosbe wyslij mi soje zdjecie poniewaz skladam rower i nie wiem jak wygloda .. Pedal sory za błędy ale ja to z mojego folderu kopiowałam a nie mam czasu na poprawki I mam jeszcze kilka 1. jak mówisz do mnie to żeby w szeregu a nie co 2 wystąp 2.Ta przerwa między zębami to jak na żetony 3.Ciesz się jak deszcz pada bo tylko on na ciebie leci 4.turlaj babci dropsa 5.tergaj dziada 6.lubisz swoje buty?czekasz na odp tego do którego mówisz a ty na to powinieneś zacząć je uwielbiać bo tylko one chcą z tobą chodzić Odpowiedz Link Zgłoś
jb002 Re: Zabawne teksty x DD 22.01.10, 21:38 no jasne np. ty z koleżanką jesteście koło koleżnki lub kolegi którego nie lubicie i jedna z was robi takie cos pip pip no takie pikanie i druga sie specjalnie pyta co to a ty na to to mój wykrywacz frajerów albo taki inny załuzmu ze ma na imie klaudia: wiesz co klaudia lubie zółty kolor ale twoje zęby to przesada pzd. Odpowiedz Link Zgłoś
melenka Re: Zabawne teksty x DD 22.01.10, 21:42 np. jak ci jebne w tył głowy to ci echo zęby wypie... haha twoja stara szczeka na pociąg itd. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:35 wybacz, ale jakby ktoś mi powiedział tekst o spłuczce, wyśmiałabym go. takie teksty nie są zabawne, są żałosne, jeśli ktoś myśli, że jak ich użyje, to będzie mistrzem ciętej riposty - bzdura. potrzebna jest INTELIGENCJA. c: Odpowiedz Link Zgłoś
samarableed Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:46 Cięta riposta to dar. Nie przygotowane wcześniej teksty, ale DAR. Wystarczy chwilę pogłówkować i użyć nieco...inteligentniejszych tekstów? Ha ha, a wy jak dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:52 podpisuję się pod samarableed. c: Odpowiedz Link Zgłoś
akinorew13 Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:54 violet_ i samarableed: A wiecie że Bóg obdarzył nas POCZUCIEM HUMORU??? Bo was chyba ominął. A ci którzy są PRZEMĄDRZALI, to zwykli sztuczni frajerzy. Odpowiedz Link Zgłoś
akinorew13 Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:55 którzy nie potrafią wielu rzeczy, ale mówią (czy tam piszą), żę umią wszystko. Żal takim ludziom. Odpowiedz Link Zgłoś
violet_ Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 09:10 akinorew13, kiedy my nie napisałyśmy, że my jesteśmy mistrzami ciętej riposty, złotko. nie napisałyśmy również, że jesteśmy inteligentne. za to ubydwu nas nie śmieszą żałosne tekściki o klozetach. pozdrowienia z krainy ironii. ;* Odpowiedz Link Zgłoś
domina_wampi_xd Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 08:55 samarableed napisał(a): > Cięta riposta to dar. Nie przygotowane wcześniej teksty, ale DAR. Wystarczy > chwilę pogłówkować i użyć nieco...inteligentniejszych tekstów? Ha ha, a wy jak > dzieci.<br /> <br /> Yeahh... XD :- * Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 09:24 Podpisuję się tradycyjnie pod violet_. Jeśli myślisz, że ten Twój tekst, to cięta riposta, to może pooglądaj sobie D.House'a? Odpowiedz Link Zgłoś
xoxoklaudynka Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 09:33 jesteś fajna/fajny jak się odwrócisz bo wiesz nie wolno się śmiać z czyjegoś nieszczęścia ! albo co się tak gapisz jak bym ci chomika zabiła gazetą Jejku, ale bełkot. Weź się w garść - idź odgarniać śnieg Twoja twarz wygląda jak twarz Pinokia po inwazji termitów. Tobie chyba w mózgu chomiki graja w ping-ponga Odpowiedz Link Zgłoś
zakochanaa__ Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 09:41 Pfff . Na poczekaniu coś wymyśl . ! Odpowiedz Link Zgłoś
koteq54 żal .. 23.01.10, 10:00 Boże , jaki wy macie problem . -.- to tylko tak dla jaj , żeby sobie poczytać albo coś .. a co nieltórzy robią z tego welkie HALOO ; // ja nie mam zamiaru nikomu przykrości nimi robić ... jak nie znacie żadnych tekstów to wgl nie wypowiadajcie się tu x / a i dzięki reszcie za taksty x DD . Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: żal .. 23.01.10, 10:36 Mmm, jakie Ty masz bogate słownictwo ;3 Nic dziwnego, że inni muszą ci "teksty" wymyślać. Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: żal .. 23.01.10, 10:52 trzecioklasiści podstawówki mają takie teksty. uwierz mi, mam rodzeństwo i ich błyskotliwość stale mnie zadziwia. - . - Odpowiedz Link Zgłoś
pomarancza Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 10:43 bystry jak woda w klozecie... Odpowiedz Link Zgłoś
tosia2233 Re: Zabawne teksty x DD 23.01.10, 10:43 Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3 . x-D Odpowiedz Link Zgłoś
samarableed Re: Zabawne teksty x DD 24.01.10, 11:24 Droga akinorew13, jak śmiesz wciskać nam kit o "poczuciu humoru"? Zabawne, bo większość tych tekstów jest na poziomie przedszkola, ewentualnie początkowych klas podstawówki i nie wyobrażam sobie używać ich w gimnazjum. Zostałabym wyśmiana, rzucając w kierunku 3-klasistów załosne uwagi na temat zółtych zębów czy klozetów. Ha ha, boki zrywać. I za takie poczucie humoru, podziękuję. A cóż za to możemy, że Bóg Was ominął w czasie obdarowywania inteligencją? Odpowiedz Link Zgłoś